Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Toolox napisal/-a:Večina avtomobilov na forumu je vrednosti pod 10 jurjev, oz. je alfasan kar dobro ocenil. Zdajle, v zadnjih dveh mesecih smo trije kupili Giuliette za 20.000€+, prej je bila pa totalna suša, kolikor sem spremljal forum.
Kje je potem šele Giulia ...
Slabo spremljaš, eni smo Giuliette kupili že leta 2011 in že davno prodali. Btw, vse 4 Alfe sem kupil nove, pri zdajšnjih modelih niti ni toliko vprašanje, ali jo lahko kupim, ampak, enostavno je prevelika izguba vrednosti skozi leta (to ne velja smo za Alfo), denarja pa res nimam v izobilju, da bi mi bilo vseeno. :wink:
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Nekateri smo tudi rabljene kupili za 18.000€+, res pa bi danes dobil le kakšno četrtino tega denarja zanjo ...

Toda to ni on-topic debata, tako da, dajmo se držati naslovne debate, lepo prosim .....
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Koliko Giulij bo prodano in zakaj v Slo. niti ni pomembno. Počakajmo kakšno leto,da bodo bolj dostopne večini,pa jih bo več tudi na forumu,kot vsaka Alfa do zdaj. :wink:
sasoz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Jan 18, 2013 9:25 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 156SW 1.9 16v
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Sw, SW, SW... kaj mislijo ti taljani? Če bi dali sw bi blo prodanih še vsaj x2 v evropi, če ne še več, sedaj pa še tisti ki bi kupil Giulijo, bo rajši kaj drugega, če rabi karavana. 159, 156 je vsaj ene 70% SW (Vsaj v Sloveniji) Stelvio pa definitivno ni primerljiv z giulijo. Že cenovno, glede vzdrževanja je pa pomojem precej dražji. Na giulijo lahko spraviš 16" feltne, 17" nekako pogojno zgleda že ok. Na Stelviu 20" feltna zgleda majhna, ne vem pa kolk coll je minimum, itd...
Uporabniški avatar
coolbits
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 744
Pridružen: Če Jul 22, 2010 9:53 am
Vozilo: Brera 2008 2.4 154kw
Kraj: Sežana

https://arstechnica.com/cars/2017/06/if ... drifoglio/" onclick="window.open(this.href);return false;
marinaio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 440
Pridružen: Sr Okt 31, 2007 12:45 am
Kraj: Koper

Nekdo na obali si je privoščil belo Giulio Veloce, čestitke, če je na forumu al pa ne! Ko jo zagledaš v ogledalu je pojava, da ni večje =D> *::=)
Uporabniški avatar
KobolM
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr Apr 30, 2008 12:52 pm
Kraj: Primorska

V Idriji je ena bela, zacetek tedna se na "Soski" med NG in Kanalom srecal belo, Goriske tablice...
-----------------------------------------------------------
McLaren F1 team
-----------------------------------------------------------
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Smo že debatiral od idrijske v temi koga smo srečali, je od župana idrijskega :wink:
Slika
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

Goriški ali ajdovski grb?
Z ajdovskim grbom sem jo tudi jaz že srečal, sive barve.
Uporabniški avatar
KobolM
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr Apr 30, 2008 12:52 pm
Kraj: Primorska

Vrtnica, je bla bela...

...a tud u Wajdusni je, jo se nisem videl, pa sm tam doma...

...tista bela v Idriji, ima tablice KP, pomoje testna od Zege, ki je bila prodana...
Zadnjič spremenil KobolM, dne Pe Jun 30, 2017 10:47 am, skupaj popravljeno 1 krat.
-----------------------------------------------------------
McLaren F1 team
-----------------------------------------------------------
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

Med Trebušo in Tolminom sem jo srečal
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

ena bela je v NG, pri unih blokih na parkirnem nasproti "lunce" sem jo zasledil 2-3 dni nazaj parkirano. Nisem pa šel več mimo tako da ne vem ali je bil slučaj ali ne. Vem tudi za enega, ki je QV nabavil in se tudi vozi po NG.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

Danes sem klical na avto triglav, če se da dobit Giulio za 2 dni. Baje da je nemogoče zaradi povpraševanja, ni pa problem testna vožnja za dve uri.
Glede na to, da se Giulia že kar nekaj časa prodaja, sem kar presenečen. Sem omenil, da sem kupil novo Giulietto, pa ni nič pomagalo. Očitno jim stranke nič ne pomenijo :roll:
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Tako kot si napisal. Stranke jim ne pomenijo nič. Jaz sem kupil 4 x novo Alfo, pa nisem dobil nobenega vabila, meila ali podobnega v zvezi z Giulio ali Stelviom. =D>
Uporabniški avatar
MAXTER
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: To Feb 15, 2011 1:21 pm

Tipicna slovenska poslovna mentaliteta..ko te enkrat oberejo za denar jih ne zanimas vec.
Odgovori
  • Informacija