Honda Prelude & Integra

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Mah sm malo gledal posnetke Integr TR ... in fak stvar res leti =D> Bo treba kr še kakšnga jurčka raj dodat pa vzet kej takšnga za kako leto :)
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
bostjanluk
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 192
Pridružen: Po Mar 03, 2008 4:12 pm

bok
moj kolega ma preludko sam je 2.0 letnik mislm da 99 ali 98,uglavnm oblika je taka kot si ti pokazal na začetku.
pelov sm jo par km in bom primerjal s svojo 156-ko jts.

Avto ma baje 135 konjev,špotren filter in avspuh. ko sm prtisnu je sam ropotalo, navora nobenga, podvozje ima spuščeno tako da lega ni bila slaba in me pa navdušila,položaj voznika slabši kot v alfi-bistveno, sicer sem visok 190 cm in sem se z koleni dotikal volana kar pri alfi tega ni. sedeži so....hm, bočnega oprijema nobenga drgač sedenje udobno in nizko, volan slabši za prijem in manj direkten kot pri meni.
Navdušil me je
-menjalnik-kratki gibi in berz zatikanja
-opora za roko(ja vem skoraj nepomembna stvar sam pr moji me to najbolj mot)
-motor se vrtiiiii sam do 6k
-odzivnost gasa-zelo dobra
Kolega je zadovoljen prav da ga nc ne zajbava (naredu 45k) sam to za verjet??

tolk o 2.0 2.2 ima pa lahko marsikaj kar je mene motilo bolš :? al pa ne
Lp
Uporabniški avatar
apersa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 420
Pridružen: Če Okt 06, 2005 6:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koroška
Kontakt:

ne rečem da honda integra 1.8 195 KM ,
ne gre,ravno nasprotno avto leti sem jo vozil .
Pa je šla veliko bolj kot moja alfa 156 2.0 ,ko smo šli pa na morje sem pa opazil razliko js 4 v avtu poln prtljažnik v integri pa trije brez prtljage(beri press vsa prtljaga v kuferamu 156)po ravnini je šlo, sem ga komaj dohajal, sam ko je blo pa malo klanca je pa menjaval ko idijot pa avto se je drl kot krava js sem se pa v 5 lepo peljal za njim brez kakih problemov.
Ne da bi hvalil alfo poglej si letnik 99 alfo 156 pa integro odznotraj.Js sem imel hondo letnik 90 in vozil 1 mesec letnik 93 civic HB,potem pa pogledaš hondo integro od zunaj dokaj lepa(alfi ne seže do ogledala).
Ko pa se vsedeš noter te pa mine armaturka kot v hondi 93 letnik malenkostna razlika,edino kaj je lepo ročica menjalnika ki naj bi bla kao iz titana(mislim da imitacija ampak ne me držat za besedo se nisem poglabljal v to)notranjost proti, alfi tudi 145 ,je pa skoraj podn še 155 ima lepšo armaturko in notranjost.Lega na cesti je dokaj dobra vrti se na visokih obratih ,samo ti povem da, sam preizkusi se peljat z alfo 200 na uro in s hondo 200 na uro boš rabil čepe za ušesa v hondi,sem že js jo hotel imet ko sem prodajal 155 sem imel denar šel si ogledat 3 integre toda so bile vse zgonjene,če ne razbite.
Potem sem bil pa pri kolegu si ogledal 156 odznotraj pa me je nekaj privlačilo kar za hondo ne morem reči,zunanjost je itak lepša pri alfi pa lahko rečeš kar hočeš,to je moje mnenje seveda pa ima vsak svoje mnenje zato brezveze ti nekaj v glavo vbijat če si se tk odločil ti ne more to noben preprečit .

P.S : Pepsi upam da se boš pravilno odločil
LP ANDREJ
Zadnjič spremenil apersa, dne Sr Mar 12, 2008 11:48 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
r2
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 613
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domžale

Se peljal z hondo integro, ampak razen aktivnega vzmetenja (ki ga je imela, ne vem, če ga imajo vse), me ni prepričala.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

