Moja (bivša)

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

No začelo se je tako, da sem pač nekak nabavil Xantio... No dobil sem avto ki je imel vso opremo kaj je bilo možno leta 1993. Model avta je bil 2.0 16V (155konjev in 182 Nm navora, enako kot Alfa 166 letnik 2000). No avto je imel usnje, avtomatsko klimo, vse elektriko... No in avto je imel tudi imenovano HA2 (hidroaktivno podvozje serije 2) Katero je vsebovalo računalnik in gumb s katero sem avto stršal (športna vožnja). No ker je avto bil od ene ženske je bil vzdrževan NE. Vse kar je možno je bilo na avtu hin in deli so nenormalno dragi... No po dosti truda in denarja sem avto počasi rihtal, ličarsko tehnično lepotno... Pa še nekaj slikic...

Tukaj je avto na prvem srečanju v klubu Citroen na sliki že ima lita platišča 15 col katera je imel tudi v originalu samo malo drugačne in že je imela zadnji spoiler.
Slika

avto na enem srečanju na Rogli (plameni so fotošop (proba)) tukaj sem imel že 16 col in pragove...
Slika

No felna od blizu z drobovjem
Slika

No počasi je dobivala podobo... (sprednji podaljšek od Lesterja 55 000 SIT +barvanje) Ampak bila je druga pesem...
Slika

To pa je končna podoba avta 1 dan preden sem jo dal iz rok in šel po alfo 166
Slika

Zadnji podaljšek (Lester 50 000 SIT +barvanje) in tudi 17 col platišča od Fondmetala...
Slika

Hja...

Slika


Če pa sem kaj pozabil pa če koga kaj zanima pa naj vpraša... Pa upam, da ne bo zamere za te slike...
Slika
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Lep avto ja =D> =D> =D> =D> . Edini Citroen, ki mi je bil ze v defaultu vsec, potem pa se zrihtan... =D>
Slika
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

No, to je pa res lep avto in okusno tunan! Čestitam. Upam, da boš tudi Alfo lepo okrasil.
Slika
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Lep avto in nič penakičan ! =D>
Uroš
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

zakaj jz ne vidm slik?:\\
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

nea vem čuj



tega me je zoran nauču :)
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

sleby napisal/-a:zakaj jz ne vidm slik?:\\
Odpri oke =D> =D>
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

AR-146 napisal/-a:nea vem čuj



tega me je zoran nauču :)
...hehehe...eni pa so le iz sobotnega tečaja nekaj odnesli...
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

zgleda bil mobisux down!

ja sm vidu te slike ze prej in se mi zdi to ena lepsih (ce ne kar najlepsa) xantia sploh! drugac so pa une 16ke leps pasale k 17ke! po obliki thats it:) btw.. za kok si jo prodal?
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Prodal sem jo za 750 jurjev kar je za 10 let starega hidravljičarja ogromno samo sem jo prodal človeku ki je vedel kaj je kupil... Prodal sem jo v 5 minutah... Avto je še danes enak kot sem ga dal iz rok, očuvan in porihtan... :cry: :cry: :cry: :cry: Če pogledate cene Xantij 1993 letnikov imajo cene 400 000 SIT tak da... Hvala za pohvale pa upam, da bo iz Alfe ratalo kaj dobrega, okusnega... Bomo videli... Prvo jo bom spustil, pa spoilerje pa bomo videli rad bi imel kaj takega:

Slika
Slika
Uporabniški avatar
xandrej
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: Pe Okt 24, 2003 9:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Aja po 3 letnem brskanju po internetu je to ena redkih Xantij na svetu porihtana menda jih je kakih 20 vseskupaj pa še te predstavljene niso od kakih lastnikov ampak od hiš ki so predstavljale spoilerje in tuning... To si upam trdit... Poznali pa so jo tudi dosti Klubov iz drugih držav, sploh Hrvatom so se sline cedile... Kaj češ... Sedaj pa Alfa go Alfa 166... Design by Andrej... :D :D :D
Slika
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Uuuu lepa Xantia :D :D =D> =D> =D> . Je pa res da ostale Xantie nimajo cene, prav tako kot Alfe recimo 155 1.8 ima podobno ceno kot Xantia 1.8
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

jep bo treba zoranovo opcijo ubrat in cene nabit
Odgovori
  • Informacija