LED: Canbus Error - AR 159 / Brera / Spider

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
russ
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: To Maj 19, 2015 9:53 am

Pozdravljeni,

danes sem po pošti dobil ledice za smernike, pozicijo, tablico in stop luči. VSE sem dvakrat preveril da so CANBUS error free, ko sem vse zmontiral mi sedaj za čisto vsako posebej izpiše opozorilo in pa smerniki utripajo hitreje(v kabini). zunaj vse sveti in utripa kot mora. V čem je fora da kljub temu da so vse canbus vseeno javlja napako? se da to kako rešit?

hvala in lp
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Za utripanje lahko nabaviš rele za smerokaze, ki je primeren tudi za LED - malo pogooglaj LED Turn Signal Relay; ali pa vežeš zraven glavnih 4-ih LED smerokazov cca. 20W upor.

Zakaj ti pa javlja napako pa je težko reči; verjetno čip v ledicah ni primeren za vse canbus sisteme, ali pa je nasploh slaba roba...
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
russ
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: To Maj 19, 2015 9:53 am

da bi bila slaba roba dvomim, naročil sem preko superstrela.com. Sem pa bral tudi na tem forumu in na tujih da včasih javlja napako kljub temu da je CANBUS ledica. me zanima če kdo ve zakaj, oz če je našel rešitev?

Smerniki drugače delajo normalno, le na armaturi hitreje utripajo, pač kot da bi pregorela žarnica.
Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

zgleda so vse ledice loterija..
sprva ko sem naroceval nobene niso javile napake, ampak so delale po par mescov samo.. zdaj pa te ki jih imam ob ugasnjenih luceh gori opozorilo, ko pa jih prizgem pa ugasne.. delajo pa ze vec kot leto in ne utripajo nic..
Slika
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Je za dolge luči pri AR-159 potreben CanBus ali ne?
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija