Pokrivalo za volan

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Kje točno bi se dalo kupit za Alfo 147 pokrivalo za volan, tko da je kvalitetno, da je iz usnja kot v Alfi in da nima neke bedne motive gor in butasto oblikovano in neke ogabne šive kakor najdeš po trgovinah v BTCju. Rad bi črn, usnjen in z črnimi šivi, ker pač nebi rad orginalnega zrabljal, ker mi ga je škoda, bi en tak subtilen pokrivalo imel, sam kakor pravim po BTCju je vse cheap in rižasto.
Pa dobr bi blo, da je delan za Alfo 147, da pač lepo pade gor, ker lahk mi date tud internet linke za naročit, sam da bo pasal, ker mere pa glih ne vem.

P.S.: pa če sm že pri tem kje najceneje kupit menjalnik ročko, ker je moja mal znucana od nohtov (standard, ko babe vozjo) in bi rad mel novo, da zgleda tko kot treba. :) Predvsem imam v mislih orginal ročko in ne nekih custom pizdarij, in sigurno na netu dobiš ceneje kakor pri Triglavu naprimer. :P

Hvala!
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Roko na srce... karkol boš gor dal čez fabrški original je grdo in debelo, ponavad morš itak to gor dat v kombinacijo z ovco na sedežih kar pa ti verjetno ni všeč :mrgreen:

Kup raj še en volan na ebayu al pa avto.netu.

Če pa že morš pa na najdi si najd KERMAVNAR-ja, on preoblač sedeže pa te zadeve v ledr.
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Če ti je škoda volana prodaj avto.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Hehe bass ti pa si komedijant, upam da maš vsaj kakšno predstavo, ki zabava koga drugega kakor tebe. :wink:

BTW na prejšnji alfi sem imel eno prevleko pa niti ni izpadlo grdo, ker je orginal volan bil dokaj tanek, pa je kr ql izpadl, pa še volan je bil kot nov. Sicer kle ne vem kako bi zgledal, bi pa sprobal, tok drago spet nebi blo.


Me pa bolj kot volan res zanima ročka za menjalnik. Upam, da ima kdo kakšne linke.
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

Če najdeš original ročko za menjalnik, mi sporoči. Jo iščem že kar nekaj časa. Na pooblaščenem zna bit kar drago. Iščem pa za 1,6 TS (JTD ma drugačno). Sem pregledal že vse mogoče strani (v angleščini = gear knob) pa nič. Sem pa našel poceni usnje za menjalnik in ročno. S šivi v barvi, ki si jo izbereš sam. :)
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Dejch napisal/-a:Hehe bass ti pa si komedijant, upam da maš vsaj kakšno predstavo, ki zabava koga drugega kakor tebe. :wink:

BTW na prejšnji alfi sem imel eno prevleko pa niti ni izpadlo grdo, ker je orginal volan bil dokaj tanek, pa je kr ql izpadl, pa še volan je bil kot nov. Sicer kle ne vem kako bi zgledal, bi pa sprobal, tok drago spet nebi blo.


Me pa bolj kot volan res zanima ročka za menjalnik. Upam, da ima kdo kakšne linke.
1. Vse prevleke izpadejo grde
2. Če se usnje na volanu znuca se ga lahko preobleče za 50-100€ v original izgled ter kakovost (lahko tudi perforirano usnje), lahko daš tudi rdeče šive npr

Najbolš da res avto konzerviraš pa ga samo gledaš...bog pomagi.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Jst dam bassu čist prov. Kaj maš od tega, da imaš super lep, udoben in ohranjen volan, če ga pa skrivaš pod prevleko? Uživaj in vozi, če/ko ga boš pa znucal, ga daš pa preoblečt, al pa kupiš kar nov volan na e-bayu za 50-80€.
Poglej v temi od aaxxx-a, kako noro izpade preoblečen volan.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Slika

Sorry, mogu sm. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Slika

Tole! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

Hehee. Tista honda zgleda, kot da bi mela kondom gor :) hehee. Da o tistem kožuhu ne govorim :)

Drugače se pa strinjam s prejšnimi posti. Kavča verjetno tudi nimaš v folijo zavitga? Glede ročke te pa povsem razumem, ker imam enak problem.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Kaj pa kaj v hello kitty stilu :?:

Slika

Zraven lepo sedejo tudi prevleke.....

Slika

.....in pa nastavek za izpuh :mrgreen:

Slika


Ok, dost heca, ti bom predlagal tako, kot so že nekateri pred mano, uporabljaj original usnjen volan tak kot je. Meni se ga zdi škoda skrivati in varovati samo zato, da bo naslednji lastnik vozila vesel, ker bo dobil povsem neobrabljenega. Ne vidim smisla, res ne.....če ti ga pa že uspe malo znucati, ga daš pa preobleči in imaš zopet novega.....

Kolega je imel na usnjenem, neko usnjeno prevleko iz Interspara, volan je bil debel, štorast, neuporabenm grd, skratka za nikamor.....

Pa brez zamere :wink:

Lp
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Moj volan je ze tok zguljen da se sploh ne vidi vec da je usnjen. Da o ročki ki razpada ne govorim....sam boli me k**ac :mrgreen:
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Daj preoblečt volan, kot pravi bass. Lahko izpade še lepše kot orginal.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Mislim da je to najbolš da daš nekemu avtotapetniku nardit.
Ti točno zmeri krog in naredi iz usnja,pol pa ga da gor nato pa znotraj volana skupaj preplete z neko vrvjo,ki je zelo močna.
Vem za tipa,ki je men tapeciru sedeže je enmu delal na volan,črno usnje in z živo rdečo vrvico preplel in je zgledalo fenomenalno in zelo trdo narjeno da se nič ne premika in da bi slučajno zgledalo debelo.
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Well, yea, itak da bi raj prevlekel volan, ko bo ta znucan kot mehiška kurba, fora je sm v tem, da nism vedu, da je to možno. :) Ok pa ima kdo od koga kakšne linke ali cifre, da si zapišem, da ko bom rabil, da bom kontaktiral in to izpeljal, ter da je valda, kvalitetno in ne en površinski šit, ki bo laiku jasno, da to ni, to.

Ja glede ročk bo pa jeba, dons k sm mel cajt sm surfal pa res nism najdel niti ene strani, ki bi to dobavljal, kar je k****. Pri triglavu je sigurno 100€+, kar je mal preveč. Vse dobiš sam te kurčeve ročke ne. :roll:
Odgovori
  • Informacija