Puše - AR 166

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Djmili
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 93
Pridružen: Ne Jan 09, 2011 9:48 am

kje pa se dobijo puše za zadnje zgornje roke posebi,kak bolj trd material ko sem slišu da menda vargalantove niso najboljše.Tko da če kdo ve ali če ima kdo kakšen link bi prosil da pove.
Je pa res da nč ne ropota,nč ne škriplje sam gume pobira po robovih, ko ma hudič mlade jih ma ogromno :)
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

tko k je skyblue napisal, negativ zadaj se da štelat s premikanjem banan levo in desno, za to je potrebno snet most, je pa res da meni ni zadaj nič pobiral notranjih robov pa sm mel kr fajn negativ...spredi pa je, bom vidu kko bo zdj k je spredi stekanje nastavlen na 0...
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Tu si lahko tisti z štajerske okolice pogledate kak zgleda zadeva obnove podvozja zadaj pri Korenu iz Cirkovc.

Tu je link od albuma na mojem FB. Mapa je javna, vsak lahko pogleda.

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 057&type=1
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

js sm biu dons pr prekomu v horjulu, za thesis nesu roke obnovit, in baje oni tut nardijo tole pr 166ki zadi v pestu...tko da nasledne dni gre moja u garažo pa podrt tole zadi :D
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Aham, vredu to. Vse skupaj za obe strani te pol pride še manj kot pol nove vilice na eni strani.

Ta zadeva v pestu je problematična drgač ja. Sma nardila cel projekt iz tega :D
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

nevem kok bojo kj računal, sam zaenkrat sm zlo zadovoln z njimi..
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

bo kr drago, ker sem js to že menjal pr svoji, tko da če maš koga k ti loh zamenja pa ma prešo te bo cenej pršlo, če maš pa dnar pa itak vseen
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

Si menju pr prekomu? Jah valda bi raj cnej skoz prsu sam nepoznam nobenga k bi meu preso. Pa sj pomoje nau s5 tok. 100eur je pa pr temu avtu itak usaka stvar skor...
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

kovach napisal/-a:Si menju pr prekomu? Jah valda bi raj cnej skoz prsu sam nepoznam nobenga k bi meu preso. Pa sj pomoje nau s5 tok. 100eur je pa pr temu avtu itak usaka stvar skor...
če se mau znajdeš lahko dobiš dele zelo pocen ;) sam pač mau je treba pobrskat pa se use najde :)
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

Ja je alan povedu da pase pusa od mercedeza sam treba spresat, sazn ce mas ti ksno drugo vrjanto?
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Glede "A" postavitve koles.
Prej so mi stale na A in sicer desna veliko bolj kot leva, zdaj pa, ko sem vse puše spozamenjal zadaj razen na banani in v mostu mi še vedno stojita na A. Sicer ne več tak zelo in enakomerno.

Torej most dol kolk sem gledal, vasservago in se j_at dok ne rata al kaj??
Oni imbusi za banane nastavljat pa so na najbolj neugodnem mestu. Kdo si je zopet to zmislil.
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

kovach napisal/-a:Ja je alan povedu da pase pusa od mercedeza sam treba spresat, sazn ce mas ti ksno drugo vrjanto?
Jaz bi jo dal zalit - vulkanizirat not. Mislim da bi to bila najbolj vzdržljiva zadeva. Namreč za to, ker nebi šparal in bi jo nardil kot nosilec za motor. NA POLNO brez podajnega prostora in ta trdo gumo. Nikol hin po mojem.
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
fiatseba
Alfist
Alfist
Prispevkov: 482
Pridružen: To Jan 10, 2006 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

kokr se jst spomnim se unih banana rok ne da nastavljat jih lahko samo zategneš, razen mogoče s kakimi podložkami, most dol spustit je pa čist u izi, jst sm doma sam roke menjal pa nimam kanala
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

Da se pr inbusih se premika levo desno. Ce ni zadost lahk se mal pobruss je kr neki mesa. Drgac pa smo mi to pocel na optiki ja, doklr ni blo tok dobr kukr se da, pac moja je spuscena..
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Moja je pa bila spuščena in je morda odnesla nekaj te "A" postavitve koles. Res me moti, da mi pobira gumo na notranji strani.
Zaj od popravil podvozja dale sta še čist malo, morda bi to šlo postavit v "H" položaj, le, da bi se enem optiku to moglo dat nastavljat, ne?
Mam občutek, da vsak samo stekanje nastavlja, drugo pa reče "hin je" ali pa "ne gre".

Kovach

Ti si delal na optiki praviš in kot vidim maš kr nekaj bolj detaljnih izkušenj s tem kot jaz.
Daj mi povej, če se pri odšraufanem mostu nagib spremeni.
Če ne je potem preprosto. Magari na vaservago nastavim čim bolj ravno :D
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Odgovori
  • Informacija