Servis Strajnar

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

alfafan231
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Feb 22, 2016 3:31 pm

Tkole ane.. vidm da mate eni dobre pa eno slabe izkusnje. No jst sm svojo alfo pelala na servis k srajnerju. 1. Mi je puscal olje iz servo pumpe. In mi kao poprav stem da mi je preluknju hidravlicno cev. Se en strosek vec. Pol trdi da to on seveda ni naredu. Pelm nazaj pol mi je pa se alternator zjebu da bl nebi mogu. Vse je neki vn strlel. Stem da k sm pelala k drugmu mehaniku k je odpru avto je vse mozno vn letel ker je pou stvari s katerimi je delu pustu notr. In seveda mu povem in tut to ni bla.njegova krivda. Ja ne moja je bla pa za 1 uro in 40min mi je uzeu 160€ stem da je reku da je delu 4 ure. Ziva katastrofa. Ta servis ne priporocam nobenmu. Ker res slabo delajo in so predvsem neodgovorni. In naredijo vec skode na avtu kokr jo je sploh blo !!

Lep pozdravcek
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

Hvala, da deliš izkušnjo z ostalimi na forumu.
Naslednjič se pa le potrudi spisati malce bolj Slovensko vse skupaj, ker ta tvoj 1. post je po površnosti povsem primerjliv z zgoraj opisano storitvijo

L.p. tudi tebi.
Slika
alfafan231
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Feb 22, 2016 3:31 pm

Hjoj, mislm da sploh ni vazno kako pisem. Pisem lahko kakorkoli jst hocm. Vazno je da sm napisala svojo izkusnjo. Nevem kaj vas toliko moti, ker ocitno ste razumeli vse kar sm napisala. Lp
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

alfafan231 napisal/-a:Pisem lahko kakorkoli jst hocm.
Ni čisto res... po pravilih foruma se je potrebno truditi pisati čim bolj razumljivo in knjižno slovensko.

Hvala sicer za izkušnjo, bi pa prosil za dopolnitev opisa, ker iz
Vse je neki vn strlel. Stem da k sm pelala k drugmu mehaniku k je odpru avto je vse mozno vn letel ker je pou stvari s katerimi je delu pustu notr.
si vsaj jaz ne morem kaj dosti pomagati pri ocenjevanju dela mehanika.
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Niti zavedaš se ne, kako pomembno je kako pišeš. :cry:

Blagor ubogim v duhu, saj ne vedo kaj delajo...
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

alfafan231 napisal/-a:Hjoj, mislm da sploh ni vazno kako pisem. Pisem lahko kakorkoli jst hocm. Vazno je da sm napisala svojo izkusnjo. Nevem kaj vas toliko moti, ker ocitno ste razumeli vse kar sm napisala. Lp
Ne.
alfafan231
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Po Feb 22, 2016 3:31 pm

Hah, no saj zdaj je itak useeno . Meni je vazno da sem delila svojo slabo izkusnjo z drugimi. Tisti ki ga zanima delo tega servisa pa ne bo gledu na moje pisanje.

Lp
Uporabniški avatar
smukc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1376
Pridružen: Ne Avg 19, 2012 5:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Kak ste res eni... Nekdo se potrudi spise post, da bi vas/nas opozoril in kaj naredite je, da ga napadete z slovnico...
Bravo res... mislim da niti priblizno ni bilo tako grozno napisano, kot je bila grozna vasa reakcija...
Btw jst sem razumel vse.
- Ex 2005 156 GIUGIARO 2.4JTDm
- Ex 2008 159 SW Ti
- 1989 75 V6 3.0
- Ex 1971 GT Veloce 1750
- Ex 1978 giulietta 1300
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Hja, kredibilnost nekoga, ki se prijavi na forum samo da nekoga "popljuva", je pač vprašljiva.
Tudi pripombe na slovnico so zgolj dobronamerne.
O ostalem naj presodi vsak sam...
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

Da še sam malo napišem.... osebno se zelo dobro poznava z Janijem...pa lahko rečem sledeče.... vsak mehanik ima svoje pluse in minuse, eni delajo za zaslužek eni skupaj s tem kvaliteto... servis Samotorčan v Podutiku je primer kako se ne dela...ampak polni svoj žep...in hvala vsakem ki se trudi da združi oboje skupaj... zadovoljstvo stranke in svojega zaslužka.... ampak tak mehanik nima X6 v garaži... pa še kaj več... ampak je povsem na ravni normalnega dela in preživetja.... upam samo da nisem koga užalil s tem kar sem napisal, drugače pa, tisti ki dela popoldan doma po službi bo marsikdaj naredil bolje in pred vsem ceneje kot marsi kateri uradni servis. Pišem pa iz lastnih izkušenj....
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

