Čigava je rdeča GTA z nalepkami

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

Walter: ti imaš 1.8T 4 Motion? Zelo redka kombinacija, ki pa mora ubijat.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

MITT napisal/-a:Walter: ti imaš 1.8T 4 Motion? Zelo redka kombinacija, ki pa mora ubijat.
Mitt ti si bimbo!!!!
Ni mi tu za pisat ampak ti bom v živo povedal zakaj!!!
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

:oops:





:D
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Mitt, jup. Črnega. Če je tako redka kombinacija ne vem (v avstriji in italiji jih je kar nekaj), za ubijat pa tudi ni. Štirpogonc je super, motor zadost močan samo saj veš. Kvaliteta ni ravno Seatova vrlina. Čeprav ni večjih težav so razna škripanja in malce olja okol glave vseeno moteči. Bmw je le bmw,... :mrgreen:

Pa kaj imata vidva za bregom, da se tako smejita? :?:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Bmw je le bmw,... :mrgreen:

Se strinjam! :mrgreen:

Kakega pa maš, a 180 konjev?
Slika
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Ja 132Kw = 180 konjev.

Da sem ga dobil, pa gre pripisat sreči. Iskal sem 1.8 20V, pa sem slučajno naletel na tegale in ga zaradi par prask zelo ugodno odkupil.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Vsak si naredi avto po svoji meri ali pa ga sploh ne spreminja. Cicero je car, GTA prav tako. Od obeh avte bi takoj imel. Raje seveda GTA, ker sem alfist in kar me malo zanima zgodovina in znamke, ki je nastala kot licenčna izdelovalka fiatov in nato svojo zgodbo nadeljevala kot licenčna izdelovalka VW, ne bi preveč pritegnila. Čeprav so licence, ki jih izdelujejo dobre. Glede mojih avtov in financ pa je hvala bogu tako, da sem postal navdušen nad starodobniki in v avto, ki ni starejši od 25 let ne vlagam ničesar. Tiste, v katere pa vlagam, pa jih imam zgolj za sebe in mi je čisto vseeno koliko jih je hitrejših, boljših, dražjih...


BTW: Kdaj se bo kdo lotil predelave AR 75 3.0 v turbo in iztisnil kakih 500PS :lol:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Pozdravljeni !!


Ce ze govorimo o GTA-jki mislim da lahko jaz kaj vec povem.Ce koga kaj zanima naj pise na PM, drugace pa sem trenutno na pocitnicah v Egiptu, torej ne vedno dosegljiv.Imejte se lepo in se kaj pametnega napisite !!

P.S>Cicero je pa drugace kar faca ,pa za pravi posnetek draga poglejte v moj album(http://www.mobisux.com/album/showgaller ... 00&thumb=1) in ne v njegov ker je moj posnetek tisti kjer sva zares probala!) :wink: :wink: Pa tudi nove teme ne bi bilo potrebno zaradi take stvari odpirati (je bilo itak ze dost pluvanja cez alfo iz ciste fousije na drugih forumih) :D , kar se pa tice tatoojev si jih pa najprej v zivo oglejte nato pa pisite komentarje :wink: :wink:

lep soncen pozdrav iz Egipta !!!:wave:
:wink: :wink: :wave:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Enim se godi! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Skratka, uživaj!
GTA pa kar strupeno zgleda.
Slika
Odgovori
  • Informacija