Replica 17" GT platišč

Izgled Alfic, povečanje moči
turbozob
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: To Okt 20, 2009 11:18 am
Kraj: Gorenjska

Ok sam 1000eur za original je pa tut precenljivo, tko da v vsakem primeru repliko in merkat da jih ne butnem kje ... A zdj kdo zrihta kšn popust al kako? Kje so alfistini popusti? :lol:
turbozob
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: To Okt 20, 2009 11:18 am
Kraj: Gorenjska

Overs[t]eer napisal/-a:Evo ti kar tukaj odgovorim, če bo še koga zanimal...

Cena pri MV Sportu je 89€ komad, če odšteješ še 5% popusta (Alfa klub) potem dobiš ceno 338€...

Sem pa sam potem kar mal kolebal med original in neoriginal (ravno zaradi Miholla), na koncu sem se odločil za original - dobil 10dni nazaj na avto.netu za 280€, ene dve praskice ampak to bom z air-brushem zrihtal...

Če dobiš kakšne original in ugodne razmisli, ampak je ponudba slaba, tako ti verjetno ne bo preostalo vzeti pač repliko pa pametno čez pločnike pa bo...

p.s. ET originalnih je 40,5, dimenzija gum 215/45/17
A to ti men lahko zrihtaš, ta "Alfa klub" popust?
U glavnem da nove dobim za 338€?
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

turbozob napisal/-a: A to ti men lahko zrihtaš, ta "Alfa klub" popust?
U glavnem da nove dobim za 338€?
Ta popust si lahko zrihtaš tudi sam, preprosto se včlaniš v Alfa Klub.
Popusti pa niso prenosljivi na nečlane.
Emperor of The Dark Realm
turbozob
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: To Okt 20, 2009 11:18 am
Kraj: Gorenjska

Ok zdj tut če nism član, mi lahko kdo to zrihta nekdo ki je že član, pa dobi za pivo :wink: btw nalepko mam AlfaKlub :P

Shadow, iščem enostavne rešitve ti pa kompliciraš z izjavo "Popusti pa niso prenosljivi na nečlane."
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Pa teh stvari se ne sprasuje na forumu ampak preko zsjev boktejebo :lol: :lol:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Če ti je škoda vsakega € potemtakem je tudi neumnost kupovati druga platišča, oziroma kupi železna 15" in bo zadeva rešena. Pnevmatike v velikosti 215/45-17 niso prav poceni :wink:
turbozob
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: To Okt 20, 2009 11:18 am
Kraj: Gorenjska

Ja vprašat morm če kdo to lahko zrihta, če ne dobim ime te osebe je ne morem zasebno kontaktirati...
u glavnem zanima me če je kdo pripravljen pomagat zrihtat popust to je vse
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

Foggy napisal/-a:Če ti je škoda vsakega € potemtakem je tudi neumnost kupovati druga platišča, oziroma kupi železna 15" in bo zadeva rešena. Pnevmatike v velikosti 215/45-17 niso prav poceni :wink:
res je...so lahko gume dost sražje od feltn...če daš kukr tok solidno gumo gor :wink:
turbozob
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: To Okt 20, 2009 11:18 am
Kraj: Gorenjska

housexy napisal/-a:
Foggy napisal/-a:Če ti je škoda vsakega € potemtakem je tudi neumnost kupovati druga platišča, oziroma kupi železna 15" in bo zadeva rešena. Pnevmatike v velikosti 215/45-17 niso prav poceni :wink:
res je...so lahko gume dost sražje od feltn...če daš kukr tok solidno gumo gor :wink:
Gume jaz dobim 50% ceneje, tako da to nima nič veze z feltnam. Pri MV Sport so replika 89€, potemtakem se je treba pozanimati. Kot sem že omenil, ne potrebujem alternativnih rešitev kot so jeklena platišča, oz. pomoč če kdo lahko kaj cenejše zrihta #-o
Uporabniški avatar
Overs[t]eer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1704
Pridružen: To Sep 21, 2004 11:37 pm
Vozilo: 156 3.2 GTA
Kraj: Ljubljana

Hja... glede na to da MV Sport oz. njihov predstavnik "Giorgio Armani" bere tale forum, kot vem - kar redno... te pomoje že pričakuje :D Se mi zdi da je on tud član kluba tko da mogoče ti pa lahko kar on na svojo kartico, sam seb obračuna 5% popusta? :D
turbozob
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: To Okt 20, 2009 11:18 am
Kraj: Gorenjska

Ja ful dobr, podpora na forumu je na višku.Katastrofa
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

?
clanarina stane 23 eur in ti fehtas, da ti kdo posodi kartico?!
nekako je treba tudi podpirat klub in verjemi, da bos tezko nasel koga, ki ti bo posodil kartico samo zato, da bos ti dobil cenejse feltne. ce ti je pa tezko dat tistih 23 eur za clanarino pa nevem, zakaj si kupujes tak avto?! kupi si 33ko, ce nimas 23 eur..
Slika
alanjwy
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 33
Pridružen: Po Nov 02, 2009 6:57 pm

Pozdrav, jz pa bi skoraj skoraj si te nabavil za 156 :)
http://cgi.ebay.it/04-Cerchi-in-lega-AL ... 5886244d0d
turbozob
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: To Okt 20, 2009 11:18 am
Kraj: Gorenjska

Zakaj pa nebi posodil? Jest sm tut na AMZS član, pa vsem prijateljem posodim kartico da grejo tehničnega, nastaviitev žarometov itd. naredit brezplačno, nisem hinavski kot tisti k jim je bed zrihtat popust.
Pe če gledaš je Alfa popust 30€ članarina pa približno isto, kar pomeni da sem na istem ... Žalostno res za tiste k mate take izjave. Sm mislu da si kle pomagamo
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

clanska kartica ima gor ime lastnika in ni prenosljiva. ce jo jz komu posodim sem torej v prekrsku, tako kot ti, ko okoli posojas amzs kartico.
sicer pa ne gre vse samo za popust, kot ze receno je treba tudi klub kdaj pa kdaj podpret. in glede na ugodnosti, ki jih nudi kartica se tistih 23 eur res nikomur ne pozna.
Slika
Odgovori
  • Informacija