Novi E92 M3

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

http://www.autojunk.nl/clips/view/132690

Z V8 motorjem

Pa še primerjava z starejšim E46 M3 CSL

http://www.petrolhead.nl/2007/08/video_ ... m3_csl.php


Konkreten avtomobil, ki že po videzu, da vedeti, da gre za resno zadevo. Na enak način so vsekakor bili tudi prejšnji M3 ji, čeprav me še vedno ne prepriča "hladnost" le tega, kar pa niti ni pomembno. Bi bilo smešno trditi, da ne gre za hudobno zadevo, bi bilo pa lepo videti, da bi bila 159 GTA konkurenčna novi M3. Predvsem me zanima, kako kunkurenčna si bosta avtomobila, glede na to, da se o 159 GTA sliši več ali manj govorice, novi M3 pa že drvi po cesti in to kar konkretno.
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Vbistvu bo najboljša primerjava limuzinski M3 proti 159 GTA. Limuzinski M3 so pa tudi že opazili na testiranjih. Odzadaj je enak navadni 3jki, naprej pa povzema masko od 3 Coupeja.

Sem pa glih prej poslušal zvok Alfe 8C in je mnogo lepši :D, če bo tak motor v 159ki GTA, njami njami...

LP
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Zanimiva zadevca in vse prej kot slaba :wink: Mogoče bi si tudi kaj takega omislil, ko bi imel v garaži vse Alfe ki si jih želim in še kaj zraven :mrgreen:. Zelo dvomim, da se bo to kdaj zgodilo, ampak nikoli ne reci nikoli Slika.
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Ne bom nič lagal bi ga kr imel :mrgreen: pa ne za samo za dirkat, ampak je tut všečen za vsakdanjo rabo :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

ob takšnem avtu vedno pogledam takoj na bančni račun...potem me takoj neha zanimat :mrgreen: šalo na stran, avtomobil je izjemno lep...stroj... =D>
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

v8 @ 8400 rpm, sweet:)

pa tut csl ni slab;)
Slika
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

335Ci je bil poezija za vozit....sam v8, karbon... mmmmmmMMMMmmmm...joj spet mam tipkovnico slinasto...
Odgovori
  • Informacija