Blue&Me - Giulietta

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

Imam problem z Blue and me v Giulietti.

Gre za prostoročno telefoniranje. Zadeva je delovala pravilno kar nekaj časa, sedaj pa vedno ko kličem izjemno hrešči - enostavno se ne da govort. Telefon (Galaxy S II) sem večkrat ponovno pairal z Blue&Me-jem, ampak vedno isto hreščanje.

Sem pa poskusil potem še updejtat softwear, pa mi ga noče. Mogoče clo zato, ker prov za Giulitto ga na strani http://www.blueandme.net" onclick="window.open(this.href);return false; ni, ker so vse nameščene z zadnjo verzijo.

A ma kdo kakšno rešitev?
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

Malo offtopic: Microsoft pač :twisted: Ko sem včeraj govoril s človekom z Microsoft slo, in je bila debata o službenih avtomobilih, sem ga vorašal, kaj imajo na izbiro. In reče BMW, Honda, Ford in Volvo. Pa ga vprašam, če vozi Forda zaradi Synca in me samo debelo pogleda :P Pol pa rečem, da je not Win Automotive in se je samo smejal #-o

On topic: Probaj resetirat sistem (to je windows rešitev) nekako. Mogoče je pa tudi kaj z mikrofonom narobe, ali pa imaš preveč na občutljivo nastavljeno (če se da nastavljat sploh).
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Mati imela isto težavo.
Ponovno sem naložil zadnjko verzijo ki jo dobiš na netu preko USB ključka.
Zaenkrat dela.

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
zag
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Če Jun 30, 2011 10:15 pm

A hrešči tebi v kabini ali samo sogovorniku?

Si drugače že rešil zadevo?
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

Hrešči meni v kabini, sogovornik pa me sliši.

Sem rešil z reinštaleranjem softwerja na telefonu.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Giulietta, Blue&me - Media player

Problem je sledeč, ne morem se premikati med mapami na USB ključu, ampak samo po skladbah naprej/nazaj. Je mogoče kakšno pravilo, kako morajo biti mape poimenovane ali kaj drugega. Mape imam ustvarjene na glavnem direktoriju in nimam nobenih podmap.
msinc
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: Po Dec 20, 2010 8:51 pm

Do map (folderjev) ne moreš preko radia, ampak preko tipk na volanu. Spodnja desna tipka ti odpre meni, kjer imaš najprej meni za klice, potem meni za SMS nato pa USB SETTINGS in tam potem izbiraš kaj naj predvaja, torej ali vse, ali določene FOLDERJE, ali izvajalce po črkah itd...
Uporabniški avatar
ikalimero
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: So Nov 19, 2011 11:19 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Drenov Grič

jaz imam v Delti enak Blue&me in so konstantno neki problemi. najveckrat pomaga reset na servisu in je potem nekaj mesecev mir. po moje je zadeva narejena samo polovicno! dolocenih tezav italijanoi sploh ne znajo popraviti.
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

V Bravotu od moje boljše polovice dela Blue&Me brez težav od dneva nakupa avta (cca. 2 leti).
gm80
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 15
Pridružen: Pe Dec 09, 2011 10:09 am

Imam eno težavico pri blue&me in sicer z dohodnimi klici.
Ali je možno nastaviti, da bi prikazalo ime klicatelja namesto številke. Sedaj mi vedno izpiše številko čeprav imam številko shranjeno v imeniku.
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

Mislim da je fora v 00386. Meni ene kaže, enih ne, in mislim da je pomembno kako je shranjena oseba v imeniku.
gm80
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 15
Pridružen: Pe Dec 09, 2011 10:09 am

Hmm... možno, ker jaz imam vse shranjene z +386.
Ker glup firmware. To že vsi telefoni vejo, da gre za isto številko sam pri fiatu so tok glupi al kaj #-o
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-hm,sploh ne vem kako to deluje,usb še nisem nikoli priključil,niti mp3 ne,ker imam še stare cd-je iz bivše alfe,v glavnem poslušam radio,občasno uporabljam prostoročno telefoniranje (gsm so mi seznanili s sistemom,kar na servisu) in to je to
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

Je že kdo updateal na 5.6?
Jaz sem probal pa mi nikakor ne uspe. Vedno dobim napako "Usb data configuration error" :cry: Sem pa najprej 8gb ključek formatiral kot FAT na OS X pa ni šlo. Potem sem poskusil samo s 512mb particijo na tem ključeku (isto FAT). Ker še vedno ni šlo sem formatiral ključek na Win 7 kot FAT 32 pa spet isto.
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

V Giulietti od 2011 naprej ne moreš sam updejtat. Samo na servisu lahko (tako sem bral na tujih formuih).

Tudi meni je vedno v vseh variantah napisalo isti error.
Odgovori
  • Informacija