Ali ima še kdo svojo alfico u spojlerjih?

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Nmorm se zadržat pa moram povedat.Nevem zakaj usi takoj skačete za ta honda f****** klub.Nevem zakaj nebi imel spojlerjev na Alfici.
Poznam enga tipa pr nas,da ima ar159 bordo rdeće barve in ima komplet body kit na avtu,da o notranjosti in motorju ter izpušnemu sistemu ne govorim,ker mi eni lahko samo sanjamo o takem avtu.
Je pa avto po izgledu tako lep da se ga neda opisat.
Slike pa trenutno nemorm najdt.

l.p.
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Uroš napisal/-a:Na tem forumu mi pa res ni jasno zakaj je potrebna taka negativna energija do spojlerjev. Saj ni bilo rečeno da bo delal rice styling.
Mislim da nekateri spojlerji (diskretni) pašejo tudi na Alfo. Že npr zadnji strešni GTA na 147 je skoraj must have, ipd. Umetnost je zadeti pravo mero, zato go for it samo ne pretiravaj !

samo v razmislek, kdo bi se branil takega kompleta plastike;
Slika
Jaz bi se ga branil #-o

Kaj mi če 143kg plastike :roll:

LP
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

apersa napisal/-a:
pero666 napisal/-a:o.k. potem pa takole:
sarcasm on:
na napacnem forumu sprasujes. Mogoce bi poskusil spodaj?
http://www.hondaclub-si.com/forum/
sarcasm off
je na pravem forumu vsak lahko dela z svojim avtom kar hoče,pa če 3 tone krame gor obesi,tudi na tem forumu so kdaj posti nabijanja in vprašanja ter odgovori pod nivojem zgoraj omenjenega,še tam se da bol normalno menit ko pa tu včasih z nekaterimi
Do nobenega nisem hotel bit nesramen, ampak ce fant tole predstavi v galeriji, potem pac lahko pricakuje nekaj sarkazma glede spojlerjev:
Slika

Pustimo razne dirkaske izvedenke, ki to dejansko rabijo. Sicer pa vsakemu svoje. Na alfo pase kej diskretnega. GTA 156 ima nekaj diskretne plastike, pa tudi izgleda ubijalska. Nobenih polic za roze pa ne vem kakih izrastkov.
To je v koncni fazi forum, na njemu so uporabniki, ki imajo svoje mnenje in dokler imamo pravico podat svoje mnenje, ga bomo tudi podali.
Pa brez zamere, ce sem koga uzalil :lol:
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Ok ta je res ćudna(da nebom reku grda) spredi spojler in zadaj spojler,ob strani jih je pa zgubu ?? :lol:
Je pa dosti izbire spojlerjev za alfice,ki se jim zelo pašejo.
Tejle se np.r ne paše.

l.p.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ok, to da so mu vsec spojlerji se nekako dojemam. ampak, da pa najprej spedena spojlerje in potem sele mehansko (nekje omenja menjavo tekocin?), tega pa pac ne razumem.
in ja, tudi meni je tole drvarnica..
Slika
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

pero666 napisal/-a:na napacnem forumu sprasujes. Mogoce bi poskusil spodaj?
http://www.hondaclub-si.com/forum/
Epic failure :lol: registriraj se na Honda forum in boš videl koliko rižarjev je še ostalo in kaj si velika večina lastnikov Hond o tem misli :mrgreen:
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

tako kot si alfe ne bodo opomogle od slovesa "kraljice odstavnih pasov" tako si tudi honde ne bodo nikoli opomogle od rizarskih izdelkov..
Slika
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

sleby napisal/-a:tako kot si alfe ne bodo opomogle od slovesa "kraljice odstavnih pasov" tako si tudi honde ne bodo nikoli opomogle od rizarskih izdelkov..
:cheers: =D>


Ampak se pri obeh vsaj dela na tem :mrgreen:
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

LaŠko-TeaM napisal/-a:Nmorm se zadržat pa moram povedat.Nevem zakaj usi takoj skačete za ta honda f****** klub.Nevem zakaj nebi imel spojlerjev na Alfici.
Poznam enga tipa pr nas,da ima ar159 bordo rdeće barve in ima komplet body kit na avtu,da o notranjosti in motorju ter izpušnemu sistemu ne govorim,ker mi eni lahko samo sanjamo o takem avtu.
Je pa avto po izgledu tako lep da se ga neda opisat.
Slike pa trenutno nemorm najdt.

l.p.
Vem katerega misliš in je avto dobesedno ogaben, tiste modre LED v prednjem odbijaču kao Knight Rider stil pa sploh niso vredne omembe. Smo se iz tiste Alfe že tudi na forumu smejali, ker jo je kao prodajal za kratek čas. Skratka perfekten primer kako se uniči lep avtomobil.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
burecio
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 132
Pridružen: Če Feb 15, 2007 11:45 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ormož+Maribor

Enemu je to všeč, drugemu to. Če hoče met tak avto in mu je lep naj ga ma. Ni to razlog da pluvate po človeku in avtu.

In ja, ene honde so prav solidno porihtane, pa me boli k. koliko plastike je gor.

Prav na bruhanje mi gre, kaki odnos imate eni do teh stvari. Na nivoju prvošolčka.
Ni možno
matic155
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Dec 09, 2009 9:38 pm
Član Alfa Kluba: 0

burecio napisal/-a:Enemu je to všeč, drugemu to. Če hoče met tak avto in mu je lep naj ga ma. Ni to razlog da pluvate po človeku in avtu.

