Kaj pravijo punce na to? :?:

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

hehe birdy bo tepen zvečer :lol: #-o :mrgreen:
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

hmmm....
je bla 'nezna'
mogoce bo treba razmiselt o tem da naum mel vsepovsod istega gesla 8)
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Moje so se do sedaj vse brez večjih problemov navadle na na mojo "nogo". Včasih mi trenutna reče...pa kaj te neke gušiš za totim...neoš šo naprej...men gre na jetra... :lol: Al pa izjava, katero najraje slišim: Kaj CLIOTA boš mel spredaj??? Hja pol pa nanese,da me seveda podkuri, pol pa me še ostali začnejo motit in tak je pol na koncu...DASKA ona pa v smehu polek pa se dela norca če je vse vredu z mano ??? pa zakaj prehitevam dalje, če se bojim da mi bo Clio vrno pa take...looooool

Torej NISEM JAZ KRIV DA DIVJAM (občasno) MOJA PUNCA JE! Jaz sem ()::
:D :lol: :D

Hja...se dogaja...
:D :D :D
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Mihajlo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 12:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Velenje

K je punca v avtu ne vozim hitro, ker mi je vedno žal potej, pa čeprav reče, dej de se me ni strah. Vsi govorijo kak hitro vozijo in vsi tisti so se posrali v avtu poleg mene (pa to itak vsak reče) pa me zanima kdo je res dober da vidim kje sem, pa kje se da pelat, k mi ni glih z plavci se ubadat, sam da mam alfo V6 z to štimo vsaki me ustavi 5 let mondeo pa me noben ni ustavu ;)
It's nice to be important, but is't more important to be nice.
Uporabniški avatar
alfatuner
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 157
Pridružen: Sr Mar 03, 2004 9:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Če je kak za cestno hitrostno preizkušno naj me najde sm takoj za!
Tazadne k se je ena z mano pelala je blo jaaaa to šee pa mižala je pa skor ročko na stropu dol utrgala od strahu!

Sploh je pa hitr šlo ker je bla honda pred mano pa še domačin je bil za volanom, motoristi so lahko pa sam ploskal sej z motorjem niti najmanše šanse niso mel da bi zravn pršli so se lahko sam umikal! :D :D :D

No ja no briđstonke potenca pr 15.000km ni več sploh! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cca 35.000 sit ena :x :x :x
TUNIN TILL PERFECTION!
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Mihajlo napisal/-a:K je punca v avtu ne vozim hitro, ker mi je vedno žal potej, pa čeprav reče, dej de se me ni strah. Vsi govorijo kak hitro vozijo in vsi tisti so se posrali v avtu poleg mene (pa to itak vsak reče) pa me zanima kdo je res dober da vidim kje sem, pa kje se da pelat, k mi ni glih z plavci se ubadat, sam da mam alfo V6 z to štimo vsaki me ustavi 5 let mondeo pa me noben ni ustavu ;)
lušno Alfo imaš v Garaži :wink: =D> =D> =D>


lahko bi naredili en V6 meeting :D

zdej nas pa je že kar nekaj z V6 mašinami. en koncert bi lahko priredili =D> =D> =D> :D
Mihajlo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 12:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Velenje

hehe Cuore Sportivo, lahka tudi meeting nardimo, sam men V6 ni dovolj, raje bi Q4, sam 156ke ni ;) Kaj pa GTA a to ma 4x4 al je zadaj, spredaj menda ni? Sej alfa je zakon tuki nimam nič rečt, sam naslednji avto je Evo Lancer, pr 23, mam V6ko pa moped R6ko, tak da pr 27 bo Evo no al pa Impreza ;)

Malo za šalo malo za res!!!!!!!!!!!!!!!!!
It's nice to be important, but is't more important to be nice.
Dr. X
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 28
Pridružen: Ne Avg 29, 2004 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

LaserJaMM napisal/-a:Predstavli si da peleš iz Kr-gore, mat fotra pa sestro v bovec čez vršič :) sestra: blaži dej bol počas no
fotr: tole pa kr leti hehe
mat: AAAAAAAAAAAAAAA A SI TO NORMALNNNNN A BI NAS RD UBILLLLLLLL
jaz: mami to je alfa noooo

mal je mankal da jih nism ukol kepe dobil, bi mogu vidt kako sopotnik bremza z nogami po podnu :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: =D> =D> 8)
Uporabniški avatar
Naio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 394
Pridružen: Pe Sep 03, 2004 10:08 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor-okolica

Moja je nora na speed, sploh pa so tu v Mb tak vse nore na to,
edino blem je, če slučajno zgubiš, takrat je rajš nimam zravn!:-)
Naio
Odgovori
  • Informacija