AR166 - Kako odstraniti sredinsko konzolo

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
active
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 10:43 am

Helou!

Danes sem se spravil nad svojo A166, da bi vgradil cd-changer, do katerega sem po parih mukah le prišel in seveda pripadajočega kabla, ker pa morm sedaj ta kabel tudi napeljat, moram vzeti ven konzolo, da ga priklopim, uspelo mi je za par zadev okol dol pobrat, samo ne vem kako naj nadaljujem. Ima kdo kaksno idejo? Slikce kaj sem ze razdrl so:

Slika
Slika
Slika

LP, Uros
Uporabniški avatar
Ray
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Okt 30, 2003 7:51 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

...z eno besedo, jeba...plastiko okoli knofou moraš potegniti stran...začni na spodnjem delu. Enostavno jo primeš in jo potegneš k sebi. ja samo nataknjena/zataknjena za 3 take mejhne plastične zopčke. Ja vem, lahko poči ampak tako je. Ko boš spodaj odpel plastiko jo je treba na rahlo privzdigniti potem pa še od strani k sebi potegnit. največji problem je zgoraj. Jaz sem eno že počil ampk sem imel na srečo pripravljeno drugo. No ampak tudi to se da...res, da moraš biti zelo pogumen in še zgoraj potegniti stran plastiko. Ko Jo boš dal stran imaš levo in desno eno luknjo, kjer vidiš en kovinski jeziček, ki ga moraš pritisniti proti sredini radija. Potem gre pa vse skupaj ven. Veliko uspeha pa brez kake polomljene plastike.
Aja,obadva vrtljiva knova snemi, tipke za meglenke ter za vse štiri žmigavce pa ostanejo na plastiki.
Lp Andrej

https://www.cassettedeck-service.com

Električne naprave delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!
active
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 10:43 am

Hvala za odgovor, je pomagalo, mi je uspelo zadevo izvlečt, brez da bi kej takega polomu, da ne bi več skp držal in seveda da se ne vidi. Sedaj se ubadam samo še z drugim problemom, ki pa je, da spravim kabel do prtljažnika. Upam, da mi bo uspelo, brez da bi razdrl še pol avta (sredinski del, kjer je ročna...).
Je pa dejansko tako, kot si rekel, jeba... NE vem kako to delajo na uradnih servisih, ker to je res skoraj nemogoče dobit narazen, brez da bi kaj polomil.

Hvala še enkrat in lepo nedeljo.
Uporabniški avatar
Ray
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 199
Pridružen: Če Okt 30, 2003 7:51 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Malenkost :) , zato pa smo tukaj :)
Lp Andrej

https://www.cassettedeck-service.com

Električne naprave delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!
vincenzo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 106
Pridružen: Po Avg 29, 2005 5:47 pm

:| Tudi sam se nameravam lotit podobnega projekta na svoji Kappi, pa me zanima kako si stvar speljal naprej do prtlažnika(pod zadnimi zici)?Jst sm mal čekiru kako bi se dal narest...pa nism nč kj pametnega pogruntu. Sporoči kako se odvija zadeva da nebom po nepotrebnem rastavljal celga avta :wink:
Odgovori
  • Informacija