Servis Strajnar

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Killergame17, ti torej zagovarjaš "internetščino" in polpismenost?
:roll:
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Na tem forumu veljajo določeni standardi, katerih njena objava tako slovnično, kot vsebinsko pač ne dosega.
Ker smo že tako ali tako izven teme, bo vsak nadaljnji tovrsten komentar odstranjen.
Uporabniški avatar
Killergame17
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2974
Pridružen: To Apr 07, 2009 7:33 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V QV Q2 1990 in Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm 2005
Kraj: Brežice
Kontakt:

Glede strajnarja. Enkart naročil tesnilo glave pri njemu. Poslal napačno. Trajalo cca 2 tedna preden je vrnil denar. Jz sem tesnilo vrnil takoj.
Alfa 164 3.0 V6 12V QV Q2
Alfa 156 SW 1.9 JTDm 16V 2005

Spletna trgovina z avtodeli Alfa R
http://www.alfa-parts.net
http://www.facebook.com/shop.alfar
http://www.facebook.com/Italianengineworkshop
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Binji napisal/-a:Na tem forumu veljajo določeni standardi, katerih njena objava tako slovnično, kot vsebinsko pač ne dosega.
Ker smo že tako ali tako izven teme, bo vsak nadaljnji tovrsten komentar odstranjen.
Binji je vse povedal, pa nekateri očitno ne razumete... Zadnjih nekaj prispevkov je romalo v odpad, držite se teme.
IgorT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: To Sep 27, 2016 11:23 am

Spoštovani dopisovalci!

Že dolga leta vozim svoje avtomobile na servis k Strajnarju in sem izjemno zadovoljen, tako s storitvami, kot z njegovimi cenami. Fant je zanesljiv in pedanten, ima vsaj 2 odlična mehanika in se zna zelo prilagajati stranki. Ko nabavlja rezervne dele, izbira res najugodnejše ( kar ne pomeni najcenejše ampak optimalne ). Se spomnim, da je enkrat iskal diferencial zame cel teden in končno našel rabljenega v Nemčiji za 70% ceneje od originala. Namestil ga je in sedaj že nekaj let odlično dela. Seveda je dal tudi garancijo , tako na rezervni del, kot na delo.

Krivično se mi zdi takšni pisanje, kot ga berem tukaj, o kvalitetnem servisu. Saj je res, da lahko, če se potrudiš, najdeš bolje opremljen servis, celo kavo ti dajo, taxi ti plačajo, avto ti operejo itd. Seveda vse to plačaš. Ne vem pa, kje ti bodo opravili kvaliteten servis z garancijo za 25,00 EUR/uro in kje se bodo tako potrudili, kot Strajnar, da najdejo cenovno in funkcijsko najugodnejši rezervni del? Kje ti bodo nudili kompleten servis? Ne glede na to, ali je problem avtoelektričarja, mehanika, ličarja ali kleparja - Strajnar poskrbi, da je tvoje vozilo vedno ustrezno popravljeno in te ne pošilja od Poncija do Pilata ampak to uredi sam.

Kaj pa mu manjka? Ne kliče me jeseni, da bo treba zamenjat gume. Ne vošči mi za rojstni dan ali za Božič. Ne pošilja mi elektronskih sporočil o posebnih ugodnostih. Ampak tega ne potrebujem. To, kar potrebujem in to, zaradi česar grem k avtomehaniku je optimalen servis za ugodno ceno z dodatkom zaupanja. In to pri Strajnarju dobivam, že leta. In zato bom moje avtomobile še naprej vozil na Kavadarsko ulico, četudi mi bo vsakič zamenjal okvir tablice ( ko bi ga le ). Tam čez cesto bom opral avto na Petrolu, kjer bom spil tudi kavo ( tisto brezplačno ) in za nakup novega avtomobila se bom odločal na podlagi testov, priporočil in mnenj, ne pa na podlagi reklam, ki jih dnevno pošilja prodajalec mojega vozila in mi s tem zabaše predal.

Hvala, gospod Strajnar, da ste!
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Ce mislis da je bil kafe in cestitka za bozic problem, potem si povrsno prebral izkusnje s tem servisom...
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Prva objava in samo hvalnice servisu?
Bolj kot reklama tole...

