166 roke

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

brez da most jemles dol ne gre? Ker se mi zdi da to pol ni tok mal dela
alfa 166
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 510
Pridružen: Če Jul 29, 2004 2:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

A ni nobene variante premakniti nosilec od roke brez da bi podrl cel most oz. če se ga da samo za par cm spustiti, da odtegneš vse 4 imbus vijake in nosilec premakneš?
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Mogoče bi se dalo. Vsaj toliko, da prideš do vijakov. Jaz sem mojega dol jemal, ker sem menjaval stabilizator gumice. Bi bilo treba pogledat.
alfa 166
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 510
Pridružen: Če Jul 29, 2004 2:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

A ima nosilec roke na mostu povečane luknje, tako da se imbuse samo prestavi, ali je potrebno luknje na nosilcu povrtati, ker mi radira samo levo zadnjo gumo, tam pa je dosti prostora, da se imbuse odšraufa (na desni je bolj problematično oz. nemogoče ker se nahaja tank)..
Lp
Djmili
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Ne Jan 09, 2011 9:48 am

Zdravo

Fantje mal pomoči.A mogoče kdo ve mere za puše zadnje zgornje roke alfe 166.Če ima kdo kako staro pušo,da bi izmeril zunanji pa notranji fi pa dolžino te puše. Namreč dal bi jih delat iz oilona.
Hvala za odgovor LP
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Jaz sem dal za vse 4 uniballe 80€ pri vargalantu. Pa enkrat smo že debatirali o tem, da niso unibali brez veze tam.
Djmili
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Ne Jan 09, 2011 9:48 am

skyblue napisal/-a:Jaz sem dal za vse 4 uniballe 80€ pri vargalantu. Pa enkrat smo že debatirali o tem, da niso unibali brez veze tam.
Mislim da nisva na isti valovni dolžini.Jaz mislim zadnje zgornje roke, se pravi leva in desna,tisti dve,ki sta prišravfani na most. Za tisti dve roki bi potreboval mere,da izdelam puše.
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

Prekom ugradi od enga poršeja pa predela, dol jih pa negrem jemat :-)
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Jaz imam spodaj v pestu že drugo leto silent bloke pa drži kot urca. Lepo direktno in nič ne skače. Kar pa se tiče "banana vilic" in nagiba zadnjih koles na "A" pa ja .. most tolk popustit, da lahko do vijakov prideš.. pol se jeb.... z vijaki na koncu pa znoriš in most dol vržeš, ker ni nek problem 4 vijake odšraufat ;)
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
Versace
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 88
Pridružen: Če Jun 19, 2008 4:44 pm
Član Alfa Kluba: 0

Q_4 napisal/-a:Jaz imam spodaj v pestu že drugo leto silent bloke pa drži kot urca. Lepo direktno in nič ne skače. Kar pa se tiče "banana vilic" in nagiba zadnjih koles na "A" pa ja .. most tolk popustit, da lahko do vijakov prideš.. pol se jeb.... z vijaki na koncu pa znoriš in most dol vržeš, ker ni nek problem 4 vijake odšraufat ;)
Spodaj v pestu misliš na "uniball-e", ki so tukaj na sliki spodaj desno?

Slika
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Djmili napisal/-a:Zdravo

Fantje mal pomoči.A mogoče kdo ve mere za puše zadnje zgornje roke alfe 166.Če ima kdo kako staro pušo,da bi izmeril zunanji pa notranji fi pa dolžino te puše. Namreč dal bi jih delat iz oilona.
Hvala za odgovor LP
Pripravi se na pokanje ce bos uporabljal oilon. Veckrat prezvecena debata in skoraj vsi ki so si vgradil oilon so ga ven vrgli cez nekaj casa....
Odgovori
  • Informacija