apersa napisal/-a:ne rečem da honda integra 1.8 195 KM ,ne gre,ravno nasprotno avto leti sem jo vozil pa je šla veliko bolj kot moja alfa 156 2.0 ,ko smo šli pa na morje sem pa opazil razliko js 4 v avtu poln prtljažnik v integri p trije brez prtljage(beri press vsa prtljaga v kuferamu 156)po ravnini je šlo, sem ga komaj dohajal, sam ko je blo pa malo klanca je pa menjaval ko idijot pa avto se je drl kot krava js sem se pa v 5 lepo peljal za njim brez kakih problemov,ne da bi hvalil alfo poglej si letnik 99 alfo 156 pa integro odznotraj,js sem imel hondo letnik 90 in vozil 1 mesec letnik 93 civic HB,potem pa pogledaš hondo integro od zunaj dokaj lep(alfi ne seže do ogledala)ko pa se vsedeš noter te pa mine armaturka kot v hondi 93 letnik malenkostna razlika,edino kaj je lepo ročica menjalnika ki naj bi bla kao iz titana(mislim da imitacija ampak ne me držat za besedo se nisem poglabljal v to)notranjost proti, alfi tudi 145 ,je pa skoraj podn še 155 ima lepšo armaturko in notranjost,lega n cesti je dokaj dobra vrti se na visokih obratih ,samo ti povem da, sam preizkusi se peljat z alfo 200 na uro in s hondo 200 na uro boš rabil čepe za ušesa v hondi,sem že js jo hotel imet ko sem prodajal 155 sem imel denar šel si ogledat 3 integre toda so bile vse zgonjene,če ne razbite,potem sem bil pa pri kolegu si ogledal 156 odznotraj pa me je nekaj privlačilo kar za hondo ne morem reči,zunanjost je itak lepša pri alfi pa lahko rečeš kar hočeš,to je moje mnenje seveda pa ima vsak svoje mnenje zato brezveze ti nekaj v glavo vbijat če si se tk odločil ti ne more to noben preprečit .

P.S : Pepsi upam da se boš pravilno odločil
LP ANDREJ
Najdaljsa poved. Ever.
Clovek daj probaj malo se druga locila uporabljat, ker tole brat je katastrofa!!
Slika
Uporabniški avatar
apersa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 420
Pridružen: Če Okt 06, 2005 6:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koroška
Kontakt:

:type: =D>
Zadnjič spremenil apersa, dne Sr Mar 12, 2008 11:55 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
apersa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 420
Pridružen: Če Okt 06, 2005 6:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koroška
Kontakt:

sleby napisal/-a:
apersa napisal/-a:ne rečem da honda integra 1.8 195 KM ,ne gre,ravno nasprotno avto leti sem jo vozil pa je šla veliko bolj kot moja alfa 156 2.0 ,ko smo šli pa na morje sem pa opazil razliko js 4 v avtu poln prtljažnik v integri p trije brez prtljage(beri press vsa prtljaga v kuferamu 156)po ravnini je šlo, sem ga komaj dohajal, sam ko je blo pa malo klanca je pa menjaval ko idijot pa avto se je drl kot krava js sem se pa v 5 lepo peljal za njim brez kakih problemov,ne da bi hvalil alfo poglej si letnik 99 alfo 156 pa integro odznotraj,js sem imel hondo letnik 90 in vozil 1 mesec letnik 93 civic HB,potem pa pogledaš hondo integro od zunaj dokaj lep(alfi ne seže do ogledala)ko pa se vsedeš noter te pa mine armaturka kot v hondi 93 letnik malenkostna razlika,edino kaj je lepo ročica menjalnika ki naj bi bla kao iz titana(mislim da imitacija ampak ne me držat za besedo se nisem poglabljal v to)notranjost proti, alfi tudi 145 ,je pa skoraj podn še 155 ima lepšo armaturko in notranjost,lega n cesti je dokaj dobra vrti se na visokih obratih ,samo ti povem da, sam preizkusi se peljat z alfo 200 na uro in s hondo 200 na uro boš rabil čepe za ušesa v hondi,sem že js jo hotel imet ko sem prodajal 155 sem imel denar šel si ogledat 3 integre toda so bile vse zgonjene,če ne razbite,potem sem bil pa pri kolegu si ogledal 156 odznotraj pa me je nekaj privlačilo kar za hondo ne morem reči,zunanjost je itak lepša pri alfi pa lahko rečeš kar hočeš,to je moje mnenje seveda pa ima vsak svoje mnenje zato brezveze ti nekaj v glavo vbijat če si se tk odločil ti ne more to noben preprečit .

P.S : Pepsi upam da se boš pravilno odločil
LP ANDREJ
Najdaljsa poved. Ever.
Clovek daj probaj malo se druga locila uporabljat, ker tole brat je katastrofa!!
ne rečem da honda integra 1.8 195 KM ,
ne gre,ravno nasprotno avto leti sem jo vozil .
Pa je šla veliko bolj kot moja alfa 156 2.0 ,ko smo šli pa na morje sem pa opazil razliko js 4 v avtu poln prtljažnik v integri pa trije brez prtljage(beri press vsa prtljaga v kuferamu 156)po ravnini je šlo, sem ga komaj dohajal, sam ko je blo pa malo klanca je pa menjaval ko idijot pa avto se je drl kot krava js sem se pa v 5 lepo peljal za njim brez kakih problemov.
Ne da bi hvalil alfo poglej si letnik 99 alfo 156 pa integro odznotraj.Js sem imel hondo letnik 90 in vozil 1 mesec letnik 93 civic HB,potem pa pogledaš hondo integro od zunaj dokaj lepa(alfi ne seže do ogledala).
Ko pa se vsedeš noter te pa mine armaturka kot v hondi 93 letnik malenkostna razlika,edino kaj je lepo ročica menjalnika ki naj bi bla kao iz titana(mislim da imitacija ampak ne me držat za besedo se nisem poglabljal v to)notranjost proti, alfi tudi 145 ,je pa skoraj podn še 155 ima lepšo armaturko in notranjost.Lega na cesti je dokaj dobra vrti se na visokih obratih ,samo ti povem da, sam preizkusi se peljat z alfo 200 na uro in s hondo 200 na uro boš rabil čepe za ušesa v hondi,sem že js jo hotel imet ko sem prodajal 155 sem imel denar šel si ogledat 3 integre toda so bile vse zgonjene,če ne razbite.
Potem sem bil pa pri kolegu si ogledal 156 odznotraj pa me je nekaj privlačilo kar za hondo ne morem reči,zunanjost je itak lepša pri alfi pa lahko rečeš kar hočeš,to je moje mnenje seveda pa ima vsak svoje mnenje zato brezveze ti nekaj v glavo vbijat če si se tk odločil ti ne more to noben preprečit .

