Nakup Hyundai Santa Fe II

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

nisem detalno prebral teme, samo, ce kupujeta NOV avto, potem bo subaru zelo kmalu ponudil svojega dizla(boxer) za katerega si upam trdit da bo od 4cyl dizlov bil dalec najbolj miren(zaradi zasnove)

komej cakam, da ga vidim v zivo, ker tole prek neta gledat je....saj vete...

ce pa ne novega, pol pa subaru dizla nima...(samo bencinar predelan na plin :) )
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

Pepsi napisal/-a:Moj nasvet, novi Kia Sorento daleč najlepši od teh vzhodnih Suvov, prav tako imajo 5 let garancije in tko...Kia ni več slab avto :wink:
Ne,ne! Definitivno potem raje Hyundaia. Tale sorento je polomija. Sploh vse kar se voznih lastnosti tiče pa zavore, avtomatski menjalnik,... ne! Nikakor!

Moj glas Santa feju!
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Grilzz napisal/-a:
Pepsi napisal/-a:Moj nasvet, novi Kia Sorento daleč najlepši od teh vzhodnih Suvov, prav tako imajo 5 let garancije in tko...Kia ni več slab avto :wink:
Ne,ne! Definitivno potem raje Hyundaia. Tale sorento je polomija. Sploh vse kar se voznih lastnosti tiče pa zavore, avtomatski menjalnik,... ne! Nikakor!

Moj glas Santa feju!
Sj nism reku da je boljši, pač je bolj lep oz. lep primer ameriškega SUVa..

Drugače pa kar se tiče naštetega je pa vse možn ja :lol: :lol: :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Prodajal Hyundaie do pred kratkim.

Povej, kaj te zanima :?:
Slika
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Alfa33 napisal/-a:Prodajal Hyundaie do pred kratkim.

Povej, kaj te zanima :?:
Motor......predvsem pa 4x4, ker do našega vikenda so še kar rovte in se gor več ko 4-5km/h peljat je uničujoče za avto....torej če se lahko lepo počasi v 1. prestavi pelješ.....stric ma Renault Senica in ga mora kar hitro pognat da pride gor, če pa obstoji vmes pa ni šanš da zopet naprej pelje, mora it dol nazaj in jovo na novo :lol: #-o
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Delal primerjavo Kia Sorento, Hyundai Santa Fe, pa Chervolet Captiva v eni reviji in poznam enega iz te revije, ko so delali test. Najbolj se je odrezal Santa Fe v klanec, kateri je imel edini letne gume gor.

Po lastnih izkušnjah bi vzel navadno blago, ter ročni menjalnik, odvisno od načina vožnje.

Avtomatski menjalnik je počasen, vsaj za mojo alfistično vožnjo.

Usnje sem pa videl pri HAT-u po 30kkm in me je negativno presenetil.Bil je kot tista krpa od Vilede.

Drugače je zelo tih, dosti močan motor. Dodal bi samo xenon, ker namreč v ponudbi ga ni.

LP Jaka
Slika
Uporabniški avatar
q_verde
Alfist
Alfist
Prispevkov: 485
Pridružen: Pe Apr 02, 2004 9:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: celje

crna alfa 145 1,6 16V TS (bivsa '00)
rdeca 156 M-JET (bivsa '05)
siv bmw 320d e91 ('06)
Odgovori
  • Informacija