žarnice v sredinski konzoli druga barva?

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Kot vidim mene to tudi čaka.Mam sredinsko konzolo lepo tako rdeče sveti in radijo(Alpine) je tudi komplet vse rdeče sveti tak da je res lepo.Števec pa zelen ko štajerc :D .Bo v toplih treba nekaj ukrepat,še prej pa mini servizio.

l.p.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

alfa_samec napisal/-a:Upam samo, da se ne spremeni tvoja alfa v božično jelko :doubt: Plava, zelena, modra, rumena, bela...
Ne bo druge barve kot rdeča in modra.
V večini rdeča, modra pa samo za črtice za omejitve na števcu, kilometre ter rezervo.
Druga pride vse rdeče pravkar rihtam sredinsko konzolo, pridejo pa potem še v vse tipke za stekla, ogledala, klimo,... rdeče LED diode.
Imam pa tudi Alpine radio kateri ima omplet rdečo osvetlitev tako da bo prišlo lepo, tudi jaz ne maram videti veliko barv ampak mam najraj eno barvo , ampak zelena mi je šla pošteno na živce saj sem jo v vsakem avtu do zdaj mel :?
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Modra pa res ne paše v interier od GTV-ja, sploh v kombinaciji z rdečo...
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Ka pa potem paše v kombinaciji z rdečo? zelena :lol:
In modre ni skoraj nič 3 male črtice ki so komaj opazne, lučka za rezervo bo in pa števc za km. to je pa use in meni je zelo lepa kombinacija.
Poglej kazga Golfa pa boš videl da je lepa kombinacija modro-rdeča.
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Kupi raje Golfa :doubt:
Slika
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Ne mam raj Alfo :mrgreen:
Dal sem samo primer ker men tista osvetlitev ni napačna.
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 974
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

ZORE89 napisal/-a:Ne mam raj Alfo :mrgreen:
Dal sem samo primer ker men tista osvetlitev ni napačna.
tista da ni napačna???
pojdi enkrat z kakim ljudskim vozom ponoči na daljšo pot.......boš kmalu iskal gumb za zmanjšat jakost...... :doubt:

sej drugače modro rdeča ni slaba, samo ta temno modra (skor vijolčna) in živo rdeča je no go za oči.....

pa še famozni moder ekran (radio, klima....) in ful švoh kontrast z črnimi črkami je tudi WIN kombinacija #-o
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

VW Golf ima grozno osvetljeno vse skup. Ampak ti boš mel notranjost kot stari rešilec - modro-rdeča. Modra se kombinira z belo (Jaguar XF in XJ), pravtako se tudi rdeča kombinira z belo (Alfa 159, Audiji, verjetno tudi Mito in Giuletta)).

Ampak modra v GTV-ja ne paše že zato, ker je prestar avto in ne gre skupaj, in izpade kot Spar tuning - ceneno in grdo. če že je zeleno rdeča precej lepša.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

1. serije so imele zeleno osvetlitev, potem pa mislim da so jo na rdečo spremenili.
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Moje mnenje.Pa lahk me daste linčat.
Vsak ma svoj okus v predelavah in naj so to spojlerji ali razna svetila v notranjosti itd....
Tu sam bi rad na mojo gor natlačil 100 kil spojlerjev pa kaj če mi finance tega ne dopuščajo plus tega dosti mrdarije z homologacijami itd....
Zato pa sem se rajši spustil v muzko pa ima da razmetava pleh pa naj si bo nova Alfa ali stara Alfa.Če gledaš primer....na avtoshowih neke stare Opel tigre ala hondice.majo svašta pička rodi na avtu gor dano in v notranjosti...dobesedno notranjost predelano,da sploh neveš kaj je za avto in nazadnje itak dojameš da je avto lep.
Vsak malar ma svoje oči,puste človeke če ma voljo delat.Jaz bom tud naredu,ker ta zelena ni za nikamor.

p.s. eni so pristaši stylinga-tuninga drugi pač ne
l.p.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Meni je pa prav zelena všeč.

Sicer pa ja, kar pač posameznik želi.
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Pa ja kak komu paše ne.
Bolj je to letelo na lizarda prej :D
Vsak ma svoj okus.En primer jaz rajši nebi imel avta kot pa da se vozim z Lancio :wink: Al pa si mogoče ne upaš met Alfice a ? :D Ne, ne mal heca more bit.
Drgač pa ja,da je vsaj kolko tolko kombinirana barva je uredu da res ni kot božična smrekca.

l.p.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

lizard napisal/-a:VW Golf ima grozno osvetljeno vse skup. Ampak ti boš mel notranjost kot stari rešilec - modro-rdeča. Modra se kombinira z belo (Jaguar XF in XJ), pravtako se tudi rdeča kombinira z belo (Alfa 159, Audiji, verjetno tudi Mito in Giuletta)).

Ampak modra v GTV-ja ne paše že zato, ker je prestar avto in ne gre skupaj, in izpade kot Spar tuning - ceneno in grdo. če že je zeleno rdeča precej lepša.
Če ti čisto po pravici povem na idejo o beli barvi sploh nisem prišel je pa lepa kombinacija , in bom verjetno dal kar sem imel namen u modro barvo kar u belo , ker naprimer pri rdeči osvetljavi težko opaziš kdaj se prižge za rezervo in sicer oranžna danes skoraj nisem opazil.
Edino če maš skos poln tank kar je pa pri 2.0TS bolj misija nemogoče :)
bom probal tole z belo barvo.

Je pa tudi res da imamo ljudje različne okuse ampak z belo barvo bi se mi kombinacija ziher dopadla.
Kakšno barvo pa imajo novejše alfe za rezervo ki imajo rdečo osvetlitev?
Zanima me pa tudi če imajo te ki imajo rdečo osvetlitev tudi vžigalnik osvetljen rdeč ker potem bi od kakšne razbite vzel.

Moram pa reči da sem se pred kakšno urco peljal po temi in je rdeča osvetlitev zakon , sedaj mi je notranjost res všeč, včeraj ko je bila še sredinska konzola zelena je zgledalo vse skupaj res kot kaka novoletna jelka sedaj pa je prav lepo.Ju3 grem po vsej verjetnosti iskati še led diode za tipke v rdeči barvi, potem pa bo :)

Slike še pridejo.
lp tilen
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Mene pa še vedno bolj mikajo uni števci k mikka145 ima v Mstylingu,neki plazma števcu ali kaj so že.Sam je treba komplet števec razdret tudi kazalce dol,da lahko namontiraš tiste gor.Kar je misija nemogoče,da bi to sam delal,ker bi ziher neki zaj**** če ne drugo bi napačno kazalce gor nazaj dal :lol:

l.p.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Hehe pred 1 uro sva s frendom gledala kako v VW EOSu razdret vse da bi se losal une grde modre barve. na koncu sva prišla do spoznanja da je to prevelik s**** in gremo raje v lov za novo Spiderco :)))
Odgovori
  • Informacija