A bi se blagovoljil kaj predstaviti ipd, po "pravilih"?
ThugBoy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: So Jul 19, 2008 9:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Morje

res deluje kot slaba reklama... =; :-)( :-k
"Even When They Kill Me, They Can't Never Take A Game From Young G"
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Kot reklama je že dobra, kar nekaj truda vloženo vanjo :mrgreen:
Ampak čisto preveč očitno zrežirana, tako da je efekt povsem nasproten... :-)(
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Bistvo je zadel. Koliko pa je napisano iskreno in navedbe resnične, o tem ne bom sodil.
Uporabniški avatar
LeonGM
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 10
Pridružen: To Mar 11, 2014 12:01 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 | 1.9 150km

Smo mi tu pubertetnice, ki ena drugo lasajo ali resni dedci za boga milega! Takoj, ko se pojavi pozitiven komentar, se ga sesuje z neumnostmi, da gre za poceni reklamo ipd.

Zdaj vam bom pa jaz napisal svojo izkušnjo, pa sem povsem neuk in popoln laik za servis vozila, ker sem oseba, ki dela čisto na drugem področju (programer, grafik) in nekoliko nesojen (diletantski) psiholog. Vem pa prekleto kaj je denar in kaj je preveč/premalo glede na storjeno.

Preden napišem konkretno, je potrebno povedati, da se dinamika odnosa razlikuje od ljudi do ljudi. Nekdo se z nekom lahko super ujame, nekdo drugi pa osebo, ki jo vi vidite kot super, naravnost sovraži. A v komentarjih je uzreti veliko neiskrenega pisanja in žalenja preprosto zato, ker lahko, ne zato, ker bi temeljilo na konkretnih dokazih.

K BISTVU: Jaz sem svojo alfo kupil od enega šalabajzerja, ki je navadni prevarant, kot veliko prodajalcev vozil. Ko je videl, da sem nevešč, me je fino nategnil pri prodaji in mirna Bosna, zdaj se pa pač soočam s servisi in kot ljubitelj vozil Alfa (izključno 159, ki mi ni prva) počasi spoznavam zakaj je avto na slabem glasu. In zakaj? Preprosto zato, ker so mulci (ali pa starci) kupili alfo, da bi dekleta lovil, a ko je bilo potrebno avto servisirati, je romantike bilo konec. In tako nam po trgu krožijo čudovita vozila, povsem uničena. TO je resnica izza slabega glasu vozil! Nereden servis in uničenje.

Glede servisa pa sledeče; jaz Strajnarja poznam dva tedna in za enkrat lahko rečem samo KAPO DOL! Toliko razumevanja zaradi finančne omejenosti, pripravljenosti iskati cenejše rešitve na mojo prošnjo, pripravljenost narediti dodatno delo, ki ga spoh ni dolžan delati osebno, pri svojih 36 letih, nisem še zasledil! Cena dela je minimalna in mislim, da ta fant (sin) dela za resnično minimum, glede na cene drugje, zato upam, da tudi na delih kaj zasluži. Vi bi vsi "đabe" in na hitro, nihče pa ne pomisli, koliko enega dela je potrebno, da se nekaj sanira. Fant je zanesljiv, cenovno izrazito ugoden in učinkovit, predvsem pa pripravljen svetovati tako, da bo stranka šla najugodnejše skozi! Pa preden me en obsodi, da sem nekakšna veza in poceni reklama, vam povem, da sem k njemu šel preprosto zato, ker je blizu Šentvida, kamor hodim k deklici in ker mi ga je kolega omenil kot servis alf v bližini. Če se pa hočete prepričati ali lažem ali govorim resnico, potem peljite avto servisirat na Avto Triglav, pa boste šele takrat videli, kaj pomeni drago! Jaz sem servis pri njih plačal 1200 € pa nihče noče priznat, da sem bil nategnjen kot vol. Komurkoli rečem koliko sem dal za velik servis, nihče mi ne verjame! Če je potrebno pošljem originalne račune.

Strajnar vam za jurja dvesto avto predela v novega bemmu mast! Vsaj sodeč po temu, kaj moja alfa dobi za 500€, z delom vračunanim v ceno!

Ali je Strajanar servis, kot se spodobi? ABSOLUTNO.

In nobena poceni reklama ampak osebna izkušnja. Če jo kdo sprejme kul, če ne, ja pač ne, kaj naj...V jok in na drevo. Držte se, pa ne samo pljuvat čez pridne ljudi,
Slika
Odgovori
  • Informacija