Alfa 145 JTD

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Blazz89
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: To Nov 08, 2011 1:45 am

Pozdravljeni! Se opravičujem če bom mogoče sfalil in odprl temo v napačnem oddelku, ampak nisem našel kaj podobnega, pa se mi je zdelo da še najbol paše sem.

Odločam se za nakup Alfe..Bo moja prva, in rabim malo pomoči pri odločitvi. :) Zapiču sem se v tole stvarco.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5297741&show=1

Kdo mogoče pozna ta avto? Se vam zdi vredu? Zgleda lep, velik servis narjen cca 10k km nazaj, plus menjana vztrajnik in šponar. 190k kilometrov se mi tut zdi nekak realna cifra (jaz jih delam po 15 na leto recimo). Plus obnovljeno podvozje.. za brez feltn je reku da bi spustu na 1100e. Gledat grem v sredo. A je to povprečna/normalna cena? Meni se zdi skoraj malo nizka za tak avto (če je res vse kar piše), se bojim da ni kake finte tu.

Vaše mnenje na hitro? Na kaj moram bit posebej pozoren pri teh modelih? JTD motorji menda niso problematični, zanima me predvsem za vse ostalo. :)
Hvala za odgovore!

LP, Blaž.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Preglej podvozje da ni rjavo. Roke, stabilizatorje, ležaje... Najboljše na avtodvigalu. Poglej če je na strehi kej zacvikana pri B strebričkih. Če ima kaj zgodovine s servisev. Verjetno je uvožena iz EU. Cena je primerno ugodna.

LPB
Blazz89
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: To Nov 08, 2011 1:45 am

aha, hvala lepa. sej to je pa uglavnem to ane? Cena je pa tudi primerna praviš. Dobro, me je malo skrbelo, če ni malo prepoceni, pa se jo hoče na hitro znebit ker je kaj narobe z njo... :doubt:
Podvozdje je pa itak obnovljeno menda, nebi smelo bit rjasto.

No, sej bomo vidl. :)

hvala in lp
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

tale bi bila za pogledat, je sicer 146, je pa jtd če iščeš v tej smeri
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5305747&show=1
Slika
Uporabniški avatar
Ziga.
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 629
Pridružen: Sr Okt 06, 2010 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

Ta alfa ki te zanima, je od mojega zelo dobrega kolega, ki je tudi avtomehanik, avto izredno lepo ohranjen in redno servisiran, priporočam nakup saj se ne boš nasankal, ne da ga kaj hvalim vendar je res tipi topi.
italiano è il migliore <3
Odgovori
  • Informacija