Augly again ;)

Mnenja in izkušnje z ostalimi avtomobili
Odgovori
Uporabniški avatar
rockson
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 812
Pridružen: Ne Avg 21, 2005 10:51 am
Član Alfa Kluba: 0

Eh za parkiranje se boš navadil. Če jaz in celo moja bejba (izpit ima dobro leto) parkirava mojo kravo BP (tudi bočno), potem se boš tud ti na A4 navadil.

BTW - kaj se je zgodilo z Lexus-om?
Don't drink and drive, smoke and fly!
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

rockson napisal/-a:Eh za parkiranje se boš navadil. Če jaz in celo moja bejba (izpit ima dobro leto) parkirava mojo kravo BP (tudi bočno), potem se boš tud ti na A4 navadil.

BTW - kaj se je zgodilo z Lexus-om?
Preprosto po "140" ogledih avtomobilov zgubiš nekaj volje in postaneš malo bolj "racionalen" in tako sem začel iskati takorekoč Alfa,BMW,Audi,Lexus pa celo en Hyundai je bil v igri, no in iskal sem le še da karkoli bo da je maximalno ohranjeno tako noter kot zunaj z ne prevelikim številom kilometrov in še večji problem je sama preverljivost le teh in opravljenih servisov. Ta primerek je šel skozi cel paket (Kupljen SLO, servisiran le na pooblaščenem servisu 1x na leto ker se je delalo premalo kilometrov za več, zeloo ohranjen in v Audijevi bazi itd...) S tako muko avta še nisem kupoval. Naslednjega kupim , ko bo denar za novega ali pa zakon ki bo nepoštene "švercerje" odstranil iz trga, ker tako sranje in buče poslušat naokoli je katastrofa. :roll: No sej mogoče sem imel visoke kriterije, mogoče celo previsoke za SLO trg in je bilo na dan D aktualnih le še kakšnih 5 avtomobilov. (Zdj iz glave mislim da je bilo 3x156, 2x Bmw in 2 A4 1.8T in en Ford Mondeo) :oops:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Odgovori
  • Informacija