Giulia: Testi in Splošno

Tehnične teme o Giulii in Stelviu

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

To je bila prva cena te ki sem jo jaz kupil 46900€.
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

No super, da bo tudi naš Alfa klub dobil prvo Giulio. Čestitke, vsi se že veselimo predstavitve in izkušenj iz prve roke.
Sem pa ravno včeraj gledal na Hrvaškem Alfa forumu, tam sta že dve Giulii kar nekaj časa in zanimivo, obe Veloce, ena dizel in ena bencinarka.
159 2.0 jtdm
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Caci napisal/-a:To je bila prva cena te ki sem jo jaz kupil 46900€.
Imaš še kaj dodatne opreme?
Osnovna različica tvoje Giulie po ceniku je 42990€
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ja felten so 18 avtomatik, mrtvi kot, usnje drugače oprema super, edino potovalni računalnik je 6.5 inčni. Opreme je pa po spisku za dva lista :D. Ko jo dobim to bo naslednji teden javim pofotkam. Je pa to tista zlata ki je bila na avto netu. Lp
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Ne spomnim se je. Si kaj še dodatno zglihal ceno? Lepa izguba vrednosti v tako kratkem času, zato me ne mika kupovat nov avto za takšen denar. Tak da, ti si to dobro rešil, čestitam in ti privoščim. Me zanima, če bi Petrovčič tako ceno dal. Bom še malo počakal.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ja iz 35900€ sem prišel do 32500€ avto ima 8000 KM 5 let garancije. Mislim da sem dobro zglihal. :) Vsi bodo morali spustiti na ceno okoli dobrih 30000€ testne, ker drugače ne bodo prodali nič. V Celju imajo novo stelvio mislim da s kar top opremo fantje cena 56000€ :roll: saj avto je top sam cena ????nasldenje leto bo pod 40000€
Uporabniški avatar
mathew
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 247
Pridružen: Sr Dec 31, 2003 3:25 pm
Vozilo: ex 159,
ex Giulietta
Kraj: Svečina

Hi,

cestitke za nakup.
Je to ta:)

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... UT%20Super

lp,Matevz
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Da :D :D
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Čaki, zdej te bo alfasanjaček kmal squrcu in še napisal svojo ekonomsko teorijo, kako je po vsej logiki blo še zmeri predrago...
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

alfafil napisal/-a:Lepa izguba vrednosti v tako kratkem času, zato me ne mika kupovat nov avto za takšen denar.
Kupil je testno vozilo, kar še dodatno zmanjša vrednost ...
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Ne spremeni bistveno dejstva.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Čestitke za nakup, 5 let garancije se sliši super za rabljen avto. =D>
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Ja tudi to je pri meni veliko štelo.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Tole tvojo smo meli doma za en dan na testni vožnji, skupaj s C-klaso. Mene je sicer nekoliko razočaral piš vetra pri višjih hitrostih, vse ostalo glede Giulie je pa tako ali tako znanega. Upam, da je nisem preveč žgal skozi ovinke in je še ok :P... Še slika - http://i64.tinypic.com/dlkjcx.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Drugače pa čestitke za nakup.

Prebral sem sicer, da bi naj februarja za krajši čas zaustavili proizvodnjo, z namenom uvedbe nekaj izpopolnjenih delov, med katerimi sta tudi boljša tesnila okrog vrat (najverjetnejši vzrok piša vetra, sodeč po drugih forumih) in en del pri ogledalih.

Predno dobiš avto v roke zahtevaj, da ti naložijo najnovejši software; traja približno en dan da se vsi sistemi na avtu posodobijo.
Gre sicer za t.i. Service pack 1 (Campaign 6116 za 2.2 dizel, 6117 za Quadrifoglio in 6118 za 2.0 bencinarja); ki poleg novejšega software-a zaobjema še nekaj mehanskih pregledov na vozilu, in zaobjame samo določene modele (čeprav je softwarski update v bistvu možen pri vseh Giuliah). Ne gre za vpoklic, ampak pač nekaj kar tovarna zahteva da se postori na določenih Giuliah ko je za to priložnost.
Ta mesec se sicer pričakuje nov večji update pri software-u (Andorid Auto, Apple CarPlay,...).
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Caci
Alfist
Alfist
Prispevkov: 330
Pridružen: Pe Avg 14, 2009 12:15 pm

Saj zato je narejena da se vozi hitro skozi ovinke :D ja res je ta piš pri 180 KM/h sem tudi jaz to opazil. Za druge informacije ti pa hvala jih bom vprešal kako je stem.
Odgovori
  • Informacija