Električna shema

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Ali mogoče ima kdo električno shemo za klimo za Alfo 166 2.0 TS??? Hvala...
Slika
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Kaj te muči ?
Uroš
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Rabil bi ker se mi zdi da je nekdo nekaj pentljal pa ni vse tako kot bi moralo bit... Ko mi klima laufa se ventilator suče vedno z drugo stopnjo. Sicer pa me zanima kako to dela pri Alfi... Ko se klima všalta ventilator deluje od prvo stopnjo ali pod drugo ali kako? Ali je brezstopenjski in se suče koliko rabi... Pri Xantiji sem imel dva ventilatorja eden zraven drugega tukaj pa je samo eden... Naj mi nekdo razloži oz pove kako bi naj bilo tukaj...

Ja pa na mojem primeru tako, da ko vklopim klimo se ventilator všalta na kao (fejst oz. drugo stopnjo) ampak to bi po moje morao delat ko je fejst vroče ne pa sedaj... Pa že od začetka začne kr fejst... Po moje bi se moral ventilator sukati počasneje...

Govorim o ventilatorju na hladilniku... Oz kolikor vem je Xantia imela 3 ventilatorje enega na prvem hladilniku (klima) in dva na drugem (voda)... Če se kaj motim brez zamere...

Hvala že vnaprej...
Slika
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

moja 146 ma 2 ventilatorja kr mal čudno da imaš samo 1nega
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Temperatura vode in klima deluje normalno tudi sprobana je bila klima na merilcu je kazalo izpih hladnega zraka ob nastavitvi avtomatike 16 stopij... Izpih 16,00 Stopinje tako, da klima deluje 100%.
Slika
Odgovori
  • Informacija