pro_ceed

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Doplačaš "par jurjev"...ja super,najboljš da 2 kupiš, pa k en crkne, pa druzga začneš vozit...
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Miholl napisal/-a:Doplačaš "par jurjev"...ja super,najboljš da 2 kupiš, pa k en crkne, pa druzga začneš vozit...
BMW 320d MPC osnovnega modela je 34.000 EUR, cena BMW Service Inclusive 5 let / 100.000 km paketa za ta avto pa je 1.154 EUR.

Vključuje pa vse redne predvidene servise v tem času/kilometrih vključno s potrebnim originalnim materialom, na kateremkoli pooblaščenem BMW servisu pri nas ali v tujini.

Dvomim, da dobiš še enega za ta denar...
Emperor of The Dark Realm
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

G0lden napisal/-a:ojej... tega pa je KIA konkretno razjezila :lol:
Prvo napiše, da je na lizing vzel in da upa, da ga bo nekdo kupil, pol pa napiše, da je avto darilo službe za 10 let (star je 27) delavne dobe.
666
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Slika

ekola....vrat se ne vidi, da bi pokazal kje je "plastično". Je bil lastnik zraven in se je strinjal in rekua da pač razume da je to tko za to ceno....
[/list]

p.s. Sej govorimo kaj si mislimo o tem avtu in ne primerjamo...ali pač?
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

SHadowX napisal/-a:
Miholl napisal/-a:Doplačaš "par jurjev"...ja super,najboljš da 2 kupiš, pa k en crkne, pa druzga začneš vozit...
BMW 320d MPC osnovnega modela je 34.000 EUR, cena BMW Service Inclusive 5 let / 100.000 km paketa za ta avto pa je 1.154 EUR.

Vključuje pa vse redne predvidene servise v tem času/kilometrih vključno s potrebnim originalnim materialom, na kateremkoli pooblaščenem BMW servisu pri nas ali v tujini.

Dvomim, da dobiš še enega za ta denar...
Aja...torej so samo mali servisi vključeni v to in ne tudi izredne okvare... No to pa ni nič kaj posebnega, 4 - 5 servisov za 1200 eur/300 eur servis...
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Ta forum res tone iz dneva v dan.
Ne vem zakaj sploh obstaja rubrika ostali avtomobili, ce pa itak rata sam kreg in se tema razvlece v ze 100x zlajnano spansko limonado #-o

Jaz sem predstavil alfo na bmw forumu, pa sem dobil veliko pozitivnih postov in redko kaksno pikro pripombo.

Obstaja veliko pomembnejsih stvari kot so nase alfe, v svetu avtomobilizma pa obstaja ogromno znamk in ne boste verjeli, veliko je bolsih, cenejsih, sportnejsih od italjanske kace.

Fino da mate radi alfe, ampak zaradi tega ni vse ostalo krs, skret itd...

Zaradi tega se mi je ta forum zasral do konca.
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Miholl napisal/-a:
SHadowX napisal/-a:
Miholl napisal/-a:Doplačaš "par jurjev"...ja super,najboljš da 2 kupiš, pa k en crkne, pa druzga začneš vozit...
BMW 320d MPC osnovnega modela je 34.000 EUR, cena BMW Service Inclusive 5 let / 100.000 km paketa za ta avto pa je 1.154 EUR.

Vključuje pa vse redne predvidene servise v tem času/kilometrih vključno s potrebnim originalnim materialom, na kateremkoli pooblaščenem BMW servisu pri nas ali v tujini.

Dvomim, da dobiš še enega za ta denar...
Aja...torej so samo mali servisi vključeni v to in ne tudi izredne okvare... No to pa ni nič kaj posebnega, 4 - 5 servisov za 1200 eur/300 eur servis...
Se opravičujem, zgoraj opisani servisni paket vključuje tudi zamenjavo zavornih ploščic in diskov, sklopke in metlic brisalcev seveda le, če so obrabljeni in ne kako drugače poškodovani.

Servisne usluge, ki sem jih prej opisal(tekočine, filtri) so v BMW Basic Service Inclusive** 5 let / 100.000 km paketu, ki je vštet v MPC in, če se odločimo, da ga ne potrebujemo, privarčujemo 399 EUR.

