Avtoodpad Feštajn

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Furman
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 28
Pridružen: Če Feb 07, 2013 10:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 12 km južnije

Tale Samo je pa en maher. :evil: Včeraj ga pokličem in vprašam, ali ima kake res lepe sedeže za 147, ker tamal pravi, da je voznikov že preveč poseden. Možakar potrdi, da ni problema, na Avto netu ima cel kup alf, naj kar pridem in si izberem. Greva midva iz Ribnice na Izlake, najprej se s tabo pogovarja kot z tazadnjim ciganom, potem ima pa dve 147-ki razbiti, na sedežih pa menjalnik in polosovine. Potem se čudi zakaj jih nočem.
Sploh je prijazen, tako, da sem bil na srečo zadnjič na tistem koncu... :evil:
Če bi moral peš hodit k njemu ne bi šel nikoli več. Slika
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

Ahja Feštajn...

Tale zgodbica ni NIČ proti temu kaj vse gor doživiš...samo lej tipu se je*e..rezervne dele prodaja kot za stavo in denarja je kot maka! Boli ga k. za tebe in tiste zice, ker po navadi večinoma proda mehanske dele, motorčke, pleharijo, šipe...notranjost in ostale komponente pa pustijo ležat na dežju...tud če so TOP ohranjeni...bmw-ji in ostali stroji, ki so razbiti pa nepokriti ležijo na snegu in dežju, da se sedeži in tapete pojijo z vlago in not spijo mačke... :lol:

Nič novega za tam gor...koliko TOP ohranjenih notranjosti je tam propadlo... :)
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Furman napisal/-a:Tale Samo je pa en maher. :evil: Včeraj ga pokličem in vprašam, ali ima kake res lepe sedeže za 147, ker tamal pravi, da je voznikov že preveč poseden. Možakar potrdi, da ni problema, na Avto netu ima cel kup alf, naj kar pridem in si izberem. Greva midva iz Ribnice na Izlake, najprej se s tabo pogovarja kot z tazadnjim ciganom, potem ima pa dve 147-ki razbiti, na sedežih pa menjalnik in polosovine. Potem se čudi zakaj jih nočem.
Sploh je prijazen, tako, da sem bil na srečo zadnjič na tistem koncu... :evil:
Če bi moral peš hodit k njemu ne bi šel nikoli več. Slika
Vidiš, bi našo kupila,pa ne bi bilo skrbi z velikim servisom, novimi sedeži... :) Pa še roke je Vesna zamenjala.

:) :)
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

eh ljudje raje potem vlagajo v podrtije... in na koncu vložijo več kot pa da bi v štartu kupli nek dober izdelek .
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Če bi pobrskal po forumu bi si prihranil pot do feštajna http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.ph ... =fe%9Atajn
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

ce zelis dobiti kake lepe sedeze se obrni na uporabnika AR75 3.0 . On bo pravi naslov zate.
Furman
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 28
Pridružen: Če Feb 07, 2013 10:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 12 km južnije

Miholl napisal/-a: Vidiš, bi našo kupila,pa ne bi bilo skrbi z velikim servisom, novimi sedeži... :) Pa še roke je Vesna zamenjala.

:) :)
S to izjavo se ne strinjam, je tale črna JTD Italjanka Slovenskega porekla bila kar Bestbay za njeno ceno. Sedežem po mojem nič ne manjka se pa res voznikov včasih sliši ko se vsedeš nekaj cvili..in tamalga to moti, pač njegov avto njegov denar. Veliki servis bi pa naredil na vsakem 10 let starem avtu, zihr je le zihr..
in, če bi Vesna takrat spustila samo 100€ bi jo prodala. Miha bi danes vozil bencinarko za več denarja, tko pa žal...mora JTD. Pa saj če je tako super jo bo zlahka :D


Pa na Izlakah sva se ustavila gredoč, ko sva šla eno GT v Trbovlje gledat zame. Mi je tale 147 JTD kar sedla v srce, pa bi si še sebi eno Alfico omislil. Sploh sem pozitivno presenečen nad porabo JTD motorja.
O avtoodpadu sem pisal le v info ostalim, ki morda še nimajo izkušenj z Firštajnom.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Kontaktiraj uporabnika "75 3.0 V6" on ima kar nekaj delov na zalogi, ni hudič da ne najdeš tudi sedeža...
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Feštajn, ne Firštajn :lol:
ziga22
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 754
Pridružen: Če Nov 13, 2008 6:26 pm
Vozilo: 2006 Alfa 159

Stara zgodba. Sem iz Izlak in teh neumnosti je čisto preveč... Po telefonu reče, da ima vse, potem pa nima. Za račun pa ni slišal, ima pa še vedno Ferrarija :D
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

No, mislim da mu v enem delu delate krivico :evil:
Jaz sem ga klical za vlečno kljuko in mi je rekel, da je nima. Torej ne reče za vse, da ima.

Bil sem pa odpravljen s kratkim NE in konec pogovora.
Uporabniški avatar
Ziga.
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 629
Pridružen: Sr Okt 06, 2010 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

Mah njegov odnos je do vsakega isti, ali si kupec rezervnega dela za 500 ali pa 5 eur. Organizacija in stranke so mu izgleda na zadnjem mestu.
italiano è il migliore <3
Uporabniški avatar
ziga_
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 866
Pridružen: Pe Sep 28, 2012 2:49 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Sw 1.9JTDm 16V
Kraj: Ljubljana

Ziga. napisal/-a:Mah njegov odnos je do vsakega isti, ali si kupec rezervnega dela za 500 ali pa 5 eur. Organizacija in stranke so mu izgleda na zadnjem mestu.
Kako potem lahko sploh služi? Odnos prodajalcev rabljenih rezervnih delov so res totalno na psu... :doubt:
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

Ne sodi drugih po enmu...
Tud odnosi kupcev so velikokrat v pi....
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
nonac
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: To Dec 24, 2013 9:53 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnomelj

Tudi sam imam zelo,zelo,zelo slabe izkušnje z omenjenim odpadom.Sem šel dvakrat gor po grelec sedeža za passata,obakrat me je odpravil z napačnim/neuporabnim delom in da, vrnil mi je denar,ampak moji stroški dvakratna pot,dopust,...,škoda besed,poskušam se ne spominjati...,...
Odgovori
  • Informacija