Giulietta: slovenski avto leta 2011?

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
alex146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Po Mar 06, 2006 2:22 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 159 SW 2,0 JTDM & AR Mito 1,4 turbo LPG
Kraj: Ljubljana

=D>
Uporabniški avatar
GregorS
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 179
Pridružen: Sr Dec 24, 2008 2:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Sem malo preveril tabelo na siolovem portalu ter v današnjem časniku Večer...ponavlja se evrovizija, od publike daleč največ glasov (skoraj 500 več od passata) dobila giulietta, ter tako prejela 6 točk, novinarji ji pa dali le 2 , največ pa audiju A1 in passatu. Pri siolu se pa audi A1 sploh ni uvrstil v "finale"

Pa naj še kdo reče, da Porsche Slovenijia ne podkupuje novinarjev in da ni vse zrežirano


PS: nisem vido da je drugje tema o avtu leta :)
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

Navadni ljudje so očitno začel malo razmišljat =D> , za avto novinarje je pa še zmeraj dojče uber ales :puke: mah...važno, da je bila Giulietta najboljša med avtomobili na izboru za evropski avto leta, našim novinarjem pa očitno ni pomoči :roll:
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Sam res! :cry:
Uporabniški avatar
spartan
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 629
Pridružen: Če Jul 29, 2010 2:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica

GregorS napisal/-a:Sem malo preveril tabelo na siolovem portalu ter v današnjem časniku Večer...ponavlja se evrovizija, od publike daleč največ glasov (skoraj 500 več od passata) dobila giulietta, ter tako prejela 6 točk, novinarji ji pa dali le 2 , največ pa audiju A1 in passatu. Pri siolu se pa audi A1 sploh ni uvrstil v "finale"

Pa naj še kdo reče, da Porsche Slovenijia ne podkupuje novinarjev in da ni vse zrežirano


PS: nisem vido da je drugje tema o avtu leta :)
Pa ima Večer internetno glasovanje ali še kar klasično preko izrezka iz časopisa? Sam mislim da to izrezovanje glasovnic iz časopisa sodi v kameno dobo.

Večer pa si naj pošlihta svojo internetno stran, ker enostavno ni berljiva. Za zgled si naj vzamejo Siol, Dnevnik in 24ur.com, ker če ne bodo časnikarji v MB nekaj naredili, jih bo čas enostavno povozil.

Sicer pa ne vem zakaj gredo točke Passatu. Avto sicer je fajn skupaj narejen ter funkcionalen, ampak ne morem reči da ostanem brez diha ob pogledu nanj.

BMW je pa zapustil glasovanje...škoda.
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

V bistvu sta bmw 5 in Passat letoš prišla in tud odšla. Vsaj pri meni sta bila čist spregledana, prav nič ne zgleda kot da bi bila nova modela - generična do amena.
Uporabniški avatar
rockson
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 812
Pridružen: Ne Avg 21, 2005 10:51 am
Član Alfa Kluba: 0

Ne rečem nič, da je polo prišel v finale, kar se VW tiče, ker je zelo dober in uporaben avto. Napredek napram staremu je ogromen. Sem ga vozil en vikend in priznam, da sem ga kar težko nazaj dal. Ful je v redu za vozit.

Passat pa je po drugi strani samo facelift zunanjosti (pa mi je vseeno, če je res samo streha enaka kot pri starem), notr so natlačl en kup elektronike, ki jo predvsem ne rabiš, je pa res, da so ga napram prejšnemu modelu pocenili. Za firmo sem naročil novega, ki je z boljšim motorjem in eno stopnjo boljšo opremo prišel 2k€ manj, kot leta 2007 prejšen model.

Tukaj se žal vidi zaplankanost ljudi, predvsem starejših. Mladi smo glasovali v glavnem preko interneta, kjer je tudi največ glasov za Alfo. Na straneh, kamor zahaja v glavnem starejša populacija pa je seveda VW zakon.

Predvidevam, da bo zmagal Polo, zaradi koncepta in dostopnosti.
Don't drink and drive, smoke and fly!
Slika
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

rockson napisal/-a:
Predvidevam, da bo zmagal Polo, zaradi koncepta in dostopnosti.
Polota sploh ni med finalisti :lol:
"Volkswagen passat, audi A1, opel meriva, alfa giulietta in citroën C3/DS3 so finalisti aktualnega izbora slovenskega avta leta."
Uporabniški avatar
4momo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 380
Pridružen: Ne Avg 22, 2010 3:15 am
Kraj: štajerska

R:Predvidevam, da bo zmagal Polo, zaradi koncepta in dostopnosti


Saj polota ni na letošnji nominaciji.
Mi je pa brezveze nominacija avtov, ki se še sploh ne prodajajo
Uporabniški avatar
4momo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 380
Pridružen: Ne Avg 22, 2010 3:15 am
Kraj: štajerska

JC29 ha ha oba sva naenkrat pisala ..... :lol:
Uporabniški avatar
rockson
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 812
Pridružen: Ne Avg 21, 2005 10:51 am
Član Alfa Kluba: 0

LOOOOOOOOL :lol:

Kaj sem ga mim pihnu. Sem včer gledal te nominacije in sem si očitno v glavo vtepu, da je polo in ne A1 (itak mi je čist mem avto - osebno hudo grd).

Pa sploh še nč kuhanca nisem pil #-o :mrgreen:
Don't drink and drive, smoke and fly!
Slika
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

4momo napisal/-a: Mi je pa brezveze nominacija avtov, ki se še sploh ne prodajajo
Tut to ni čist res. Namreč pogoj, da avto pride v finale je najmanj 50 prodanih primerkov na slovenskem trgu. Tako je iz finala zaradi tega pravila izpadel Volvo. :)
Uporabniški avatar
spartan
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 629
Pridružen: Če Jul 29, 2010 2:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica

Škoda ker je BMW šel...ve kdo zakaj so odstopili?
Tevž156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 234
Pridružen: Pe Mar 06, 2009 8:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sevnica/Trebnje/Ljubljana

spartan napisal/-a:Škoda ker je BMW šel...ve kdo zakaj so odstopili?
Ker nebi zmagal. :mrgreen:

"V finalu manjka tudi BMW 5, saj se slovenski uvoznik ne strinja s pravili izbora in zato ne želi sodelovati v finalnem izboru."
Piše na SiOLu :)
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Tevž156 napisal/-a:
spartan napisal/-a:Škoda ker je BMW šel...ve kdo zakaj so odstopili?
Ker nebi zmagal. :mrgreen:

"V finalu manjka tudi BMW 5, saj se slovenski uvoznik ne strinja s pravili izbora in zato ne želi sodelovati v finalnem izboru."
Piše na SiOLu :)
Vsaj nekdo pameten... če bi bil jaz na čelu uvoznika za AR bi tud razmišljal o tem... Naj zbere avto folk, ne pa podkupljeni novinarji
Slika
Odgovori
  • Informacija