Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTD 16V in prevoženih 200.000 km

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

lizard napisal/-a:EGR pač kupiš nov. Čistiti ga pa ljudje probajo, ker se hočejo izogniti nakupu novega, na koncu pa jih večina itak kupi novega....
Ne bo držalo ... jaz sem ga čistil pri cca 35000km (sem že pozabil točne km) in danes ima avto 100000 in je zdržal skoraj 70 jurjev brez menjave in posega ... tko da ... če je očiščeno kot je treba ni panike ... je pa res, da sem takrat razstavil kpl torej EGR in ta kos, ki nato iz EGRja vrača pline v sesalni del ... ta je bil šele zasvinjan oz. bolje rečeno zabit.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Samo ti nimaš dizla z DPF-jem kolko jaz vem, ampak gre za Alfo GT?
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

lizard napisal/-a:Samo ti nimaš dizla z DPF-jem kolko jaz vem, ampak gre za Alfo GT?
Drži (sem "jo" imel), ampak oba imata EGR.
Uporabniški avatar
gecco
Alfist
Alfist
Prispevkov: 401
Pridružen: Če Jan 15, 2009 1:52 pm

sylver23 napisal/-a:Hmm. ne vem no take prodajalec iz tujine mi je malce čuden.

Ker v opisu avtobmoila piše, da ima xenon luči, čeprav se iz slik vidi, da nima spredaj šobe za luči čistit :(

Pa tudi piše, da ima navigacijo čeprav ima navaden radio vgrajen.

To glede navigacije sem opazil že pri več alfah 159 - kao piše, da imajo navigacijo a nikjer nimajo ekrana za navigacijo. čeprav navigacije ne potrebujem sam uporabljam garamina, ampak vseeno se gre tukaj morda za nategovanje?
Glede navigacije...ni nujno da 159 nima navigacije če nima velikega ekrana. Obstaja še druga varianta, Blue&Me Nav, ki je sicer bolj enostavna, temelji pa na ekrančku med števci.

več v tej temi...
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?t=26412
Odgovori
  • Informacija