alfa gt reset

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
karmenca
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: Pe Mar 25, 2011 8:18 pm

Lep pozdrav!
Prejšnji mesec med potjo na morje sem mel prometno in sedaj, ko je avto en čas bil odklopljen od akumulatorja, se mi z daljincem ko držim dalj časa ne spustijo šipe kot prej.Verjetno treba resetirat in me zanima,če gdo ve postopek.Hvala
ludvik
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Pri zaprtih oknih drži tipki za spuščanje toliko časa da stekla ne pridejo do spodnje lege, potem pa pritisni tipki za dviganje in čakaj toliko časa da pridejo stekla do vrha... To bi moglo pomagat.
karmenca
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: Pe Mar 25, 2011 8:18 pm

Bom probal.Hvala za hiter odgovor.
karmenca
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: Pe Mar 25, 2011 8:18 pm

Ne dela. :?
karmenca
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: Pe Mar 25, 2011 8:18 pm

Ma še kdo kako idejo,pa še sem včeraj opazil,da nemorem z daljincem odpreti prtljažna vrata.Prosim za pomoč.Hvala
Uporabniški avatar
De Marco
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 232
Pridružen: Po Jun 14, 2010 8:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

tako kot je napisal tribesman glede stekel... prižgi avto zapri vrata in na vsaki strani posebej drži tipko za spuščanje stekel toliko časa da pride steklo do konca dol in drži še 10 sekund nato zapri steklo tudi na tak način in ko se šipa zapre do konca ponovno drži deset sekund... sprobaj če se steklo pomika tako kot je treba...naredi isto na drugi strani in nato zakleni avto malo počakaj in odkleni ....pri naslednjem odklepanju bi se morale ob daljšem pritsku tipke za odklepanje na dalinarju šipe avtomatsko spustit oz. pri zaklepanju dvignit ko boš imel spuščene...

ključno pri postopu je da tipko držiš deset sekund ko je steklo v končni legi...
cuore sportivo
karmenca
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: Pe Mar 25, 2011 8:18 pm

Nikakor ne gre. :(
Odgovori
  • Informacija