Čigava je rdeča GTA z nalepkami

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

a zakaj sin po poklicu zato k gre do očija in rečee očiii 2 miljončka rabmm in foter scola brez problema, zato si jst tud komot kupm alfo za 7.2miljona pa še ene 5 jih dodam pa mam formuloo tko da fora je tist kar sam zaslužiš tist ceniš ne tist kar ti drugi dajo.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

AR-146 napisal/-a:a zakaj sin po poklicu zato k gre do očija in rečee očiii 2 miljončka rabmm in foter scola brez problema, zato si jst tud komot kupm alfo za 7.2miljona pa še ene 5 jih dodam pa mam formuloo tko da fora je tist kar sam zaslužiš tist ceniš ne tist kar ti drugi dajo.
Tudi če bi bil tako imenovan sin po poklicu, nikoli ne bi tolk dnarja v avto zmetu. To je non sense! So pa taki fotri, ja. Poznam par veliko takih. Kar fajn se jim godi tem sinčkom, dokler so očetje živi, pol pa ko ostanejo sami, pa postanejo same neiznajdljive propalice.
Slika
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

Ma spet nabijate. Najprej je že samo to, da Cicera ne poznate, pač dovolj zasluži in veliko vrže v tuning avtov, zato to so ti res unikati in tale Leon je prava hudobija.
Recimo, da je avto stal 4.5mio, tuning pa še dodatna 2 mio. Skupaj je to, kolk, 6.5mio, ja, to je pa res big deal? Ceneje kot GTA in še butne jo za malo šalo. Sedaj pa pozor, stage 2 - kaj pa rečete na folk, ki kupi Audija A3/A4 z ne ravno osnovno opremo za 6.5mio ali pa Alfo 156 2.5, tudi za 6.5 mio? Zakaj pa te potem niso "idijoti". Da ne bi govorili o 10,0+++mio avtih. Zakaj pa ta folk ni sunjen, ker je dal toliko denarja.

Zame je Cicero car, iz enga bohga Leona je naredil popolno žvau, ki mu pridejo blizu samo res super športniki, in to na pravi način - z res učinkovitim in tudi zanesljvim vendar zato dragim tuningom. To je pač cena profi izvedbe.


PS: kaj pa mate proti temu, če je nekdo "sinček", mu je pač uspelo "izbrat" prave starše, jest lahko rečem samo zakon, da obstajajo tudi taki, ki imajo to srečo, ker pač sam nisem in moram iz svojega zasluženega proračuna metat. (če foušija bi gorela, bi bila v ognju cela (Slovenija) press)
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Aha, za to!

ehm, če si GTA-jko kupiš, pa si kaj po poklicu? Na vašem forumu verjetno heroj, legenda?? :roll:

Lastnik GTA-jke, oprosti, nisi mišljen ti osebno.

Tudi tukaj na forumu vas je polno, ki si kupujete vse živo za avto, pač v mejah svojih zmožnosti. In če ima tale cicero pač finance za to potem pa pač tak avto tjuna.
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

MITT, to je beseda. Vendar tukaj na forumu pač vladajo dvojna merila. Dokler si dal za Alfo ogromn denarja je o.k., takoj pa ko si nekaj vložil v nealfo pa si že kreten.

Sicer sem jaz proti takšnim sinčkom. Če pa si je sam zaslužil potem svaka mu čast.

BTW.
Tudi jaz imam leona 1.8T. Selfowned.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Jaz proti Ciceru nimam popolnoma nič! Glede bogatih očkov pa tako. Bila j samo prispodoba. Sam pa bogatega očeta ne rabim, se zelo dobro znajdem sam!
Slika
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Še nekaj:
bohga leona??? :evil:

132 kw in 7.8 od 0 do 100 je slabo? Ti bom jaz že dal vetra... :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

132 kW za 7,8 sekunde? Slabo, slabo! Mal slabše kot moja turbinca. :mrgreen: Turbinca pa je mimogrede počila dol Golfa IV GTI z lahkoto pri 16. letih. :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

veloce napisal/-a:132 kW za 7,8 sekunde? Slabo, slabo! Mal slabše kot moja turbinca. :mrgreen: Turbinca pa je mimogrede počila dol Golfa IV GTI z lahkoto pri 16. letih. :mrgreen:
Hehe, Golf GTI ima 150KM 1.8T motor (po možnosti s crknjenim LMM), za Leona in 180KM pa... ...ti bomo Rocksona pripeljali z njegovim stvorom. :)

Walter: če še nisi šel chipat, se sploh ne pogovarjam več s tabo. To je tko, kt da maš eno brutalno žensko, pa je ne položiš. :D :lol: =D> :mrgreen:
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Veloca k'ter avto? In koliko do 100?

Saj izkoristek moje turbince je bolj slab. Bolj marketinška strategija. Samo kot vidiš ima še ogromno potenciala.
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Saj bi čipal, samo mi ena brutalna ženska pije dnar. :mrgreen: (Heeeec!!!!! Upam, da ne bere tega! Pa da me ne bo kdo zatožil!)

Ne, men je čist dovolj. Dragam ne, za udobnih 200 na avtocesti je čist dovolj, pri prehitevanju pa si pač mal zaleta uzamem. :mrgreen:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Mitt, beri z lahkoto pri 16. letih in s le 5 konji več kot Golf GTI. Pa še kakšen je verjetno že odšel v večna lovišča. Z Leonom pa bi bla verjetno tam, tam. Mogoče bi mi celo ratalo it mimo. Sam mi turbina pri 4000 obratih rahlo popusti in potem spet brutalno zagrabi in avto vleče vse do 7000 obratov.

Walter, govorim pa o Alfi 75 1.8 turbo America letnik 88.
Slika
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Kako 1.8 turbo amerika?
A ni bla amerika 3.0?

1.8 Turbo ima 155 konjev in 7.7 do 100, ali se motim? Samo teh 7.7 moraš ti kot prvo na cesto spravt. Jaz imam s štiripogoncem tukej velik lažje delo.

Samo kot že omenjeno sem proti takšnim drikam.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Americi sta ble 3.0 in 1.8 T

75ka ima okoli 1 tono. (2.0 TS ima 1060kg)
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Walter de' Silva napisal/-a:Kako 1.8 turbo amerika?
A ni bla amerika 3.0?

1.8 Turbo ima 155 konjev in 7.7 do 100, ali se motim? Samo teh 7.7 moraš ti kot prvo na cesto spravt. Jaz imam s štiripogoncem tukej velik lažje delo.

Samo kot že omenjeno sem proti takšnim drikam.
1.8 turbo ima 7,6 s do 100. :mrgreen: Ni pa noben problem spravt te konje na cesto z zadnjim pogonom. Seveda tudi jaz ne maram dirkat, sam če je priložnostni leteči štart, pol pa ja.

Amerike (Milano v ZDA) pa so bile 1.8 turbo, 2.5 V6 in 3.0 V6.
Slika
Odgovori
  • Informacija