Jeep Grandcherokee

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

kristijan napisal/-a:Moj oče ja po duši Alfist tako kot jaz in nama niti na kraj pameti ne pride, da bi kupila nemški avto kot so bmw, audi, mercedes zato takšna izbira, je nekaj posebnega in originalnega, ne vidiš ga na vsakm koraku tako kot tudi alfe ne, očetu ne smem omenit x5 ali kaj podobnega. Če bi Alfa imela SUV bi 100% kupila alfinega, ker ga pač nima se je pa potrebno s čim drugim zadovoljit.
To pa je spoštovanja vredno. Pri nas je podobno glede fotra, le da je on bolj Lanciist ;)
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

avto hud, sam feltne so grde. razpasle so se kot superturismo..
Slika
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

lizard napisal/-a:
kristijan napisal/-a:Moj oče ja po duši Alfist tako kot jaz in nama niti na kraj pameti ne pride, da bi kupila nemški avto kot so bmw, audi, mercedes zato takšna izbira, je nekaj posebnega in originalnega, ne vidiš ga na vsakm koraku tako kot tudi alfe ne, očetu ne smem omenit x5 ali kaj podobnega. Če bi Alfa imela SUV bi 100% kupila alfinega, ker ga pač nima se je pa potrebno s čim drugim zadovoljit.
To pa je spoštovanja vredno. Pri nas je podobno glede fotra, le da je on bolj Lanciist ;)
Naj vaju razsvetlim :
Tale jeep je stara generacija ML-a v preobleki ;) :lol:
Jaz bi se na tej podlagi odločil za kaj drugega...
http://www.topgear.com/drives/B9/A2/
http://www.topgear.com/drives/C7/K4/

in sicer bi tole bila ena od opcij pri meni:
http://www.topgear.com/drives/C3/AA/
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

@bass: to jaz dobro vem, ampak 95% ljudi na ulicah pa ne ;).
Uporabniški avatar
kristijan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr Dec 01, 2004 6:23 pm
Član Alfa Kluba: 0

Vem da ima motor od mercedesa in najbrž še kaj ampak vseeno ni mercedes, sej ti pravim da oče ne sme slišat za bmw ali kaj podobnega.

Kar pa se Land Roverja tiče, smo šli na testno vožnjo in nas ni prepričal, zato smo potem vzeli jeep-a.
Slika
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Zelo lep, feltne tudi pašejo, čeprav osebno mislim, da so feltne brez potrebe takšne...

Osebno bi se odločil za ML-a( http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1333452# naprimer kaj takšnega)...sicer pa ni bojazni nimam 70.000 EUR :mrgreen:
145 QV,33,145,147,159 TI
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-jaz bi X5,ampak tudi ta ni slab,edino na ceni boš bolj izgubil :doubt:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

zelo lep =D> =D> =D>

Mene osebno to da je motor od MLa ne bi motilo, saj je avto daleč najlepši SUV od vseh..ima prava razmerja jeze in oblik za v mesto :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
šafla
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 618
Pridružen: Če Dec 16, 2004 10:12 am
Vozilo: Hyundai Kona
Kraj: Kranj - okolica

87pepsi napisal/-a:zelo lep =D> =D> =D>

Mene osebno to da je motor od MLa ne bi motilo, saj je avto daleč najlepši SUV od vseh..ima prava razmerja jeze in oblik za v mesto :wink:
Mogoče je vse res, sam da je pa za mestni avto... #-o
I'm back!
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

...hmm...narobe si razumel, je blo mišljeno kot še ena pohvala da je lep... :wink:

Ker če ga primerjamo s H2 ali X5 so to baje kvalitetni in oh in ploh avti a za pogledat pa takšne škatle da če nebi gor pisal BMW,Hummer ipd.. bi človeka najraje vprašal na kateri njivi je staknil ta traktor :lol: :lol: tko sm raj tiho k vem da so tut grdi dragi :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
šafla
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 618
Pridružen: Če Dec 16, 2004 10:12 am
Vozilo: Hyundai Kona
Kraj: Kranj - okolica

87pepsi napisal/-a:...hmm...narobe si razumel, je blo mišljeno kot še ena pohvala da je lep... :wink:

Ker če ga primerjamo s H2 ali X5 so to baje kvalitetni in oh in ploh avti a za pogledat pa takšne škatle da če nebi gor pisal BMW,Hummer ipd.. bi človeka najraje vprašal na kateri njivi je staknil ta traktor :lol: :lol: tko sm raj tiho k vem da so tut grdi dragi :mrgreen:
Sej se razumemo! :mrgreen:
I'm back!
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

kristijan napisal/-a:Vem da ima motor od mercedesa in najbrž še kaj ampak vseeno ni mercedes, sej ti pravim da oče ne sme slišat za bmw ali kaj podobnega.
Potem očetu raje ne povej, da je edino kar loči cherokeeja od ML-a karoserija. :mrgreen:
Še zmeraj imam raje tole kot pa ML-a...
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
kristijan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr Dec 01, 2004 6:23 pm
Član Alfa Kluba: 0

Pa sej on to ve, ampak noče imeti nemškega avta, samo v tem je fora in jeep ni nemški avto.
Slika
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Dobra "igračka"! =D> =D> =D>

Smo pred nakupom tudi probali vse: Touareg, X5, ML.
Na koncu pa je odločitev padla na tole:
Slika

Konkretno pa je tale kolegov avto na spodnji sliki:
Slika

Pa cenovno je v istem rangu. Sam avto pa :eek:
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

in ker je teleo mejene serije v sloveniji najbrz 1 kom, pol lahko skoraj z gotovostjo trdim, da je avto bomba, odnos tovarne do kupcev korekten in izredno fer, medtem k uraden uvoznik/serviser (SUMMIT) ni dost vredn da bi se zgubljalo besede zanj

in avtek ko je prisel iz tovarne(ponovno) resnicno brezhiben
Odgovori
  • Informacija