Menjava maske - AR 145

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

fl maske original so podobne poliestruampak ni poliester, je ena cudna zadeva, vglavnem vlakna so noter, in ko poci, se kar drobi
če kdo hoče videt kako izgleda poslikam ko dobim nov mobitel, če mi ne umes prej zabrišejo doma vse skup v smeti :mrgreen:

zaključek moje zgodbe, bo pa sledil ko vse skup porihtam (upam da, najkasneje konec drugega tedna), v glavnem v tej državi zelo zelo težko še najdeš poštene ljudi, z začetkom pri zavarovalnicah in trgovcih...
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

no pa še obljubljeni zaključek, po dolgem dolgem času (sicer malce zamujam, vendar ne vem če je že 14dni kar sem dobil končno od zavarovalnice)

skratka...ko sem lastniku psa omenil da mora izplačati 100€ se je vse komaj dobro začelo, najprej bo klical agenta v ponedeljek...v torek ko sem klical lastnika, le ta ni imel časa, se slišimo konec tedna...konec tedna njegov agent na smučanju in pride v soboto iz smučanja, torej se slišimo v nedeljo.

seveda v nedeljo sem rabil da sem dobil lastnika psa na telefon cel dan, potem sem dobil obtožbo, da sem vozil takrat pijan in da zaradi tega nisem klical policije, se pa slišimo v ponedeljek, ko bo dobil končno svojega agenta. ker v ponedeljek zjutraj on svojega agenta še vedno ni uspel dobiti, smo ga ne moreš verjeti mi dobili v roku 20ih minut s prvim klicem in njegov agent pove, da ga določena oseba v zadnjih 14ih dneh sploh ni še klicala in ne ve nič o tem. Kličemo še cenilca in sporoči, da so morali nekaj v izjavi popravljati in da dobimo domov novo izjavo za podpisat (ok kaj hudiča so delali?) vendar da glede izplačila ne bo problem.

nato kličem še lastnika psa in praktično v že zelo grobem pogovorom, mu dam vedeti, da ga imam dovolj vendar se ne bo kar tako z lahkoto rešil (po vseh izgovorih in izmišljotinah, sem imel že v mislih da mu nesem na dom jaz njemu 100€...) in je nato nekako pristal in rekel, da mi naredi ON meni uslugo in da 80€ (usluga pa taka...10.000 SIT je bila kazen za spuščenega psa cca 5 let nazaj, koliko je sedaj sicer nimam podatka). skrbelo ga je seveda tudi, da avta sploh ne bomo popravljali, ker ni pomembne škode. (če bi bil v ameriki bi ga lahko še tožil zaradi ureznin...ker sem 14 dni čakal kaj bo s tem, potem je bilo pa dosti in nov del naročil, v teh 14ih dneh sem se pa 2x konkretno porezal v zlomljen del med pranjem avta :evil: )

no s temi 80€ sem praktično škodo skoraj pokril (90€ je prišlo me vse skupaj z barvanjem popravilo, še zavarovalnica in sem lepo v plusu)

na zavarovalnici so potem še nekaj konkretno zmutili, tako da sem dobil še nekaj več ven kot prvič povedano, tako da zgodba se je srečno končala v mojo korist še z dobrim tankom in pol bencina v denarnici, naslednjič pa me bodo žal ljudje prosili, da naj ne kličem policije...

slikal pa zlomljenega dela nisem ker je moj novi telefon že mesec dni na servisu #-o
aljazzz12
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 50
Pridružen: So Apr 18, 2015 1:49 am

Živjo,

zanima me če je FL maska pritrjena identično kot stara, se pravi 2x prišravfana in pa 4x nataknjena na tiste smrekce od luči? 8)

Hvala :D
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

zgoraj ma dva vijaka ja, spodnji del pa samo potegneš stran potem previdno.

edit: ni natannjena na luči ampak ima po odbijaču 4 ali unih sponkic, ko se zatlači pod njih masko.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Odgovori
  • Informacija