loudlink

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
tyger
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: Če Dec 06, 2007 7:01 pm

Zdravo!

Zanima me kako kaj deluje loudlink v ar 166 in kako to izgleda na ICS-U? Če je možno, bi rad tud videl kakšne slikice.
Tyger

Turbo je zakon!
Uporabniški avatar
serpenx
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 164
Pridružen: To Apr 29, 2008 10:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: PO/LJ

Meni se pa zdi da sploh ne dela...
Uporabniški avatar
sofoiks
Alfist
Alfist
Prispevkov: 455
Pridružen: So Dec 06, 2008 7:10 pm

dela, dela kako zgleda no ja cisto isto kot bi imel weksler. Ne vidis imena pesmi. Fora je pa v tem da ga lahko upravljas preko ics-a.
5in3
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 615
Pridružen: Pe Nov 16, 2007 9:30 am

tyger napisal/-a:Zdravo!

Zanima me kako kaj deluje loudlink v ar 166 in kako to izgleda na ICS-U? Če je možno, bi rad tud videl kakšne slikice.
Slikice pri loudlinku na ekrančku na žalost ne boš vidu, loudlink je samo nadomestek "wexlerja", ki ga imaš v pritljažniku, katerega zamenjaš z loudlinkom, ta pa ima nalogo samo da pošilja audio signale ne pa video.... #-o

Če maš malo štromarske žilice si rajši probaj naredit tole --> KLIK

Jaz sem osebno z Mvistom več kot zadovoljen, ker drugega izhoda pri alfah 166 še ni ravno za tak denar, pa da kljub temu ne predelavaš lepe armaturke.

lp
Sine
SubjectX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1001
Pridružen: To Jun 21, 2005 1:04 pm

stvar deluje, vendar ne skozi. Meni se full zatika in zmrzuje, tako da moram kartico vn pa notr devat pa iz stroma ga dajat, da spet dela..

raje si naredi tisto z mvisto, ni veliko drazje ampak dobis full vec funkcij..jaz si verjetno bom to naredil, ceprav imam loudlink..
5in3
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 615
Pridružen: Pe Nov 16, 2007 9:30 am

ja glede cene te pride M-visto - 59€, kabel scart 19€,

M-visto pa nism najdu linka, ker v tej trgovini ku sm ga jst naroču, M-vistota ni več na razpolago.

in

http://cgi.ebay.de/MacPower-SCART-Kabel ... 240%3A1318

HDD (2,5" IDE) ga kupiš nekje pri nas s čim daljšo garancijo, ne sme pa biti "WD", ker se zgrize.

poštnina opa nekje 20€...+ polno drugih komplikacij z dostavo :mrgreen:

lp
Sine
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6834
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

5in3 napisal/-a:...+ polno drugih komplikacij z dostavo :mrgreen: ...
Kakor nanese :mrgreen: :lol:

PS
Še kar je naprodaj pri istem tipu :mrgreen: : KLIK
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
5in3
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 615
Pridružen: Pe Nov 16, 2007 9:30 am

ahm...vzamem nazaj, jst sem ga iskal, pa ga nisem glih našel, zgleda da se nisem poglobil. Uff zdej je pa že 75€, 15€ dračji kot takrat ko sm ga jst kupu. :roll: ...

El Barto, na majhno naklonjenost od mene do tebe za tvoj trud, z M-vistotom, še nisem pozabu, samo izbiram ideja, kaj bi to bilo. :D , oblubm pa da bo to kmalu. :cheers: Ker si se res potrudu.

Ka uno alfo 166 2,5 V6 maš še?

lp
Sine
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6834
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

On
Prvi del je razprava in nekaj shem o Mvistu: Klik
in še v moji temi: Klik


Off

Ammm še, pa 75-ka je še tudi doma (pa upam, da bosta še dolgo) ... KLIK :mrgreen:
Sedaj sem sicer prezaposlen z obnovo gliserja, a bo to tudi enkrat narejeno, potem se pa spet Alficama posvetim, ko bo graža ponovno prosta.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
MatejKolman
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe Jul 10, 2009 7:15 am

Imam loudlink, imam problem na začetkih večine pesmi, ki so kvalitetne in posnete na kartico z loudlink explorerjem. Problem je ko se začne skladba igra 1 sekundo in se vrne na začetek ter ponovno začne predvajati po kakih 5 sekundah molka. Nato igra normalno. Kvaliteta je dobra, vendar neresni prodajalci xcarlink. Obljubili so mi da me pokličejo ko bodo rešili problem, potem ko smo se slišali trikrat. Vendar ni odgovora. Če te ne moti ta hiba, je zadeva vredu.
Uporabniški avatar
sofoiks
Alfist
Alfist
Prispevkov: 455
Pridružen: So Dec 06, 2008 7:10 pm

kolikor vem to dela vsem tudi meni zacne po 1sek neha in zacne tudi po 1sek ne 5sek kot pravis. mogoce posodobitev loulinka cez loulink explorer probaj
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Mene pa zanima, ali je za priklop oz. delovanje loudlinka važno ali imam navigacijo ali ne. Namreč kupujem loudlink model LLK-266X in nisem čisto prepričan, če ni slučajno delan za modele z navigacijo. Hvala za odgovor
SubjectX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1001
Pridružen: To Jun 21, 2005 1:04 pm

x pomeni samo da imas AUX vhod se. Navigacija tukaj nima nobenega vpliva..
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

ker bom šel v naslednjih dneh v razkopavanje ics-a me zanima, če je kaj komplicirano potem zadevo spravit v predal pri sovozniku, pač verjetno moram luknjo prevrtat in pridem do zadnjega dela radia, ali je potrebno še kaj vmes odstranit mogoče?
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Zakaj bi pa predal vrtal? Jaz mam loudlink pod sovoznikovim sedežem, napeljava pa jespeljana pod tistim usnjem, ki je pod sredinsko konzolo,...
Odgovori
  • Informacija