kAJ SE DA NAREDITI Z 156 1,6

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

darko567 napisal/-a:Pa o čem vi trabezljate če fant hoče delat neki na 1.6 naj dela če ma denar mislm da je čist prov da se velik narest mav domišljije denarja in poznanstev rabiš nehte z nekini citroeni in podobno to so alfe so zelo zahtevnea vozila ni to nek HDI ipd mal se morš trudt .



lep pozdrav


mislm da si na alfa forumu in ti bomo lahko pomagali če si sicer boš to želel ne samo spraševal to je pa od tebe odvisn.

Tvoja odločitev.
Darko567 je najbolj redkobeseden udeleženec tega foruma, samo ko enkrat udari, tam trava ne raste več! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Se popolnoma strinjam, če želi človek tunat 1.6 naj ga tuna!
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Ben, pa naj ga!
Slika
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

veloce napisal/-a:Ben, pa naj ga!
O la!!! Pa si le popustu!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
abner
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 110
Pridružen: Ne Feb 15, 2004 1:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Šiška-Kranjska Gora

Ja pa se bo dost poznalo če dam čip od 2.0,športni filter,izpuh.....pa kaj jaz vem kaj še...-delam namreč v zdravstvu!Imel pa sem tako opevano 2,0 HDI 206 2,0 HDI SW SX prvi v Sloveniji pa tudi prvi sem ga razbil-totalka.Pa nobeden airbag od štirih se ni sprožu,samo pirotehnični pas....nikoli več Francoza!!!Pol pa sem zaradi hčerke in žene -hčerka ima 2 leti Volvo V40 1,9d,z 8 AB,pa sem bil kar zadovoljen,sam zdaj pa ko sem kupu novo 156 (ljubico)-pa ne zamenjam več znamke!!!Mogoče pride v poštev edino Volvo S 60 D5!163 KM,DIESEL-kako pa to lepo gre....Ampak Alfa je le Alfa.....jo bom mal upedenu pa bo sam svetujte mi kako ALFISTI,PROSIM!LEP POZDRAV...
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Alfista, ni kej zmagu si! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

abner napisal/-a:Ja pa se bo dost poznalo če dam čip od 2.0,športni filter,izpuh.....pa kaj jaz vem kaj še...-delam namreč v zdravstvu!Imel pa sem tako opevano 2,0 HDI 206 2,0 HDI SW SX prvi v Sloveniji pa tudi prvi sem ga razbil-totalka.Pa nobeden airbag od štirih se ni sprožu,samo pirotehnični pas....nikoli več Francoza!!!Pol pa sem zaradi hčerke in žene -hčerka ima 2 leti Volvo V40 1,9d,z 8 AB,pa sem bil kar zadovoljen,sam zdaj pa ko sem kupu novo 156 (ljubico)-pa ne zamenjam več znamke!!!Mogoče pride v poštev edino Volvo S 60 D5!163 KM,DIESEL-kako pa to lepo gre....Ampak Alfa je le Alfa.....jo bom mal upedenu pa bo sam svetujte mi kako ALFISTI,PROSIM!LEP POZDRAV...
Najprej boš moral poiskat "mehanika" ki ti bo to stvar naredil!
1) menjava odmičnih (najboljše so Colombo&Bariani, cenejša varjanta so odmične od 2.0)
2) Športni filter
3) Menjaj zadnji lonec
4)Drugi "čip", najboljše je da te stvari narediš pri kakem tunerju, ki ti bo stvari opravil na "valjerjih"
..... točk je veliko, a to bi bilo kar vredu! Potem, pa kot vsaka stvar je tudi ta lahko "brez dna"!!!

