vgradnja 1.9 jtd namesto 2.0TS

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

Unek napisal/-a:hehe 2.0 V6 TB, tole zna bit projekt... #-o

si prepričan, da si sposoben vzdrževat tak motor? :D pa še vsi so večinoma zjebani... :doubt:
Mogoč ga bi pa peruccy prodal :D
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Menjal zato ker je ta mašina totalno v kurcu čeprav sem kar nekaj vložil v njo a še kar use jebe čedalje bolj ni čudno sem 11 lastnik in še uvožena iz nemčije :D....

Mašina bo šla notri 1.8 menjalnik bo ostal isti , sklopko in komplet jermene imam nove bom prestavil z moje mašine , svojo bom pa obdržal potem za dele.
Sedaj me zanima pa stvar glede vztrajnika ko bom že ravno demontiral motor bi dal lažji vztrajnik od katere alfe moram gledati oziroma od katerega motorja da bo pasal, 2.0 ima verjetno dvomasni vztrajnik če se ne motim, od katerega modela bi pasal enomasni od katere mašine ali kje ga naj dobim?
lp
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

ne verjamem da ima dvomasni vztrajnik...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Hm tudi sam nevem kater je , če kdo ve kaj več bi prosil da pove ker ko bom že ravno razdiral , bi dal vsaj lažji vztrajnik, pa če kdo ve od katere alfe paše notri lažji vztrajnik in če je potrebno tudi sklopko potem menjati ker potem se mi ne splača ker imam glanc novo komplet sklopko z ležajem za 2.0 TS.
Odgovori
  • Informacija