A-testi in homologacija...

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
DanijelSipek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 415
Pridružen: Po Apr 27, 2009 12:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trate

Sem ja, pa ni korupcija - sprašujem pa zato, ker to ni glih moje področje.
Sam se sprašujem kaj ma nekdo nekaj od tega, da te vrže na tehničnem in nkaj ma policaj od tega da te da na tehničnega, ti vzame tablice, napiše kazen za 500eur - on nič, šefi - statistika - pa smo spet pri državi, ki bi rada na vsakem koncu služila.
Sicer mam sam velikokrat srečanje s kakim zrihtanim avtom, pa ne kompliciram zarad spojlerov, pa ne vem še česa - sam sem mahnjen na to. Drugače pa se ukvarjam z avtomobilsko kriminaliteto - tatvine vozil in ponarejanje šasij - v info(če rabi kdo kaj vedet lahk vpraša)
Slika
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

DanijelSipek napisal/-a:Sem ja, pa ni korupcija - sprašujem pa zato, ker to ni glih moje področje.
Sam se sprašujem kaj ma nekdo nekaj od tega, da te vrže na tehničnem in nkaj ma policaj od tega da te da na tehničnega, ti vzame tablice, napiše kazen za 500eur - on nič, šefi - statistika - pa smo spet pri državi, ki bi rada na vsakem koncu služila.
Sicer mam sam velikokrat srečanje s kakim zrihtanim avtom, pa ne kompliciram zarad spojlerov, pa ne vem še česa - sam sem mahnjen na to. Drugače pa se ukvarjam z avtomobilsko kriminaliteto - tatvine vozil in ponarejanje šasij - v info(če rabi kdo kaj vedet lahk vpraša)
Če bi večina policajev razmišljala kot ti bi bilo ok, pa ne mislim s tem da popustiš pri prekrških temveč če bi bili vsaj malo kompromisni. Te na cesti zajebavajo ker nimaš vpisanega spojlerja, a mimo se mu pelje povsem zjahan avto ki se še komaj skupi drži.... sam to ni važno, razen pol kile rje in ne vem koliko kita je v izpravnem stanju ;)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
DanijelSipek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 415
Pridružen: Po Apr 27, 2009 12:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trate

Veš tak razmišlajo kaki prepotentneži, kki tako ki so glih iz šole prišli, ki bi se radi dokazali.
Sicer sem sam naletel tud že na težaka, s mojim prvim italijanom (Fiat Punto1.2 16V), pa je prvo ko me je ustavo reko homologacijo, prometno in vozniško - brez dober dan pa tako dalje. Sicer pa, če je ker ki se vsaj malo spozna na naš Zakon o varnosti cestnega prometa, pa vidi da je hud kršitelj človekovih pravih in ustave - načeloma te lahko ustavijo sam če si storil prekršek.
Slika
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

To ni čisto res... Pri običajni kontroli prometa mislim da ne rabi imeti razloga, da te ustavi. No tega ne bom trdil 100%, ker se tega na faksu ne učimo.

Kakor smo se pa na faxu učil (FVV) je pa res to kar si ti rekel, v primeru, da si peš. V tem primeru mora imeti razlog, da te legitimira oz. "popiše". Ni pa nujno, da si kaj storil, dosti je, se je v bližini zgodilo kaj takega, ipd.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Vsi se tolcete po prsih,ko je pa pizdarija pa prec kevkevkev pa 113 klicat...
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

Sicer, ne vem če je to tudi kej name letelo, ampak jaz res nimam kej rečt čez plave angele... sploh glede na to, da bom kot dipl.uni. varstvoslovec čez par let, verjetno pristal v njihovih vrstah. :)
DanijelSipek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 415
Pridružen: Po Apr 27, 2009 12:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trate

Miholl napisal/-a:Vsi se tolcete po prsih,ko je pa pizdarija pa prec kevkevkev pa 113 klicat...
NIsem sicer razumel najbolje - ampak se da marsikdaj zmenit - saj pravim odvisno od polcaja in od občana.

Če pa polcaj nekomu spregleda nek prekršek pa tud ni kaj hudega, al je???

Pridite kaj v Gruškovje pogledat pa bote vidli - sama dobrote, no so izjeme.
Slika
Odgovori
  • Informacija