usnjeni sedeži

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

alfa_samec napisal/-a:Od 146 :lol:
haha :D

p.s. ali pač enostavno jih daš preoblečt.zdej pr vas nevem,ampak pri nas se cene gibljejo od 300-400 € odvisno od ˝jebanja˝ z sedeži.
če imaš airbag,ni noben problem preoblečt.tam k je airbag not majster ponavadi na ˝prazno˝ prešije brez sukanca,da prepika usnje in se nato airbag brez problema sproži.

l.p.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

ja na konc koncev sem res razmišlou da bi jih dau preoblečt, sam sj pravm grem nekje do max. 200€....hvala za idejo za nemški ebay,sam poštnina me zna koštat 100€ glede teže,ampak probat ni greh. a kdo iz foruma tud preoblač zice pa bi biu prpraulen to narest za neko solidno ceno?


lp
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

a od 3vratne 147ke je zadnja klop ista al je treba tud kj spreminjat da paše u 145ko?

lp
zvitafeltna
Alfist
Alfist
Prispevkov: 402
Pridružen: Sr Dec 14, 2011 8:04 pm

Dvomim, da kar paše. #-o Po mojem mnenju si boš nakopal samo nepotrebne stroške. Vozi avto tak kakršen je, ta denar si pa prišparaj pa enkrat kupi 147 al pa kaj podobnega.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

gre se predvsem zaradi kaska ker je pri navadnem modelu takoj totalka usaj kar se toče tiče.kr neki od opreme pa res ne morem navest če nima not. zarad tega se mi gre... tistih 100 al pa 200 ojrov bom že požru pa tud nasplošno bi raj meu usne not.

lp
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

Ti lahko navajaš pri sklepanju zavarovanja, da maš navigacijo, usnje pa še 3D kino pa vse not... Vse kar bo boš samo zavarovanje dražje plačal!!

ko ti cenijo avto za popravilo po eurotaxu ti avto ocenijo po številki šasije, ki jim da vse potrebne podatke kakšno opremo je tvoj avto imel original - in s tem dobijo nabavno vrednost novega avta... in po tem zračunajo koliko je še vreden in kdaj je totalka...

Lahko ti daš zlate zice not pa zarad njih avto za zavarovalnico ne bo NIČ več vreden.

LP
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

unek dan dans se use da, samo vedt morš kako!


lp
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

no sej to mi ne rabiš govorit, ker sem precej seznanjen s temi stvarmi... in ne samo teoretično tut praktično vsakodnevno.

Če boš spalamudu kaj in če je možnost...boš pa neglede al ma usnjene sedeže not al pa ne... :wink:

145ka z original vso opremo (usnje, el. šibedah, pranje žarometov, gretje sedežev) bo totalka v primeru malo več pik toče.

Tako, da če se po tvoje vse da.... ti ni treba nič not natikat ;)

Za točo pa lahko k meni pripelješ pokazat, da vidmo stanje pa se sigurno za normalno ceno zmenmo za popravilo. :wink:

LP
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Treentar
Alfist
Alfist
Prispevkov: 319
Pridružen: So Mar 07, 2009 2:15 pm

Unek napisal/-a: Za točo pa lahko k meni pripelješ pokazat, da vidmo stanje pa se sigurno za normalno ceno zmenmo za popravilo. :wink:

LP
Vsi pa vemo, zakaj žogica za golf hitreje in lepše leti :D ...
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

unek lahko se komot zmenva, ampak mislm da glede na to da kosa ni ceuga, zna bit cena kr konkretna;) se bova pa v tem tednu slišala pa enrkat pridm k teb da vidš kolko je razsuta;) ker jo mam ocenjeno na totalko. dubu bom pa vn borih 480€...hvala bogu da sm dubu org. šipo za ful dobr dnar tko da mi ostane 250€ oz 200€ sigurnih. za te pare pa mislm da mi ne bo noben popravu tolk lukn.=)
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

dokler se ne vidi ne morem nič rečt... :wink: Me pa kamot na PM kontaktiraš pa se zmeniva. :)

LP
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Odgovori
  • Informacija