Mitsubishi Outlander

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Alfa šla... :( ...ampak je prišla Micka :D
Slika
Slika
Slika

Dost sem imel čričkov, menjav variatorja, škripanje bremz in podvozja, ogromne porabe, ter dolivanja olja in stalnih obiskov pri serviserjih. Končno sem si kupil avto. :mrgreen:
Sej vas hecam, Alfa mi je ostala v zelo dobrem spominu, nikoli pustila na cedilu(kljub vsem laikom, ki so mi zatrjevali kakšne probleme bom imel) in priznam, da sem meu cmok v grlu, ko jo je bodoči lastnik odpeljal;le malo premajhna je postala. Ko bom menjal drugi avto si jo spet umislim.
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Pih, tole se s 156 ne more primerjat ker je to res par nivojev višje =D> =D> =D> =D> Vrhunski in pa predvsem menda kr najlepši SUV v svoji klasi =D> =D> =D>

Dej še malo noter poslikaj:D

Čestitke in pa veliko srečnih in varnih km ti želim 8)
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
bolmat
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 193
Pridružen: Po Mar 17, 2008 12:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

se strinjam z pepsijam res je lepotica sam si pa tudi mogel dobro v zep pogledati =D> =D> =D>
Uporabniški avatar
thunderbolt
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1072
Pridružen: To Avg 29, 2006 12:49 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Si zamenu pol. Ti se si čist iz gladkih in ovinkastih cest vrgu na blatna brezpotja :mrgreen: Drugače pa lepa mica, naj ti dobro služi in varne km. Kam pa je šla afetina?

Lp
alfi147
Alfist
Alfist
Prispevkov: 400
Pridružen: To Jun 19, 2007 12:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Lepa mrcina =D>

Veliko srečnih km in gozdnih avantur :mrgreen:
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

@pepsi, se popolno strinjam s tabo, no meni je res najlepši SUV pa tudi, ko sem primerjal z ostalimi, je Outlander all around best buy.
Notranjost še poslikam in jo prilepim (usnje, rockford ozvočenje,...) 8)

@bolmat - jah, poceni ni bila, sploh ker je to max oprema, ampak mi ni niti malo žal, vseeno pa ceneje kot npr kakšen X3 s tako opremo... 8)

@thunderbolt - itak sem že blaten vsak vikend, ko grem na dirko s quadom, torej mi je blato domače. :mrgreen: Kako bi pa zgledalo Alfa s prikolico in quadom gor, Mitsubishi bo veliko bolj primeren za kaj takega. :)
Alfa je šla v Maribor, upam da bo lastniku še dolgo služila, sem mu celo sam znižal ceno in ga prosil naj razliko vloži v avto.

@alfi147 - hvala :mrgreen:
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

stroj !
Uroš
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Res lep, eden izmed lepših tega razreda.

Da povem ko si je oče sposodil land cruiserja, ki mislim da je podobni razred, je blo tut tisto res uau oh in sploh. No za tako ceno se mi zdi da že more bit. Ko sva pa hotela kje blizu Lj najdt teren za probat pa ni bilo nič kaj takega da bi vklopil zaporo dif. :doubt:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Zanimiv avtomobil, definitivno med lepšimi SUVi. Sosed ima srebrnega z maks opremo in je zelo zadovoljen, prej je imel Audi A4 1.9 TDI krepko nachipanega, potem VW Passata 1.8T in nazadnje VW Sharana 1.9 TDI in z vsakim je imel kar precej izrednih stroškov. Glede micke pa pravi, da ni primerjave z VAG koncernom :wink:
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Foggy napisal/-a:Zanimiv avtomobil, definitivno med lepšimi SUVi. Sosed ima srebrnega z maks opremo in je zelo zadovoljen, prej je imel Audi A4 1.9 TDI krepko nachipanega, potem VW Passata 1.8T in nazadnje VW Sharana 1.9 TDI in z vsakim je imel kar precej izrednih stroškov. Glede micke pa pravi, da ni primerjave z VAG koncernom :wink:
1.9 TDI krepko nachipan => kar precej izrednih stroškov

VAG je d'best. :mrgreen:
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

tale micka je nor avto! zelo lep, pa se prave barve. le c-crosser mi je vizualno lepsi, ampak je prakticno enak avtomobil;)
naj ti dobro sluzi!
Slika
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Lep avto, sicer se ne morem odločiti kaj mi je lepše, Outlander ali pa Hyundai Santa Fe.

Edino men osebno bi se mi ga škoda zdelo v kako blatno gozdno cesto zagnat (pa čeprav je "terenec").
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

blazp napisal/-a:Res lep, eden izmed lepših tega razreda.

Da povem ko si je oče sposodil land cruiserja, ki mislim da je podobni razred, je blo tut tisto res uau oh in sploh. No za tako ceno se mi zdi da že more bit. Ko sva pa hotela kje blizu Lj najdt teren za probat pa ni bilo nič kaj takega da bi vklopil zaporo dif. :doubt:
Jah land cruiser je že bolj terenski bi mu bila boljša primerjava potem Payero.
Sem iz Zasavja in pri ni nas ni problema najdit teren za dif lock. :mrgreen:
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Odgovori
  • Informacija