Kje dobiti filler za platišča?

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

A ima kdo kakšno idejo, kje dobiti filler za popravilo alu platišč? Vsakršna informacija je zelo dobrodošla :)
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Če misliš popravljat rob, je to slaba ideja. Daš postružit, da je enakomerno povsod, ali pa pustiš kot je.
Drugače pa pri Španu to delajo, pa ni pretirana cena.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

bass napisal/-a:Če misliš popravljat rob, je to slaba ideja. Daš postružit, da je enakomerno povsod, ali pa pustiš kot je.
Drugače pa pri Španu to delajo, pa ni pretirana cena.
No glih stružit jih pa ni treba, men jih je pred barvanjem pokital in po barvanju se ni prav nič videlo. Zdržale pa so tudi montažo gum. Je pa nek drugačen kit kot za karoserijo.
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Uporabniški avatar
seby7
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 928
Pridružen: So Sep 09, 2006 11:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

alfa_samec napisal/-a:A ima kdo kakšno idejo, kje dobiti filler za popravilo alu platišč? Vsakršna informacija je zelo dobrodošla :)
Mislim, da se v Brezovcih nekdo ukvarja s popravilom alu-platišč, tam se probaj pozanimati. Obstaja tudi www stran, ampak se ne spomnim..
POTENZA ITALIANA
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

ni za rob ampak za luknjice od kamenčkov, praske itd. rob je kul. V brezovce še moram it, ker se nikoli ne spomnim, da bi se tja zapeljal. njihova www stran je takšna kot od vseh firm v slo - prite k nam in povedali vam bomo to, kar vas zanima #-o
Je pa nek drugačen kit kot za karoserijo.
saj zato pa sprašujem, če bi kdo vedel, kako se imenuje in kje bi ga lahko dobil...
uros86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Jul 26, 2006 2:36 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

a ni poliestrski kit. Mislm da je tko nekak, nism pa zihr
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

bass napisal/-a:Če misliš popravljat rob, je to slaba ideja. Daš postružit, da je enakomerno povsod, ali pa pustiš kot je.
Drugače pa pri Španu to delajo, pa ni pretirana cena.
no ce pa zate 84 eur ni pretirano za ravnanje dveh 18alu(pokitajo in postrihajo ce je kaj odrgneno) in premontažo in centriranje?
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

bass napisal/-a:Če misliš popravljat rob, je to slaba ideja. Daš postružit, da je enakomerno povsod, ali pa pustiš kot je.
Drugače pa pri Španu to delajo, pa ni pretirana cena.
A ti bi kar feltmo malo postružil? Hmm, bi znalo zanimivo izgledat :mrgreen:

Drugače pa so meni, ko sem dal barvat moje feltne tudi malenkost pokitali par odrgnin, pa je vse ok. Ne vem pa točno s kakšnim kitom se kita zadevo. Drugače je pa meni ličar računal 140€ za brušenje, kitanje, barvanje in lakiranje platišč. To je bilo sicer kakšno leto in pol nazaj. Narejeno zelo dobro.
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

kovach napisal/-a:
bass napisal/-a:Če misliš popravljat rob, je to slaba ideja. Daš postružit, da je enakomerno povsod, ali pa pustiš kot je.
Drugače pa pri Španu to delajo, pa ni pretirana cena.
no ce pa zate 84 eur ni pretirano za ravnanje dveh 18alu(pokitajo in postrihajo ce je kaj odrgneno) in premontažo in centriranje?
Moje informacije so drugačne...


GTAm, ja weight reduction :P
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

no jaz ti povem iz prve roke... z nekje 20% popusta in samo ravnanje dveh 18'' feltn pride 64eur
Odgovori
  • Informacija