Katastrofa od servisa Strajnar v Šiški.

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

amelko225
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Jul 18, 2014 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No da nepisem prevec bom kr tko zaceu ,Avto sem odpeljal k strajnarju v šiški in sicer dabi resili neki problem pri mrzlem motorju ko ga prizgem ga je nekaj dušilo, In use super fajn ta problem smo resili no ko sem su iskat avto je pa biu cel kaos zamenju mije okvir za tablice ne da bime kaj prej uprasal sej mu nebi zameru zato ce nebi use viselo tablica je pa komaj v okvirju stala. pred tem nedougo nazaj meje ena baba butnla v zadjni bok nad gumo in nisem nazalost uspeu popravt zdraven tega je pa nastala nova luknja in mi ni bili jasno od kje seveda so pri Strajnarju mel velik prostega časa daso se vrjetno odlocil malo zbiti z kladivom da bi se to poprauljal in jim priskrbeli novo delo nakoncu odpeljem avto k Avtokleparstvu in avtoličarstvo Bizjan da bimi ocenili novo škodo in zvem da direktor Strajnarja je znjim kolega in seveda prijatelju je poslau novo stranko zelim samo Opozoriti da ce ze peljete svoje Ljubice (Alfe) tam da auto prvo dobro poslikate in po servisu temeljito pregledate.
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

K Strajnarju se ne pelje avta. Včasih dolgo časa nazaj, niti ni bil slab, zdej je že nekaj let katastrofa.
amelko225
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Jul 18, 2014 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja če sem iskren nevem komu bi bilo najbolše peljat v Ljubljani.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Tole se bere pa kot kaka huda teorija zarote...
Kako pa je Strajnar vedel da boš ti, od vseh kleparjev v sloveniji, peljal avto ravno k Bizjanu?
Ker če ti pelješ kam drugam, je potem ta "poslovni načrt", da dela luknje s kladivom v avtomobile strank, precej švoh. :)

Sicer to z okvirji tablic je res, nisi prvi ki ga je to tam zmotilo, niso pa edini ki to delajo, pred leti je meni Veit isto naredil, ko sem peljal avto tja na servis. Pač zastonj reklama.
Ampak drugače za osnovne servisne zadeve so kar OK pri Strajnarju. Ni pa kak presežek, sicer pa, kdo pa je?
Za vsako pozitivno zgodbo pri poljubnem mehaniku, najdeš vsaj 5 slabih.
amelko225
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Jul 18, 2014 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No js tko recm daso se igral z kladivi usaj mislim daje tko kakor koli pri njih je auto biu cerka 2 dni in je nastala luknja prej je ni bilo drugace me je pa Strajnar poslou k Bizjanu.
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Lahko prosim uporabljaš ločila, da bodo posti vsaj približno berljivi? Tole zdaj je namreč katastrofa.

Hvala
amelko225
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Jul 18, 2014 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

mislim da nismo pri pouku slovenščine tole se pa cisto lepo da prebrati. :D
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Ne, ne da se. Prosim potrudi se upoštevat slovnična pravila v skladu s formuskimi pravili.
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

amelko225, kot ti je alfa samec povedal: pravila foruma!
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

amelko225 napisal/-a:Mislim da nisem na pouku v šoli pa da moram res pisat tako kot je treba Prosil sem samo za pomoč :)
nazadnje (točneje 18.julija letos) si prijazno dobil nasvet, da si prebereš pravila foruma ....
amelko225 napisal/-a:mislim da nismo pri pouku slovenščine tole se pa cisto lepo da prebrati. :D
... tako da, kar lepo ponovi vajo:
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?t=11478
Slika
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

A ti pa ne bi kolega priporočil, če bi bil na njegovem mestu? Da bi pa avtomobile nalašč "butali" pa enostavno ne verjamem, ker enostavno tu ni računice (preveč slabe reklame)...lahko je kdo od strank obračal po parkirišču in butnil v avto.Kar se tiče tvojega pisanje se pa strinjam z ostalimi.Sam sem se precej namučil, da sem vse skupaj prebral.
amelko225
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe Jul 18, 2014 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No glede pisanja se opravičujem. Skratka nevem kaj seje tam točno dogajalo, vem samo daje nova luknja na autu.
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

TribesMan napisal/-a:Tole se bere pa kot kaka huda teorija zarote...
Kako pa je Strajnar vedel da boš ti, od vseh kleparjev v sloveniji, peljal avto ravno k Bizjanu?
Ker če ti pelješ kam drugam, je potem ta "poslovni načrt", da dela luknje s kladivom v avtomobile strank, precej švoh. :)

Sicer to z okvirji tablic je res, nisi prvi ki ga je to tam zmotilo, niso pa edini ki to delajo, pred leti je meni Veit isto naredil, ko sem peljal avto tja na servis. Pač zastonj reklama.
Ampak drugače za osnovne servisne zadeve so kar OK pri Strajnarju. Ni pa kak presežek, sicer pa, kdo pa je?
Za vsako pozitivno zgodbo pri poljubnem mehaniku, najdeš vsaj 5 slabih.
To že, sam Strajnar je poleg Norda zloglasno znan po slabih storitvah.
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

tud jst bi mel kej slabega povedat o njem glede velkega servisa na 156 v6. enkrat jaz pred tem prejsnji lastnik in lej ga zlomka, obakrat je zacel jermen brusit ob zascito krepko pred "rokom"

edit: sej za olje zamenjat je dober, ampak jaz se to raje peljem v Celje, ker se bojim za pragove, ker nic ni pazil se za 156, na sedanjih dveh avtih pa tako ni nobenega videl.
rookec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 104
Pridružen: Sr Avg 31, 2011 6:31 pm

Jaz glede Strajnarja nimam pripomb, peljal sem ga 1x tja kjer so mi blokirali EGR ventil in je bilo vse ok. Glede Norda imam pa same dobre izkušnje, oče tam svojo Alfo redno servisira in se res potrudi.

LP
1. Alfa Romeo 147 1.9 JTDM 150km 2007
2. Alfa Romeo 156 1.9 JTD 116km 2003
3. Alfa Romeo 159 2.4 JTD 210km 2008
Kabuum Sound Avtoakustika
Odgovori
  • Informacija