Avto tapetnik

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Baje se tud lesena ročka dol spuli. Brez žaganja!

http://www.alfaowner.com/Forum/showthread.php?t=15328
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Tema je stara, zato me zanima kdo je v ljubljani avtotapetnik, ki nima previsokih cen, če mogoče kdo ve koliko pride strop za pretapicirat.
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ce mene prasas ne bi smel bit drago,s ploh ce strop sam snames in ga majstru peles
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Alfista93
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 72
Pridružen: Če Apr 03, 2014 4:40 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9 JTDm

Da po nepotrebnem ne odpiram nove teme, bom napisal kar tukaj. Zanima me, ali ima kdo izkušnje s preoblačenjem sedežev v usnje? Imam GTjko, ki pa žal nima usnja, temveč blago... Material je že relativno obrabljen in razmišljam v smeri nadgradnje :)
Preoblekel bi sprednje, zadnje sedeže in stranske obloge. Vem, da se cene te storitve razlikujejo od avtotapetnika, bi pa vseeno rad vedel cenovni razpon. Ali je kdo od vas kaj takega že naredil in kako se je obneslo?
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Bolje da najdes dobro ohranjene ledr sedeze iz GTjke kot das preoblacit. Cene so za kvaliteten izdelek visoke! Za 300e dobis pa res dobro ohranjeno rabljeno notranjost alfe GT.

LP
Alfista93
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 72
Pridružen: Če Apr 03, 2014 4:40 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9 JTDm

colibry napisal/-a:Bolje da najdes dobro ohranjene ledr sedeze iz GTjke kot das preoblacit. Cene so za kvaliteten izdelek visoke! Za 300e dobis pa res dobro ohranjeno rabljeno notranjost alfe GT.

LP
Hvala za nasvet, sem razmišljal tudi o tem. Kam priporočaš, da se obrnem za nakup? Ponudba na avto.net ali bolhi je zelo skromna; ebay/amazon nabije poštnino; preostane Italija...? Seveda so s tem potem še povezani stroški transporta in montaže...
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

ja te tapicerji so res ratal zlatarji. sem hotu dt preoblečt avtodom se prav 2 zica + klop v navadn blago kot je blo . cene od 900-1300€ kaj bi blo če bi hotu dt u leder :) za foro pošljem mail proizvajalcu 500€ cev kit.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Taksne stvari bi ti znal zrihtat uporabnik WiTBoY ki ti je glih napisal kaksne so cene tapetnikov ( zlatarske ) , ali pa uporabnik 75 3.0 V6 .

LP
Odgovori
  • Informacija