Interior design add-ons

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Je možno aluminiaste stopalke stopalke dobit še letos ali šele v začetku 2004?
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Se trudim samo mi žal časa zmankuje :( redna služba , fax, klub... takoj ko bo mogoče bom kaj pokazal, LP
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

huh...sj tale motilec radarjev gre tut na xsaro a? k bi blo fino d bi jo mela:) sam ne sme se ga vidt k tastari tega ne smeeeejo vedt,hihi.drgac pa sej stekas zacetnica pa to pa k mi ne disi ravn prevec po omejitvah vozt pa tko...bi blo zlo fino kej tazga met!
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Na Xsaro že gre sam tm je etaq ne rabš ;)........hja sm vidu kako lepo zgleda krom okol prestavne ročice za 33ko...in sem takoj za...Sam takrt mi je tipo reku, da je dal okol 12k SIT
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ja sej ejst sm znoru gelde tega kroma v A3M , če gledam un katalog od AUTOSTYLE prtide 99 Evrov :mrgreen: bomo itak to v okviru kluba mel, ugodne cene ipd..
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Jst vam pa jih lahko pobarvam v barvo karoserije, sem izkušen. :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

uLtRa napisal/-a:huh...sj tale motilec radarjev gre tut na xsaro a? k bi blo fino d bi jo mela:) sam ne sme se ga vidt k tastari tega ne smeeeejo vedt,hihi.drgac pa sej stekas zacetnica pa to pa k mi ne disi ravn prevec po omejitvah vozt pa tko...bi blo zlo fino kej tazga met!
Ti nujno rabiš Alfo :lol: :lol: :lol: :lol:

Za inštrukcije hitre vožnje pa ti je itak pol foruma na voljo, vključno z mano. :wink:
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Teo napisal/-a:
uLtRa napisal/-a:huh...sj tale motilec radarjev gre tut na xsaro a? k bi blo fino d bi jo mela:) sam ne sme se ga vidt k tastari tega ne smeeeejo vedt,hihi.drgac pa sej stekas zacetnica pa to pa k mi ne disi ravn prevec po omejitvah vozt pa tko...bi blo zlo fino kej tazga met!
Ti nujno rabiš Alfo :lol: :lol: :lol: :lol:

Za inštrukcije hitre vožnje pa ti je itak pol foruma na voljo, vključno z mano. :wink:
glede na število moških članov foruma mislim da komot napišeš 90% :D :D
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

dr napisal/-a:
Teo napisal/-a:
uLtRa napisal/-a:huh...sj tale motilec radarjev gre tut na xsaro a? k bi blo fino d bi jo mela:) sam ne sme se ga vidt k tastari tega ne smeeeejo vedt,hihi.drgac pa sej stekas zacetnica pa to pa k mi ne disi ravn prevec po omejitvah vozt pa tko...bi blo zlo fino kej tazga met!
Ti nujno rabiš Alfo :lol: :lol: :lol: :lol:

Za inštrukcije hitre vožnje pa ti je itak pol foruma na voljo, vključno z mano. :wink:
glede na število moških članov foruma mislim da komot napišeš 90% :D :D
Seveda, če punca že ni našla kakšnega inštruktorja, kar pa bi bilo tudi zanimivo vedet? :cry:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Vse lepo in prav samo jaz moje alfe ne zaupam drugemu kot svoji mami ki ima zdaj 6 alfo.. :)
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

prov maš avtomobilov se ne posoja 8)
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Učiti se da tudi tako, da so učenci na desnem sedežu in to ne samo v Angliji. :lol:

Kakšen krog, ko sem zraven v avtu pa že pustim komu naredit, potem še pol leta poslušam pohvale a alfi. 8)
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

hja sj to pa lahk recm d se pridno ucim k opazujem kako voz npr. LaserJaMM al pa zadnic kva je Alfa33 naredu...hehe...ma ja je hudo tole pa ze sama kdaj kej izvedem nekak sj bo bols :mrgreen: drgac pa itak praujo d mi avto neki nese na ovniku...ja sej ni cudn c pa gasa ne spustim oz. ne bremzam kej prevec :mrgreen:

drgac pa vem ja d avta ne mors kr tko posodt,vs cist stekam in moj cilj je itak nekega dne kupt alfo...sam $$$ rabm!!!
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Kaj sm pa naredu :?
Slika
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Teo napisal/-a:Učiti se da tudi tako, da so učenci na desnem sedežu in to ne samo v Angliji. :lol:

Kakšen krog, ko sem zraven v avtu pa že pustim komu naredit, potem še pol leta poslušam pohvale a alfi. 8)
tudi jest dam včasih komu za peljat, potem se pa smejem, ko se modelu še eno uro sline cedijo, pa vsakih pet minut reče ˝p****, kaj to leti˝
:D :D :D :D
Odgovori
  • Informacija