Z Alfa Romeo 159 imava obletnico!

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
S-trMa
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jul 02, 2015 10:47 pm
Vozilo: AR MiTo 1.4 16V
Kraj: Šentjernej

Zdravo!

Mineva eno leto odkar sem se pridružil družini Alfa Romeo. Ljubico sem iskal skoraj 4 mesece, da sem dobil lepo ohranjeno, letnik 2007, 1.9 JTDM, srebrno, z ritko (limuzina).

Torej po enem letu lastništva sem se odločil napisati občutke. Vožnjo škoda, da komentiram, saj vsi vemo, kako je lušno.

Napake:
1. Takoj sem na avtu zamenjal zapirač vrat, ampak to sem tako ali tako videl že, ko sem ga kupoval. Strošek cca 40 EUR.
2. Druga napaka je bla enkrat poleti, ko je začelo nekaj škripljati po podvozju, pa sva z mehanikom gledala in iskala kak luft, in je blo vse OK. Potem pa je samo pošprical z mastjo v en zglob na zgornji roki, pa je škripanje izginilo in do danes je mir.
3. Tretja napaka pa je bila tudi poleti, ko sem avto odpeljal iz garaže, nato ustavil, da sem šel zapret garažna vrata, tacajt je pa avto crknil. Pol pa ne vžgat. Sem ene parkrat verglav, pa ni hotel kihnit. Pol je pa prišel kolega mehanik, priklopil na računalnik in ni pokazalo nobene napake. Poskusil je zaverglat še on in avto je vžgal. Od takrat dalje nikoli več nobenega sledu o tem, tako da nimava pojma, kaj je sploh bilo. še danes vžiga takoj brez vsakega problema.

No, če povzamem, z avto sem blazno zadovoljen! Upam, da še dolgo. Če bodo samo takele malenkosti, bo vse OK.
Sekret italijanski.
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Lepo si predstavil svojo 159 =D>
Če se strinjaš, dodaj še kakšno sliko v svoj prispevek, potem pa vse skupaj premaknemo v galerijo, kjer so tovrstne teme odprte. :)
Uporabniški avatar
S-trMa
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 119
Pridružen: Če Jul 02, 2015 10:47 pm
Vozilo: AR MiTo 1.4 16V
Kraj: Šentjernej

Opla. Bi res bolj pasalo v galerijo. Se opravičujem.
Slike pa moram še iz fotoaparata dol spravit, pa bom dodal.
Sekret italijanski.
Odgovori
  • Informacija