Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Giulia je drazja - ali pa slabse opremljena za isti denar, kakor vam je ljubse (realna prodajna cena, ne po ceniku kot je to svrto za nekatere) od a4, trojke in je tam tam s ceno c klase, zato je prodaja slaba.
alfa-156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 107
Pridružen: Sr Jun 27, 2007 10:31 pm
Vozilo: CUPRA

Miholl napisal/-a:Giulia je drazja - ali pa slabse opremljena za isti denar, kakor vam je ljubse (realna prodajna cena, ne po ceniku kot je to svrto za nekatere) od a4, trojke in je tam tam s ceno c klase, zato je prodaja slaba.

To je dejstvo, številke to teorijo potrjujejo in to je to. Zgrešena cenovna politika kot sem povedal že pol leta nazaj.
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3727
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

alfasan napisal/-a: Bistvo je, da smo alfisti zadovoljni z avtom. Ne rabimo ga primerjat.
+1
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

ARfan napisal/-a:
sleby napisal/-a:no, ocitno se alfice kar prodajajo - danes videna rdeca veloce v trzinu! strup!

jaz jo večkrat vidim na tem koncu oz. v Mengšu. Res lepo ven "seka" :) .
Bravo. Tudi jaz sem ji videl ib 17:50 v Trzinu. Samo ne upam trditi, da se dobro prodajajo, ker ne vem ali je bila testna ali lastniška. Po šiferju bi dejal, da je bila testna. Pa tudi če je bila lastniška, na podlagi prve giulie, ki sem jo videl na cesti pi 2 letih, težko rečem, da se dobro prodajajo.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Vsi ki ste tako pametni o raznih imidzih in ceno, zakaj se pa dobi bmw petico z 2.0 dizlom ali pa e klaso?

Nej en ugane kerih motorjev je najvec prodanih v bmw petki - hint ni 3.0 dizl.

Bmwjeva trojka starta z 1.5 bencinarjem? Zakaj? Z namenom visoke cene zihr ne. In kaj zdej? Ja nc, prodaja gre dalje in imidz tudi.

Tko kot pravijo, ene 22-24 jurjev bi mogla bit taka ki je sedaj 30 - z navadnimi zici in halogenkami.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

alfasan napisal/-a:
ARfan napisal/-a:
sleby napisal/-a:no, ocitno se alfice kar prodajajo - danes videna rdeca veloce v trzinu! strup!

jaz jo večkrat vidim na tem koncu oz. v Mengšu. Res lepo ven "seka" :) .
Bravo. Tudi jaz sem ji videl ib 17:50 v Trzinu. Samo ne upam trditi, da se dobro prodajajo, ker ne vem ali je bila testna ali lastniška. Po šiferju bi dejal, da je bila testna. Pa tudi če je bila lastniška, na podlagi prve giulie, ki sem jo videl na cesti pi 2 letih, težko rečem, da se dobro prodajajo.
glede na to, da se jo veckrat vidi dvomim, da je testna.

sicer pa danes v trzinu bela 4c spider s preizkusnjami. strup!!
Slika
Uporabniški avatar
alesdrolec
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: Po Okt 20, 2008 6:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnik

alfasan napisal/-a:
ARfan napisal/-a:
sleby napisal/-a:no, ocitno se alfice kar prodajajo - danes videna rdeca veloce v trzinu! strup!

jaz jo večkrat vidim na tem koncu oz. v Mengšu. Res lepo ven "seka" :) .
Bravo. Tudi jaz sem ji videl ib 17:50 v Trzinu. Samo ne upam trditi, da se dobro prodajajo, ker ne vem ali je bila testna ali lastniška. Po šiferju bi dejal, da je bila testna. Pa tudi če je bila lastniška, na podlagi prve giulie, ki sem jo videl na cesti pi 2 letih, težko rečem, da se dobro prodajajo.
Lastniška. Veloce rdeča avtomatik mislim da diesel
Prišla ga je 52000€
Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Miholl napisal/-a:Bmwjeva trojka starta z 1.5 bencinarjem? Zakaj? Z namenom visoke cene zihr ne. In kaj zdej? Ja nc, prodaja gre dalje in imidz tudi.

Tko kot pravijo, ene 22-24 jurjev bi mogla bit taka ki je sedaj 30 - z navadnimi zici in halogenkami.
BMW 318i s 136 konji in ročnim menjalnikom se začne po uradnem ceniku pri 32.600€; tu se strinjam le s tem, da bi Alfa lahko ponudila za cca 32k€ 140 konjski bencinar.... Upam, da se sedaj malo strezniš ;)
alfasan napisal/-a: Lizard ti pa nehaj sanjati o premijum in konkuriranju mercedesu.
Z nekom si me zamenjal - meni na kraj pameti ne bi prišlo da bi enakovredil znamko z 2-ma resnima modeloma, ki ne proda niti 100.000 na leto z znamko, ki ima eno najbolj uveljavnih in prepoznavnih imen, dovršeno servisno in prodajno mrežo ter 40+ modelov v prodaji, ki na leto proda skoraj milijon avtov. Ali pa mi namerno podtikaš izjave z namenom diskreditacije - to bo bolj verjetno.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Po ceniku? A resno?

Za 25 ga odpeljes, za 31 odpeljs zlo lepo nalozenga dizla. Tko da dejmo mir ze s temi ceniki ker je to neumnost
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Cene so takšne kot so in mi tega ne bomo spremenili. Lahko pa pokličete sergia marcchionija in mu poveste da je krajina predraga za Slovenski trg. :D
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Tema počiščena. Vzdržite se nadaljnjih neumnosti.
aljazzz12
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 50
Pridružen: So Apr 18, 2015 1:49 am

Vrhunski avto nemore bit poceni in prav je tko.
Zadnjič spremenil aljazzz12, dne To Apr 04, 2017 10:47 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Naslov teme je Giulia. Držite se teme.
Uporabniki, ki prispevajo žaljive in nekonstruktivne objave, so bili sankcionirani. Ne silite nas, da seznam sankcioniranih še razširimo.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Kašne čustvene emocije ustvarja alfa Romeo giulia. Kot, da bi govorili o ženski, ki je miss sveta ne moreš jo imeti, zaradi česar na njej iščeš napake. :D
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

@Miholl: lanski predkonfigurirani modeli ja, za to ceno. So v ponudbi, ampak 1 leto stari, lanski modeli. In tukaj primerjaš skonto lanske modele z Giulio po ceniku. Bemfle se bencinci začnejo pri 32600€, dizli pa pri 35250€. Smo že rekli, veljajo uradne cene, popust je pa stvar posameznika, kako se uspe izpogajati. Vendar je pri zavarovanju vedno upoštevana polna cena...

@Caci, makaroni nima veze z našimi cenami. Pri nas ceno navije pogoltna država. Osnova je povsod ista.


Drugače sem si pa na salonu na GR s5 vzel malo časa in s5 malo bolj ogledal Giulio. Ne rečem, obe sta bili dobro skombinirani. Krasen avto. V času mojega obiska tam, je bilo veliko obiskovalcev in radovednežev. Ampak, ne znam razložiti, ne vidim se v tem avtu. Ga je pa lepo videti na cesti in želim ji uspeh in da Alfi kot znamki uspe.
Odgovori
  • Informacija