P.S : Pepsi upam da se boš pravilno odločil
LP ANDREJ

OFFTOPIC
a zdaj zadovoljen.
A misliš da se mi da poglabljat v te stvari .
Mi je rahlo vseeno zate.
Veš če ti kaj ne odgovarja pa idi mimo komentarja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slika
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Malo off:

Lepo in tudi spoštljivo bi bilo, da se uporabniki trudijo pisat vsaj toliko slovensko in slovnično pravilno, da jih drugi lahko razumejo. Ker meni osebno se zdi tudi žaljivo, da se nekomu ne da niti toliko potrudit, da bi napisal komentarje slovnično pravilno.

Med drugim apersa, samo da te opomnim, pa brez zamer prosim; pred piko, vejico, dvopičjem, podpičjem,... ni presledka, ampak je za njimi. Presledek je pa recimo pred oklepajem.

Se opravičujem za off.

Je pa tema na trenutke precej zabavna...
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

Slika

sm vedu da mam nekaj primernega za v to temo :)
33-fonda
Alfist
Alfist
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr Avg 16, 2006 1:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: NG-Solkan

z starejšo verzijo sem se vozil vendar sem bil preveč mali da bi ti povedal kako je na cesti.Vem samo da je full nizko in bila je kar trda.Drugače preludka hud avto..samo škoda k je spredni pogon.
ko peštam.Alfa rešuje mene in jst rešujem njo....Popolno sožitje :)
cresh
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Ne Avg 17, 2008 7:05 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

33-fonda napisal/-a:z starejšo verzijo sem se vozil vendar sem bil preveč mali da bi ti povedal kako je na cesti.Vem samo da je full nizko in bila je kar trda.Drugače preludka hud avto..samo škoda k je spredni pogon.
upam da ne bo kdo hud k mal stare tem gledam :D .

Preluda če je 2.2 VTI ima 4WS pogon,kar pomeni da se zadnja kolesa prav tako obračajo levo in desno. Preluda sama 4. in 5. generacija nista neki za ful racing vožnje,vsaj serijski ne. Ker sama ITR je pa čisto neki drugega. Predvsem ITR pomaga mala teža in špera. Je pa tko kot pri vseh hondah navora v nizkih obratih ni, zabava se začne šele pri 5.500 rpm 8) 8)
darc
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 10:07 pm

to je res.sm pa vidu da je en napisou da je Integra ista k Civic.napaka...kar je istega so zsamo amortizerji in pa fedri.cresh vidm da maš napisan da si lastiš civic-a turbo??dj mi pošl kšno sliko da vidm kako zgleda :)
cresh
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Ne Avg 17, 2008 7:05 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

darc napisal/-a:to je res.sm pa vidu da je en napisou da je Integra ista k Civic.napaka...kar je istega so zsamo amortizerji in pa fedri.cresh vidm da maš napisan da si lastiš civic-a turbo??dj mi pošl kšno sliko da vidm kako zgleda :)
ne tud fedri in amortizierji niso isti. Je dosti kompatibilnih stvari niso pa iste. Recimo dosti stvari iz ITR daš lahko brez problema v Civic VTI. Kar se mene tiče so hondini bencinski motorji eni boljših NA motorjev
darc
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 10:07 pm

glej mam civic-a EG6 pa ti lahko povem da so amortizerji in fedri od DC2 isti razen vilc.upam da veš o čem govorim] :)
cresh
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Ne Avg 17, 2008 7:05 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

darc napisal/-a:glej mam civic-a EG6 pa ti lahko povem da so amortizerji in fedri od DC2 isti razen vilc.upam da veš o čem govorim] :)
no sej, pašejo že gor, niso pa isti :wink: . So od DC2 precej boljši kot od EG6, drugače jih najbrž nebi menju a je tko :wink:
Odgovori
  • Informacija