In ja, ene honde so prav solidno porihtane, pa me boli k. koliko plastike je gor.

Prav na bruhanje mi gre, kaki odnos imate eni do teh stvari. Na nivoju prvošolčka.
se strinjam
5in3
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 615
Pridružen: Pe Nov 16, 2007 9:30 am

@burecio: imaš prav, samo mnenja so pa mnenja... in treba sprejemat tako dobre kot slabe komentarje, moreš vedt da so na forumu tut stari alfisti, ki jim niso taki dodatki všeč....ampak original avto. Če sem iskren tudi meni ni všeč toliko plastik..na alfi, ampak je lepo da se posvečaš avtu, še malo več nameni rednemu vzdrževanju če avto to potrebuje in gasa, da bo mašinca pela kot more :wink:
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

5in3 napisal/-a:@burecio: imaš prav, samo mnenja so pa mnenja... in treba sprejemat tako dobre kot slabe komentarje, moreš vedt da so na forumu tut stari alfisti, ki jim niso taki dodatki všeč....ampak original avto. Če sem iskren tudi meni ni všeč toliko plastik..n alfi ampak, lepo da se posvečaš avtu :wink:
Stari mladi, saj je konec koncev vseeno, vse je v okusu. Ne morem se pa strinjat glede tega, da se avtu lepo posveča. Kajti na prvem mestu se vedno teži k tehnični brezhibnosti.
Matic155 pa ni opravi niti tehničnega pregleda zaradi zavor, ob tem pa ima kot kaže še tudi nekaj drugih problemov kar se tehnične brezhibnosti tiče.
A on je raje čas in denar zapravil, da bo Alfa izgleda tako kot pač trenutno izgleda. Zame je to popolnoma napačen pristop. Na prvo mesto se vedno postavi varnost - torej tehnična brezhibnost avta, ali pa se k temu vsaj teži, šele ko se to zrihta pride na vrsto "styling", ker je bolj pomembno rešiti življenje kot na cesti dobro zgledat, čeprav tale Alfa niti slučajno ni estetsko zrihtana.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
matic155
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Dec 09, 2009 9:38 pm
Član Alfa Kluba: 0

lizard napisal/-a:
5in3 napisal/-a:@burecio: imaš prav, samo mnenja so pa mnenja... in treba sprejemat tako dobre kot slabe komentarje, moreš vedt da so na forumu tut stari alfisti, ki jim niso taki dodatki všeč....ampak original avto. Če sem iskren tudi meni ni všeč toliko plastik..n alfi ampak, lepo da se posvečaš avtu :wink:
Stari mladi, saj je konec koncev vseeno, vse je v okusu. Ne morem se pa strinjat glede tega, da se avtu lepo posveča. Kajti na pvme emstu je vedno to,d a se težki k tehnični brezhibnosti. Matic155 pa ni opravi niti tehničnege zaradi zavor, ob tem pa ima kot kaže še tudi precej drugih problemov kar se tehnične brezhibnosti tiče. A on je raje čas in denar zapravil, da bo Alfa izgleda tako kot pač trenutno izgleda. Zame je to poplnoma napačen pristop. Na prvo mesto se vedno pstavi varnost - torej tehnična brezhibnost avta, ali pa se k temi vsaj teži, šele ko to zrihta pride na vrsto "styling", ker je bolj pomembno rešiti življenje kot na cesti dobro zgledat, čeprav tale Alfa niti slučajno ni estetsko zrihtana.
no ko si tak lepo vse rzložil anda? avto sem tak kupil ga NISEM jaz predelal kot drugo material za servis mam doma tudi nove ploščice in tudi nov sinhron az drugo prestavo v čem je zdaj tu problem? a naj pride an tehničnega z odbijačem v 2 delih al kaj?? :roll:
5in3
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 615
Pridružen: Pe Nov 16, 2007 9:30 am

lizard napisal/-a:
5in3 napisal/-a:@burecio: imaš prav, samo mnenja so pa mnenja... in treba sprejemat tako dobre kot slabe komentarje, moreš vedt da so na forumu tut stari alfisti, ki jim niso taki dodatki všeč....ampak original avto. Če sem iskren tudi meni ni všeč toliko plastik..n alfi ampak, lepo da se posvečaš avtu :wink:
Stari mladi, saj je konec koncev vseeno, vse je v okusu. Ne morem se pa strinjat glede tega, da se avtu lepo posveča. Kajti na prvem mestu se vedno teži k tehnični brezhibnosti.
Matic155 pa ni opravi niti tehničnega pregleda zaradi zavor, ob tem pa ima kot kaže še tudi nekaj drugih problemov kar se tehnične brezhibnosti tiče.
A on je raje čas in denar zapravil, da bo Alfa izgleda tako kot pač trenutno izgleda. Zame je to popolnoma napačen pristop. Na prvo mesto se vedno postavi varnost - torej tehnična brezhibnost avta, ali pa se k temu vsaj teži, šele ko se to zrihta pride na vrsto "styling", ker je bolj pomembno rešiti življenje kot na cesti dobro zgledat, čeprav tale Alfa niti slučajno ni estetsko zrihtana.
Jaz sem hotel fantu dat samo malo prijaznosti in h krati tut dopovedat to kar si napisal, kaj je najprej nujno :D
Odgovori
  • Informacija