Varovalka pregoreva ?!!!!

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jap, tocno takale je moja tezavica, varovalka mi pregoreva in sicer tista za stevc (Sistem ... pa se neki pise, ne vem tocn kaj), uglavnem ko mi pregorei mi crkne stevc za brzino, obratomer ...) ! Pozna mogoce kdo resitev ? Prvic mi je pregorela nekje januarja, pa je bil do zdj mir, dons so mi pa 3 varovalke pregorele ... tko da se mi sanja ne kwa je narobe, ce je kak elektricar kle, k mogoce kj sluti, bi prosu za odgovor :(
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pa se tole, dons sm mal cekiru zadevo, zlo zanimiwo je to, da pregori samo takrat oz. v tistem momentu, ko dam v rikverc, drugace dela normalno ...
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Jakap80 napisal/-a:Pa se tole, dons sm mal cekiru zadevo, zlo zanimiwo je to, da pregori samo takrat oz. v tistem momentu, ko dam v rikverc, drugace dela normalno ...
probaj jo menjat, mogoče kakšna izolacija šla adijo, sicer pa probaj vozit samo naprej ne pa rikverc :lol:
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Kaj naj probam menjat ? Ce mislis varovalko, sm jih ze ene 5 pokuru ... tko da ... ne pali ...
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Mogoče pa je rikverc žarnica ali pa stikalo ( pri meni je v menjalniku ) v kratkem stiku, števci pa so vezani pod isto varovalko, morda

LP Joseph
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ja mogoce pa res,jutr bom mal ogledu kako stvari stojijo, ce ne pa do elektricarja, vseen hwala za namig ... lp :)
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Odgovori
  • Informacija