homologacijski karton

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
narks
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 42
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kamnik

pozdravljeni

imam problem nimam homologacijskega kartona za svojo AR 166,mogoče kdo ve kako pridem do novega ali duplikata koliko stane? je obvezen pri prodaji vozila? je že kdo imel tako situacijo?
hvala za pomoč
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1630
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

Jaz ko sem za bivšega Renaulta rihtal ker je prešnji lastnik izgubil kartonček, sem pisal na Renault, plačal nekje 25€ in v parih dneh dobil domov duplikat.

Poskusi uprašat na Avto triglav al keri je že zastopnik za Alfo pri nas, vrjetno se da dobit pri njih. :wink:
Če je ravno, ni zabavno.
narks
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 42
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kamnik

moofdi napisal/-a:Jaz ko sem za bivšega Renaulta rihtal ker je prešnji lastnik izgubil kartonček, sem pisal na Renault, plačal nekje 25€ in v parih dneh dobil domov duplikat.

Poskusi uprašat na Avto triglav al keri je že zastopnik za Alfo pri nas, vrjetno se da dobit pri njih. :wink:
hvala za pomoč
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

narks napisal/-a:
moofdi napisal/-a:Jaz ko sem za bivšega Renaulta rihtal ker je prešnji lastnik izgubil kartonček, sem pisal na Renault, plačal nekje 25€ in v parih dneh dobil domov duplikat.

Poskusi uprašat na Avto triglav al keri je že zastopnik za Alfo pri nas, vrjetno se da dobit pri njih. :wink:
hvala za pomoč
So ti ga naredili? Ker jst ga tud nimam :doubt:
Odgovori
  • Informacija