Ciao Alfista :D
Slika
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

veloce napisal/-a:Alfista, ni kej zmagu si! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Seveda!!! Ti si pa ZGUBU!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TUNINGITIS ne pozna ovir!!! =D> =D> =D>

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Ne, zgubu nisem, ker racionalnejši odneha. :mrgreen:
Slika
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

veloce napisal/-a: Za svoj čip pri Xsari Hdi sem za 30 konjev dal 80 jurjev in tam verjemi mi, se je poznalo!

pol si pa zmagu s tole xsaro :D pa še HDi je :roll: stroj :roll:



so tud ljudje k jim HP niso tok važni. enim je ALFA lifestyle, pa ni važn kok majo HP. eni ga zase šminkajo in tunajo 8)

tko da se ne deli carja z tole xsaro.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

A, glej, zdej pa že mal pretiravaš. Jaz se ne hvalim s svojo Xsaro niti najmanj-sploh mi ni v ponos, ampak sem samo hotel povedati, da se čiptuning na td motorjih splača in nič drugega. Jaz imam Alfo 75 ts in kupujem še 3.0 V6 Ameriko, in na to sem ponosen, tako, da,... Nekaj vas je res na tem forumu, ki enostavno ne razumete kaj berete in potem streljate vsepovprek. Pa brez zamere.
Slika
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

veloce napisal/-a:A, glej, zdej pa že mal pretiravaš. Jaz se ne hvalim s svojo Xsaro niti najmanj-sploh mi ni v ponos, ampak sem samo hotel povedati, da se čiptuning na td motorjih splača in nič drugega. Jaz imam Alfo 75 ts in kupujem še 3.0 V6 Ameriko, in na to sem ponosen, tako, da,... Nekaj vas je res na tem forumu, ki enostavno ne razumete kaj berete in potem streljate vsepovprek. Pa brez zamere.
No, no, dejmo se malo ohladit, da ne postanemo kot honda-forum!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Veloce, tle NI bila debata o čip tuningu, ampak sem jaz opisal vrsto drugih stvari!!!!
Kaj vidiš ti racijonalnega v tuningu???

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Sej že mirim tega Cuoreta, se je kr neki razcvetu. Jaz se sploh ne kregam, sam če ljudje ne berejo z očmi, kar piše jim nisem jaz kriv. :doubt:

Dej ne mi tle z nekimi Hondami, ker je komej jutro :mrgreen: :mrgreen:
Tuning ni racionalen v nobenem pogledu, pa tudi če stane samo 20 jurjev, to imaš prav, sam tako je z nami, če že ješ, pol pa tudi nekej popiješ a ne - ogromno!. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

abner napisal/-a:Ja pa se bo dost poznalo če dam čip od 2.0,športni filter,izpuh.....pa kaj jaz vem kaj še...-delam namreč v zdravstvu!Imel pa sem tako opevano 2,0 HDI 206 2,0 HDI SW SX prvi v Sloveniji pa tudi prvi sem ga razbil-totalka.Pa nobeden airbag od štirih se ni sprožu,samo pirotehnični pas....nikoli več Francoza!!!Pol pa sem zaradi hčerke in žene -hčerka ima 2 leti Volvo V40 1,9d,z 8 AB,pa sem bil kar zadovoljen,sam zdaj pa ko sem kupu novo 156 (ljubico)-pa ne zamenjam več znamke!!!Mogoče pride v poštev edino Volvo S 60 D5!163 KM,DIESEL-kako pa to lepo gre....Ampak Alfa je le Alfa.....jo bom mal upedenu pa bo sam svetujte mi kako ALFISTI,PROSIM!LEP POZDRAV...
Če se že navdušuješ nad dizli, potem poglej 2.4 M-JET! Absolutno najboljši na tržišču! Nese vse po navoru in moči, seveda vse s podobno prostornino!
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

In višjo ceno. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

veloce napisal/-a:In višjo ceno. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
156 2.4 M-jet stane 6100000 SIT- primerjaj z vsem ostalim na trgu!

BTW: Čez dobre tri mesece pride k hiši! :D :D :D :D :D :D :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Odgovori
  • Informacija