klima AR145

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
boxer145
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Maj 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Oj, a mi lahko kdo mal razlozi kako dam dol sprednji odbijac ker mi je v hladilnik od klime prletu kamen in je sou plin... Je pa boxer motor pa 95 letnik ce kej pomaga. Hvala
Uporabniški avatar
Don Picco
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1047
Pridružen: So Mar 20, 2004 11:57 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo MiTo QV
Kraj: Ljubljana-Crnuce
Kontakt:

najprej snem dol masko(popotrebi se zmigovce vn uzem ce ne mors maske dol dobit) Pod masko mas 2 vijaka. odsrafi pol mas pa se iz spodnje strani (pod avtom) 2 sraufa ostalo je nataknjeno na sankah tko da pol sam nezno dol potegn aja pa ce mas okoltecne pastike jih prej losi


to je to ce sm pa kej pozabu nej me pa ksn poprav....



Cao!!!!
We brake 4 Nobody
!!!AR - 156 2.5 v6!!!
!!!AR-MiTo QV!!!

“A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster.”
— Jeremy Clarkson
boxer145
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Maj 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

OK, hvala se bom cez vikend lotu zadeve.
boxer145
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Maj 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Odbijac sem snel, hladilnik pa tut , sam nism zihr da na hladilniku pusca. A kdo kej ve kako bi lahko probu kje pusca??? LP
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

boxer145 napisal/-a:Odbijac sem snel, hladilnik pa tut , sam nism zihr da na hladilniku pusca. A kdo kej ve kako bi lahko probu kje pusca??? LP
Jaz sem se že navadil, da če v nekaj nisem prepričan, se stvari ne lotevam! Ker če bi šel na servis z zloženim avtom, ti nekaj mislim da natoči(eno obarvano olje) v sistem in takoj vidi, kje pušča! Sedaj ko imaš podrto se mi pa ne sanja kako bi to testiral!

Če bi vsakič hladilnik od klime spuščal, ko ti prileti kamen, bi serviserji bili bogataši, samo na račun hladilnikov klime! 8)

Ciao Alfista :D
Slika
boxer145
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Maj 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Tko najdu sem kje pusca in sicer na cevi ki gre iz kondenzatorja v uparjalnik. Novo mi bo naredu Prit, pol morm pa se filter menat tko da upam da bo pol hladil, drgac bom pa brez... LP
boxer145
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Ne Maj 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

A ma mogoce kdo nacrt za klimo? AR145 boxer. LP
Odgovori
  • Informacija