Problemi z turbino?

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
mathew
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 247
Pridružen: Sr Dec 31, 2003 3:25 pm
Vozilo: ex 159,
ex Giulietta
Kraj: Svečina

Jessyka napisal/-a:
havana_club napisal/-a:Jessy.... si se naveličala alfice??? :oops:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2839891&show=1

Lp David
Mislim, da tale tema ni namenjena debati o moji prodaji. Razlog prodaje avta je naveden v opombah oglasa.


Jao kk me pa tako razjezi. Najprej je govora o problemu turbine in sedaj seveda zakaj pa bi js to popravljala raje prodam pa naj se kupec sam ukvarja naprej... Zato pa je tako pol da kao alfe crkujejo pa skoraj nova je bila zarad takih...

A res tako težko popraviti al pa sej priznati da je nekaj narobe z turbino in se potem naprej meniti..

LP,M
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

mathew napisal/-a:Jao kk me pa tako razjezi. Najprej je govora o problemu turbine in sedaj seveda zakaj pa bi js to popravljala raje prodam pa naj se kupec sam ukvarja naprej... Zato pa je tako pol da kao alfe crkujejo pa skoraj nova je bila zarad takih...

A res tako težko popraviti al pa sej priznati da je nekaj narobe z turbino in se potem naprej meniti..

LP,M
Uf, tole je pa rokavica v obraz :shock: ...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

Vecina avtov ki se prodajajo se prodajajo ker je lastnik ugotovil da je neki narobe in se izogibajo stroskov. Seveda si pa to nihce ne zracuna da ga bo nov cestni sklad in nov neznan avto na koncu vseen oskubil za isti denar, ker si pac kupis avto ki se ga je tudi nekdo hotel znebit :) hehe
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

mathew napisal/-a:
Jessyka napisal/-a:
havana_club napisal/-a:Jessy.... si se naveličala alfice??? :oops:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2839891&show=1

Lp David
Mislim, da tale tema ni namenjena debati o moji prodaji. Razlog prodaje avta je naveden v opombah oglasa.


Jao kk me pa tako razjezi. Najprej je govora o problemu turbine in sedaj seveda zakaj pa bi js to popravljala raje prodam pa naj se kupec sam ukvarja naprej... Zato pa je tako pol da kao alfe crkujejo pa skoraj nova je bila zarad takih...

A res tako težko popraviti al pa sej priznati da je nekaj narobe z turbino in se potem naprej meniti..

LP,M
Z avtom ni nič narobe, tako da nehajte z takšnimi in drugačnimi komentarji!!!
Dont drink and drive, just race and fly...
Odgovori
  • Informacija