Setup CD za spremembo jezika

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
voznikvozniku
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Feb 18, 2009 7:55 am

Ali ima kdo za posodit setup CD za alfo 159, ker imam trenutno nastavljen flamski jezik izgovorjave na navigaciji, pa ko želim spremeniti jezik zahteva CD.

Že v naprej hvala.
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

če si iz ljubljane ... oz okolica trojan ti lahko posodim
5 sek dela
Uporabniški avatar
Drej
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 66
Pridružen: To Jan 20, 2009 10:58 pm

tudi jaz bi potreboval setup cd za spremembo jezika.... Italijanščina mi res ne gre :cry:

Kako je z DVD navigacijo za 159-tke? Kje se to dobi?

Hvala v naprej
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

navigacija od alfe ..sploh ne uporablja oz sploh ne bere dvd cd-jev ..ampka kar navadne cd-je
zato če hočeš imeti celo evropo v avtomobilu moraš imeti 18 cd(veliko)

drugače pa imam slovenijo 2006-07 cd..če ima kdo novejšiga bom vesel...

za setup cd..pa komot naredim kopijo..
voznikvozniku
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Feb 18, 2009 7:55 am

No setup za alfo 159 in vse ostale sem dobil na netu, lahko ga pošljem po netu, ker je zazipan velik samo 7,5 MB. Sem probal na alfi 159 in čist lepo je zamenjal govor iz nizozemščine v angleščino. Nisem se pa ukvarjal z ostalimi nadgradnjami, ker je bilo po pisanju na tem forumu kar nekaj težav s tem.

Je pa druga težava, sem potem probal nastavit jezik še v alfi GT, pa nikakor ne najdem gumba za nastavitev jezika, na obvolanskih ročicah nastavljaš samo jezik v menijih potovalnega računalnika, v navigaciji pa ga v menijih nisem našel. Ali lahko kdo pomaga kako priti do te nastavitve oz. kateri gumb je potrebno pritisnit

Za vse alfe je že zunaj nov CD East Europe 2009, lepo deluje..so pa gor karte Slovenije od nekako avgusta 2008. Če kdo potrebuje naj pošlje pod zasebno, pa bomo zrihtal...Imam samo CD, ki pokriva Slovenijo, Avstrijo, Hrvaško, Madžarsko...
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

voznikvozniku napisal/-a:
Je pa druga težava, sem potem probal nastavit jezik še v alfi GT, pa nikakor ne najdem gumba za nastavitev jezika, na obvolanskih ročicah nastavljaš samo jezik v menijih potovalnega računalnika, v navigaciji pa ga v menijih nisem našel. Ali lahko kdo pomaga kako priti do te nastavitve oz. kateri gumb je potrebno pritisnit
Greš v "Main" in pritisneš desni okrogli gumb. Tam se ti odprejo 3 možnosti. Ena od teh je nastavitev displeja in jezika.
voznikvozniku
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Feb 18, 2009 7:55 am

Hvala, grem probat
Odgovori
  • Informacija