Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Hja naj Komotar proba naložit malce višjo škatlo pa smo hitro tam. Ni problem tulk velikost prtljažnika kot je problem majhna vstopna luknja...
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Ni težava v slabi prodaji majhen oz. neuporaben prtljažnik. Težava je v vrednosti avta in popolni neresnosti Italijanov ali pa celo že norčevanjem.
primer:
makaroni so lahko top odlični pa ne morajo biti dražji kot prekajena slanina ali klobasa ali rezine svinjske pečenke ali bognedaj celo roastbeef, kar Nemci radi jejo.
Potem te pa Italijani želijo celo prepričati, da ne rabiš omake pa parmezana gor (SW), ker boš potem presit za sladico.
Nemc ti pa zraven mesa postreže še kruh, pa slano presto, pivo in na koncu še sladico. Itak vse plačaš.
Pazi to: sem že videl par novih avtov leta, giulie pa niti 1 še ne, da bi bila brez reklamnih napisov.
Zelo sem žalosten. Sem upal, na tako visoke prodajne številke, da bo čez leta trg poln lepih italijank in bi lahko eno rabljeno potem kupil za ženo.

Tekmovanje na področju SUVov je pa brca v temo.
Nizkocenovne imajo kitajci in dacia, srednje cenovne korejci in japonci, visokocenovne pa japonci in nemci in nekaj izjem, luksus pa samo nemci in kakšna izjema.
Potem pa probaj konkurirati.
Saj Japončki tudi ne poskušajo konkurirati v dokumentarnih filmih z melaninom obarvanimi akterji.
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Mal dodatne opreme ala šminkeraj :D

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Moram priznati, da je dodatna oprema res zadnje na kar bi pomislil pri avtu, ki si ga ne moram privoščiti.
Bog ve kaj vse ponuja luxury class, pa se nam ne sanja.

Poraja se mi misel na mladega fanta, ki kupuje šminke za "morebitno" bodoče dekle.
Šminka in lepa punca ne paše skupaj, to je tako kot kruh in slana presta (razen pri Nemcih).

Še malo resnosti:
Ali je že kdo bencinarja priganjal.

Imam pa idejo, kako izkoristiti neuporaben prtljažnik. Bencinarja prebekslaš na plin, zadaj se pa custum made jeklenko našvasa.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Malo bolj ekskluzivna dodatna oprema izključno za Giulio QV: Chronoswiss Regulator Alfa Romeo Quadrifoglio Edition $3.990, Limited edition 100 komadov samo za lastnike QV

Slika

Slika

Slika
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Bencinar z neposrednim vbrizgom ni najbolj primeren za plin. Racionalno prav tako ni ker nikoli ne laufa samo na plin
boboTheAlfaDriver
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 25
Pridružen: Sr Jun 24, 2015 7:55 pm
Član Alfa Kluba: 1

Komotarjove sladko kisle z Giulijo :D https://www.youtube.com/watch?v=EgS02VTTxiY" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

za avtomatsko odklepanje/zaklepanje lahko doplačaš :D
Uporabniški avatar
alesdrolec
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: Po Okt 20, 2008 6:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnik

Američani imajo tudi tipko za zagon motorja na daljincu. In pa tipko PANIC...karkoli že to je.
Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Panic knof, vecinoma majo to volvoti. V primeru da si napaden ko gres do avta, vklopi se alarm in luci.
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Alfa ne rabi panic knofa,ker so gedore pa francoz itak obvezna oprema.
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

nekaj podobnega sem jaz policaju razložil, ko me je spraševal zakaj orodje s seboj vozim...pa me je samo debelo gledal...tako je to, če voziš Alfo :) .
Tomas33
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 64
Pridružen: Sr Feb 24, 2016 3:23 pm

alfasan napisal/-a:Alfa ne rabi panic knofa,ker so gedore pa francoz itak obvezna oprema.

Dobra, že dolgo se nisem tako nasmejal.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

V novi sezoni Top Geara se bosta kot kaže pomerila M3 in Giulia Q: https://www.youtube.com/watch?v=NyAKoKi-8k0" onclick="window.open(this.href);return false;
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Sport Driver
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: So Okt 22, 2016 1:18 pm

Aless napisal/-a:za avtomatsko odklepanje/zaklepanje lahko doplačaš :D
Jap, zakaj je tak problema to dati notr serijsko je pa druga stvar če jo ima lahko Clio za 12k. Sicer pa ni konkurenca nič boljša kvečjemu še slabša, pri Mercedesu je gumb za zagon vezan na to, da vzameš avtomatski menjalnik, pa razumi ti ne idiote.
Odgovori
  • Informacija