Odstranitev prednjih vzglavnikov

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
silver_line
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 168
Pridružen: Pe Sep 17, 2010 6:56 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Prosil bi za pomoč.Na alfi 145 bi moral demontirati sprednje vzglavnike, zaradi prevlek.Sem že iskal po forumu, pa nisem našel.Če kdo slučajno ve kakšen je patent, bi bil zelo hvaležen..Hvala in lp
Avto je samo prevozno sredstvo...Itak! :)
turko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 536
Pridružen: Po Sep 13, 2010 5:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

kaj ni povsod isto da imaš na tistih nosilcih (palcah) na vsaki posebej oz samo na eni en plastičen gumb katerega stisneš skupaj potem pa samo privzdigneš?? in je vzglavnik zunaj :)
ALFA JE HOBI, HOČEŠ ALI NOČEŠ
silver_line
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 168
Pridružen: Pe Sep 17, 2010 6:56 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Sem tudi sam najprej mislil, da je tako kot pri zadnjih.Samo ni nobenega gumba, preveč pa tudi ne upam vlečt, da ne bi polomil vse skupaj :?
Avto je samo prevozno sredstvo...Itak! :)
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Jeje ena taka bedna fora.Ko boš 2 x ven jemal boš že vedel.En se da malo dol ali not potisnit nekak tak,če pa ne pa samo malo gor potegneš,ker gre na težko sam pazi da ne butneš v strop,ker lahko hitro izskoči ven.Zlomit pa nimaš kaj,ker je znotraj vse železno al nekaj takega.

l.p.
silver_line
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 168
Pridružen: Pe Sep 17, 2010 6:56 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Hvala za odgovore.Sem probal na vse možne načine, pa kar ne gre :x .Bom verjetno šel do servisa, pa da mi oni odmontirajo :wink:
Avto je samo prevozno sredstvo...Itak! :)
Altmann

V plasticnem vodilu, ki je na sedezu imas kovinsko varovalo, katero odstranis. Se pravi, dvigni pokrov vodila ( crna ali druge barve plastika) in z malim izvijacem odstrani varovalko. No ja, vsaj pri 166-ki je tako :D

p.s. ce rabis, ti bom slikal postopek.
Odgovori
  • Informacija