Občutno dražji paket BMW Service + Repair Inclusive 5 let / 100.000 km, ki stane 2.407 EUR pa naj bi poskrbel tudi za nepričakovane okvare, vendar na kakšen način ni ravno razvidno iz bmwjeve slovenske strani.

Slabih 400 EUR za osnovno programirano servisiranje avta v tem cenovnem razredu pa verjetno že zadosti tvojemu kriteriju "kaj posebnega".
Emperor of The Dark Realm
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

To se pa že precej bolj ugodno sliši, potem če ne delaš veliko kilometrov je to precej dober deal.
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2893
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

Alan napisal/-a:Ta forum res tone iz dneva v dan.
Ne vem zakaj sploh obstaja rubrika ostali avtomobili, ce pa itak rata sam kreg in se tema razvlece v ze 100x zlajnano spansko limonado #-o

Jaz sem predstavil alfo na bmw forumu, pa sem dobil veliko pozitivnih postov in redko kaksno pikro pripombo.

Obstaja veliko pomembnejsih stvari kot so nase alfe, v svetu avtomobilizma pa obstaja ogromno znamk in ne boste verjeli, veliko je bolsih, cenejsih, sportnejsih od italjanske kace.

Fino da mate radi alfe, ampak zaradi tega ni vse ostalo krs, skret itd...

Zaradi tega se mi je ta forum zasral do konca.
=D> =D> =D> =D> =D>
Nimam kaj več za dodat.
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Mogoče je pa imelo zraven kaj dejstvo, da nisi predstavljal KIE ampak ALFO :D Sorry ampak meni tale ceed ne potegne in ker je bil javno objavljen poziv k dajanju mnenj je potrebno biti toleranten tudi do negativnih kritik. Nas je pa veliko napisalo, da je cena ugodna, kar je pomojem pozitivna kritika.
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-to čudo se trenutno dobi že za 9990 evrov,115Km dizel pa za 13 190,mater,tega denarja je pa že vreden,novo je novo :doubt:
Uporabniški avatar
apersa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 420
Pridružen: Če Okt 06, 2005 6:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koroška
Kontakt:

Inti napisal/-a:
Alan napisal/-a:Ta forum res tone iz dneva v dan.
Ne vem zakaj sploh obstaja rubrika ostali avtomobili, ce pa itak rata sam kreg in se tema razvlece v ze 100x zlajnano spansko limonado #-o

Jaz sem predstavil alfo na bmw forumu, pa sem dobil veliko pozitivnih postov in redko kaksno pikro pripombo.

Obstaja veliko pomembnejsih stvari kot so nase alfe, v svetu avtomobilizma pa obstaja ogromno znamk in ne boste verjeli, veliko je bolsih, cenejsih, sportnejsih od italjanske kace.

Fino da mate radi alfe, ampak zaradi tega ni vse ostalo krs, skret itd...

Zaradi tega se mi je ta forum zasral do konca.

=D> =D> =D> =D> =D>
Nimam kaj več za dodat.
ČISTA RESNICA
Slika
Uporabniški avatar
srcnik
Alfist
Alfist
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Jan 17, 2008 8:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Prebold

apersa napisal/-a:
Inti napisal/-a:
Alan napisal/-a:Ta forum res tone iz dneva v dan.
Ne vem zakaj sploh obstaja rubrika ostali avtomobili, ce pa itak rata sam kreg in se tema razvlece v ze 100x zlajnano spansko limonado #-o

Jaz sem predstavil alfo na bmw forumu, pa sem dobil veliko pozitivnih postov in redko kaksno pikro pripombo.

Obstaja veliko pomembnejsih stvari kot so nase alfe, v svetu avtomobilizma pa obstaja ogromno znamk in ne boste verjeli, veliko je bolsih, cenejsih, sportnejsih od italjanske kace.

Fino da mate radi alfe, ampak zaradi tega ni vse ostalo krs, skret itd...

Zaradi tega se mi je ta forum zasral do konca.

=D> =D> =D> =D> =D>
Nimam kaj več za dodat.
ČISTA RESNICA
=D> se strinjam =D>
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Očitno alfa na bmw forumu ni isto kot kia na alfa forumu.
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Roko na srce je tisto en , če že ne najboljši avto forum v SLO. Pod Ostali avtomobili malo poglej kaj vse se je že predstavilo. "korejci" za 400eur pa ga niso spljuval tko kot tuki NOV avto za 15 jurjev :roll:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Odgovori
  • Informacija