jaz imam od tam zelo mesane obcutke. Vcasih sem vozil tja, ker mi je bilo blizu.
Pa prejsnji lastnik je tam naredil velik servis na moji 156 V6. Sem moral naredit predcasni velik servis, ker je jermen opletal. Potem sem spet predcasno po cca 4 letih naredil velik servis, ker je nekaj ropotalo. Jermen opletal. Zobati namrec. Ko je po dveh letih po velikem servisu spet zacel isti zvok, je zena peljala tja, da preverijo, kaj se spet dogaja. En novi mulc pogleda pa rece: gospa, kdaj ste pa vi delali velik servis? To bo treba zamenjat jermene, napenjalce, ... Pa rece, ja ene dve leti nazaj. Pa rece tamal: ne, to pa ne, to je vse staro...Velik servis je bil delan pri vas...confused.... aha...
No, takrat so zlozili vse nazaj in je avto odpeljala in to je bil moj zadnji obisk pri njih pa tudi dobre reklame ne bom delal. Zdej, kaj se je delalo pa zakaj ne znajo naredit servis na V6, da je 3x zacel jermen opelat, me ne vprasat. A so nazadnje res zamenjali ali ne tudi ne vem. Ampak za uslugo velikega servisa ki ni poceni...
Mene tam ne vidijo vec.
Pa se replika na
housexy napisal/-a:Da še sam malo napišem.... osebno se zelo dobro poznava z Janijem...pa lahko rečem sledeče.... vsak mehanik ima svoje pluse in minuse, eni delajo za zaslužek eni skupaj s tem kvaliteto... servis Samotorčan v Podutiku je primer kako se ne dela...ampak polni svoj žep...in hvala vsakem ki se trudi da združi oboje skupaj... zadovoljstvo stranke in svojega zaslužka.... ampak tak mehanik nima X6 v garaži... pa še kaj več... ampak je povsem na ravni normalnega dela in preživetja.... upam samo da nisem koga užalil s tem kar sem napisal, drugače pa, tisti ki dela popoldan doma po službi bo marsikdaj naredil bolje in pred vsem ceneje kot marsi kateri uradni servis. Pišem pa iz lastnih izkušenj....
Jani se vozi/se je vozil z Range Roverjem se v casih, ko si X5 na roke prestel :mrgreen:
Uporabniški avatar
smukc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1376
Pridružen: Ne Avg 19, 2012 5:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Tudi moja bivša 159 je bila servisirana pr strajnarju... Polomljene cevi ki jih je snemal za veliki servis... zračn filter se je od starosti razpadel... pa še bi lahko našteval... daleč od dobrega servisa :wink:
- Ex 2005 156 GIUGIARO 2.4JTDm
- Ex 2008 159 SW Ti
- 1989 75 V6 3.0
- Ex 1971 GT Veloce 1750
- Ex 1978 giulietta 1300
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

Zato pa to pravim.... kar se X5 tiče.... osebno moje mnenje o njegovih izdelkih pa bom zadržal zase... in pa fantih ki so tam zaposleni. Enim je OK, večini pa...khmmm, se lahko v tem postu vid :)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

alfafan231 napisal/-a:Hjoj, mislm da sploh ni vazno kako pisem. Pisem lahko kakorkoli jst hocm. Vazno je da sm napisala svojo izkusnjo. Nevem kaj vas toliko moti, ker ocitno ste razumeli vse kar sm napisala. Lp
Nihče ne očita manjkajočih vejic ali stavčnega zaporedja, priredja in podredja toda šalebajzersko napisan post ne glede na vsebino ni primeren.
Če nisi sama sposobna napisati neke berljive vsebine, naj ti jo nekdo lektorira. Varjami, da bo pritegnila več bralcev.
Uporabniški avatar
Killergame17
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2974
Pridružen: To Apr 07, 2009 7:33 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V QV Q2 1990 in Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm 2005
Kraj: Brežice
Kontakt:

alfasan napisal/-a:
alfafan231 napisal/-a:Hjoj, mislm da sploh ni vazno kako pisem. Pisem lahko kakorkoli jst hocm. Vazno je da sm napisala svojo izkusnjo. Nevem kaj vas toliko moti, ker ocitno ste razumeli vse kar sm napisala. Lp
Nihče ne očita manjkajočih vejic ali stavčnega zaporedja, priredja in podredja toda šalebajzersko napisan post ne glede na vsebino ni primeren.
Če nisi sama sposobna napisati neke berljive vsebine, naj ti jo nekdo lektorira. Varjami, da bo pritegnila več bralcev.
Bla bla bla, spet pameten in nesramen kot ponavadi ko kaj napišeš :roll:

Ne vem zakaj ste se tako zapičili v to kar je ženska napisala, je na forumu še 100x hujših primerov pisanja. Naprimer ločevanje stavkov s pikicami.....pisanje v narečju, itd. Konec koncov nismo pri pouku slovenščine, ali pač?
Alfa 164 3.0 V6 12V QV Q2
Alfa 156 SW 1.9 JTDm 16V 2005

Spletna trgovina z avtodeli Alfa R
http://www.alfa-parts.net
http://www.facebook.com/shop.alfar
http://www.facebook.com/Italianengineworkshop
Odgovori
  • Informacija