Blazno resno !!!

Izgled Alfic, povečanje moči
DragMan
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: To Dec 02, 2003 12:16 pm

serbus slike.... :) .....ej mam eno resno vprašanje.......živim v laškem 8) , sam mam en problem...to je mesto hond, vam povem....vsak smrkuc ma hondo, tut vsi moji freni, pol me pa jebejo, kao da mam šnopskuharco :( , ker je velikrat na popravilu :) , pa še pihne me usak ku ma cajt, sej gre ful lepo avtoček sam mene zanima ka bi lahka naredu, da bi jim zapru gobce....tuning mislim, valda ???


pa še neki......zakaj majo vsi italjani,tist čuveni šrauf na gasu ??? ka je to? sm ga dal dol, pa mi je glavno gred zlamal :( . sej vem da sm loj :) , sam, honda 1.6 vti, ni pršla mim mene. juuuuhhhuuuu :D :D :D , avtu pa kr pipa :P :P =D> .


i drive : l.95, 1.7 16v, boxer
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Nikar se sekirat...ti samo povej, kdo te jezi iz Laškega, pa ga bom jaz malo vzela v roke!! =D>
DragMan
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: To Dec 02, 2003 12:16 pm

ti maš hondo to ne vela :p.........:).......bolš da se ne vidma kje :)), bojo kr kepe, od gume stran letele :D .
Truth is out there, trust no one !!!
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

DragMan: he he sam si res loj he he, kwa se da nrdit alkohol natanki pa moli da ti avto ne explodira :lol:

Bos vidu kaj pol leti ;)
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
Fresh
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 708
Pridružen: To Dec 02, 2003 4:36 pm

majaCRX napisal/-a:Nikar se sekirat...ti samo povej, kdo te jezi iz Laškega, pa ga bom jaz malo vzela v roke!! =D>
Maja jaz sem iz Laskega ;) hehehe (ce vrjames)
a bos mene tud v roke vzela??
Fresh
DragMan
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: To Dec 02, 2003 12:16 pm

hmmm.... a pol pravte da nimate blage veze ka bi se dal nardit, da pac gre tolk ku gre al ka ???- men to ni dost!!!

za tist šrauf pa tut prvič slište ???
JPM
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 31
Pridružen: Če Nov 27, 2003 1:40 pm

maja rada v roke vzame! :wink:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Odpelji se k kakšnemu Mehaniko, ki se bavi s tuningom in se malo pozanimaj, poračunaj in nato odloči.
milla
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: To Dec 02, 2003 5:53 pm

Kater model pa voziš?
Milla
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Če maš 33 se da baje dat menjalnik od 1.3!!!! Krajše marče, boljši pospeški, slabša končna hitrost in malo večja poraba goriva!
Mislim da se menjava odmičnih ne izplača(1.7 16v jih ima če se ne motim štiri)!!!

Drugače če pa denar ni problem imaš malo morje možnosti, nenazadnje vgradnja NOS sistema, ki pa nevem koliko uniči motor!

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

DragMan napisal/-a:serbus slike.... :) .....ej mam eno resno vprašanje.......živim v laškem 8) , sam mam en problem...to je mesto hond, vam povem....vsak smrkuc ma hondo, tut vsi moji freni, pol me pa jebejo, kao da mam šnopskuharco :( , ker je velikrat na popravilu :) , pa še pihne me usak ku ma cajt, sej gre ful lepo avtoček sam mene zanima ka bi lahka naredu, da bi jim zapru gobce....tuning mislim, valda ???


pa še neki......zakaj majo vsi italjani,tist čuveni šrauf na gasu ??? ka je to? sm ga dal dol, pa mi je glavno gred zlamal :( . sej vem da sm loj :) , sam, honda 1.6 vti, ni pršla mim mene. juuuuhhhuuuu :D :D :D , avtu pa kr pipa :P :P =D> .


i drive : l.95, 1.7 16v, boxer

LOOOOOOOOOOOOOOL!! Takšnih buč, kot jih ti kotališ, pa že nekaj časa nisem videl! :lol:
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

A čmo benat to? :mrgreen:
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

LaserJaMM napisal/-a:A čmo benat to? :mrgreen:
Bognedaj ban! Se vsaj kej lahko nasmejemo! :lol: =D>

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Smeh je pol zdravja! :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
alfatuner
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 157
Pridružen: Sr Mar 03, 2004 9:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja razmisl kako bi natlaču turbo gor. tle k je boxer bi se dal pomoje kr dve obest ker maš možnost dveh kolektorjev na vsaki strani enegač.
TUNIN TILL PERFECTION!
Odgovori
  • Informacija